4:0
3:3
3:2
- : -
branky (asistence): 01:51 Petr Malina (Lukáš Kaďorek), 06:00 Martin Jurečka (Adam Borges), 07:10 Aleš Fafílek (Dalibor Koutný), 16:13 Lukáš Kaďorek, 23:38 Lukáš Kaďorek (Dalibor Koutný), 27:20 Matěj Ševčík (Lukáš Kaďorek), 33:36 Lukáš Kaďorek (Petr Malina), 46:06 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 52:04 Matěj Ševčík (Petr Malina), 52:33 Lukáš Kaďorek (Dalibor Koutný)
branky (asistence): 21:37 Pavel Brückner (Lukáš Vašínek), 24:00 Jakub Vašek (Jan Monsport), 35:01 Petr Plodík (Ivan Kebeleš), 49:58 Lukáš Vašínek (Pavel Brückner), 59:10 Petr Plodík

FBC MSEM Přerov - Hornets Brno ZŠ Horní  10:5
2. Petr Malina, 7. Martin Jurečka, 8. Aleš Fafílek, 17. Lukáš Kaďorek, 24. Lukáš Kaďorek, 28. Matěj Ševčík, 34. Lukáš Kaďorek, 47. Dalibor Koutný, 53. Matěj Ševčík, 53. Lukáš Kaďorek - 22. Pavel Brückner, 25. Jakub Vašek, 36. Petr Plodík, 50. Lukáš Vašínek, 60. Petr Plodík; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Pavel Ceh 23 - Michal Prokeš 15, Bořek Králík 7; po třetinách: 4:0, 3:3, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů:" Nezachytili jsme úvod zápasu, poté jsme se jakžtakž vrátili do zápasu. Chtěl bych vyzdvihnout výkon rozhodčích, výborného brankáře a férový přístup domácích."
59:59
Komentář trenéra domácích:" Děkuji soupeři za férové a pohledné utkání a přeji hodně štěstí do závěrečných bojů."
59:59
Střely 32:28
59:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Petr Plodík bez asistence (10:5).
59:00
Na dnešní utkání si našlo cestu neuvěřitelných 62 diváků! Děkujeme.
58:15
Tvrdá střela Borgese končí v 3. řadě na tribuně!
52:33
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Dalibor Koutný (10:4).
52:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Petr Malina (9:4).
49:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Pavel Brückner (8:4).
49:44
Vyloučen hráč Aleš Fafílek družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:06
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Lukáš Kaďorek (8:3).
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině 12:9
35:01
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Petr Plodík, asistoval Ivan Kebeleš (7:3).
33:36
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Petr Malina (7:2).
29:15
Martin Filka je rozcvičen a připraven podat výkon!
27:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Lukáš Kaďorek (6:2).
24:36
Vyloučen hráč Petr Plodík družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
24:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Vašek, asistoval Jan Monsport (5:2).
23:38
21:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Pavel Brückner, asistoval Lukáš Vašínek (4:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 10:8
18:12
Vyloučen hráč Adam Borges družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:13
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek bez asistence (4:0).
07:37
Vyloučen hráč Aleš Fafílek družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
07:10
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek, asistoval Dalibor Koutný (3:0).
06:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Adam Borges (2:0).
05:30
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Martin Jurečka.
05:30
Vyloučen hráč Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
04:23
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
01:51
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Lukáš Kaďorek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Ondřej Bartoška, Lukáš Paták, Ondřej Dobrovolný, Ivan Kebeleš, Petr Plodík
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Petr Malina, Daniel Grener, Dalibor Koutný, Lukáš Kaďorek, Matěj Ševčík