0:1
0:2
2:3
- : -
branky (asistence): 52:27 Dominik Reczai (Lukáš Hlava), 54:17 Jan Novotný (Dominik Reczai)
branky (asistence): 19:27 Lukáš Kořínek (Jakub Pecháček), 28:05 Jakub Rais (Tomáš Leksa), 35:05 Jakub Rais, 40:44 Ladislav Láska (Lukáš Kořínek), 48:18 Jan Blecha (Jakub Pecháček), 51:27 Dominik Šollar (David Tampier)

TJ Sokol Koberovy - FBC Liberec B 2:6
53. Dominik Reczai, 55. Jan Novotný - 20. Lukáš Kořínek, 29. Jakub Rais, 36. Jakub Rais, 41. Ladislav Láska, 49. Jan Blecha, 52. Dominik Šollar; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Jan Pondělíček; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 12 - Miroslav Svoboda 25; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Pokud z tolika šancí dokážeme vstřelit pouze dvě branky, navíc ke konci utkání, nemůžeme pomýšlet na výhru v žádném zápase. Utkání se lámalo na konci druhé třetiny, kdy jsme neproměnili vylouženou šanci a naopak jsme vzápětí inkasovali třetí branku. Gratulujeme soupeři k výhře. Zdravím Míšu a Aničku.
59:59
Vyjádření trenéra hostů: "Budu hrozně vtipnej.. Toto vítězství bych chtěl věnovat všem klukům, kteří museli zůstat doma, jelikož trpí závažnou nemocí. Jinak pro nás poklidné utkání, ve kterém jsme si poměrně jednoduše došli pro 3 body. To je asi všechno. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme si šťastnou cestu domů."
59:58
Zápas končí. Hosté zaslouženě vítězí. Dodal bych něco dalšího, ale nic mě nenapadá. Počkáme na vyjádření trenérů obou týmů....
58:25
Novas trefil tyč! Další gól tak přidá nejdřív zítra nebo možná večer u NHLka...
58:05
Vyloučen hráč Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:20
Tak přece! Kouzlo hostujícího borce v masce se vytratilo stejně jako několik diváků, kteří to za stavu 0:6 vzdali a zamířili ven z haly. Doufejme, že slyšeli radost skrz stěny haly a někdy v budoucnu se vrátí. Mezi věrné fanoušky je už ovšem nikdy nezařadíme!
54:17
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (2:6).
52:27
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (1:6).
51:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Šollar, asistoval David Tampier (0:6).
50:05
Jak by řekl Ladislav Smoljak: "Je to marný, je to marný, je to marný." Tak nějak by se dala popsat snaha domácích o překonání hostujícího gólmana.
48:18
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Blecha, asistoval Jakub Pecháček (0:5).
47:50
Přesilovka domácích nepřinesla skoro nic. Počty na hrací ploše opět nediskriminují ani jeden tým.
45:29
Vyloučen hráč Tomáš Leksa družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:29
Brácha Saši – Leksa (fanoušci Comebacku jistě znají) si zřejmě spletl Hartla s perským kobercem a sroloval ho za vlastní brankou. Usedá tak po zásluze na trestnou lavici.
41:40
Koberovy ukázaly také sportovního ducha. Snad mají v záloze ještě nějaké další duchy nebo bohy, aby jim pomohli tenhle zápas ještě aspoň zdramatizovat.
40:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Ladislav Láska, asistoval Lukáš Kořínek (0:4).
40:00
40:00
Dnes slaví narozeniny domácí borec Lukáš Hlava. Přejeme mu všechno nejlepší a zároveň vyzýváme ty, kteří mu ještě nepopřáli, aby mu napsali k narozeninám aspoň na Facebooku.
40:00
39:13
Kéďa nedovoleně vrazil do svého soupeře... To se nedělá! Usedá tedy na trestnou lavici.
39:11
Vyloučen hráč Jiří Kudrnáč družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:52
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
35:52
Vyloučen hráč František Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
35:52
Příhoda s Kopáčkem se projevili jako neskuteční hrubiáni, čehož si oba sudí rychle všimli a poslali je na převýchovu na trestnou lavici. Doufejme, že se oba pro příště poučí...
35:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais bez asistence (0:3).
34:32
Hlava poslal hostujícího obránce na párek do bufetu, ale následně ztroskotal na gólmanovi.
29:12
I v dnešní době nalezneme ve společnosti lidi s čestností Mirka Dušína. Dnes se tak projevili liberečtí hráči spolu s rozhodčími, když odvolali vyloučení Novotného, který skutečně trefil balón, přestože to tak na první pohled možná nevypadalo.
28:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Tomáš Leksa (0:2).
25:56
Slavík, mezi domácími příznivci známý jako Sláva, teď odložil svůj moment slávy, když přestřelil po koberovském "tiki-taka" prázdnou bránu Liberce.
22:50
Koberovský "Jágr" s číslem 68 Pelikán prověřil hostujícího gólmana, ale ten skvěle vytáhl míček pravou rukou.
20:00
20:00
O přestávce jsme vyslali našeho reportéra Haldu mezi diváky, kteří vyrazili před halu na přestávkové cigárko. Stejně jako my i oni doufají v zajímavější průběh zbytku utkání... Na hřišti se mezi tím kromě elévů proháněla také mašinka od Maxim Turbulenc.
20:00
19:59
První část končí. Až na gól Liberce jsme toho zatím moc neviděli. O ojedinělý rozruch se zatím starají pouze koberovští elévové, kteří si hrají na babu v prostoru okolo pořadatelského stolku.
19:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Jakub Pecháček (0:1).
16:54
Teď už tu byla opravdu nebezpečná střela Liberce, kterou ovšem skvěle lapil Brunclík.
15:56
Tlak Liberce vyústil v nebezpečnou střelu Šollara. Nebezpečná byla pro podavače míčků za brankou.
14:26
Váhově nevyrovnaný souboj Hlava vs. Láska končí podle předpokladů – Hlavis visí na mantinelu a rozhodčí píská standardku pro Koberovy.
11:10
Podařilo se nám přemluvit kluky z Liberce, aby si na střídačce sedli, takže máme opět kontrolu nad celým hřištěm.
10:30
Popsal bych Vám probíhající situaci před brankou hostů, ale bohužel tam není přes střídačku hostů vidět.
08:58
Slavík využil zkušeností z pozice gólmana z minulého kola Liberecké ligy mužů a skvěle zablokoval střelu libereckého forwarda do prázdné branky.
04:10
V úvodních minutách jsme viděli pouze jedinou šanci Koberov, jejichž střela ovšem skončila mimo. Jinak jsou útoky obou týmů zatím hrozivé asi jako krabice koťat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šedivý a Jan Pondělíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Miroslav Svoboda; hráči v poli: Ladislav Láska, František Příhoda, Jan Příhoda, Lukáš Kořínek, Jakub Pecháček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Václav Hartl, Josef Pelikán, Jan Novotný, Leoš Kopáček, Milan Drobný
00:00
Dobrý den vážení diváci, vítáme Vás u dnešního utkání. První letošní střetnutí těchto dvou týmů skončilo lépe pro liberecké v poměru 8:9. Uvidíme, jestli si Koberovy připravily odplatu.