0:1
1:3
4:5
- : -
branky (asistence): 22:27 Jakub Malý, 52:37 Jakub Malý (Ondřej Pšenička), 53:19 Ondřej Pšenička, 54:51 Martin Myslík (Jakub Malý), 54:55 Jakub Malý
branky (asistence): 05:12 Tomáš Vykoupil (Lukáš Porazil), 25:48 Ondřej Baroch (Lukáš Kubinec), 33:28 Jiří Kuthan (Tomáš Vykoupil), 36:10 Jiří Kuthan (Tomáš Vykoupil), 41:27 Tomáš Vykoupil, 42:51 Jiří Kuthan, 53:12 Jindřich Mošna (Ondřej Baroch), 55:20 Ondřej Baroch (Lukáš Kubinec), 59:05 Ondřej Baroch (Jindřich Mošna)

ASK Lovosice - LFP A - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:9
23. Jakub Malý, 53. Jakub Malý, 54. Ondřej Pšenička, 55. Martin Myslík, 55. Jakub Malý - 6. Tomáš Vykoupil, 26. Ondřej Baroch, 34. Jiří Kuthan, 37. Jiří Kuthan, 42. Tomáš Vykoupil, 43. Jiří Kuthan, 54. Jindřich Mošna, 56. Ondřej Baroch, 60. Ondřej Baroch; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jan Šubrt; vyloučení: 6:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 26 - Jiří Cisler 22; po třetinách: 0:1, 1:3, 4:5;
60:00
Komentář trenéra domácích (Libor Hejhal) Je to škoda, ale soupeř byl prostě produktivnější.
60:00
59:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jindřich Mošna (5:9).
56:42
Timeout ASK Lovosice - LFP A
55:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Lukáš Kubinec (5:8).
54:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jakub Malý bez asistence (5:7).
54:51
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Martin Myslík, asistoval Jakub Malý (4:7).
53:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Ondřej Pšenička bez asistence (3:7).
53:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Ondřej Baroch (2:7).
52:37
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jakub Malý, asistoval Ondřej Pšenička (2:6).
49:00
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP A neproměnil Ondřej Pšenička.
49:00
Vyloučen hráč Jan Kašpar družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
42:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan bez asistence (1:6).
41:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil bez asistence (1:5).
40:00
40:00
39:59
Střely: Domácí - 6; Hosté - 12.
39:00
Vyloučen hráč Martin Myslík družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan, asistoval Tomáš Vykoupil (1:4).
33:28
31:26
Vyloučen hráč Ondřej Pšenička družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za hra hlavou.
30:39
Vyloučen hráč Martin Myslík družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za bránění ve hře.
27:34
Vyloučen hráč Martin Perháč družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:45
25:48
22:27
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jakub Malý z trestného střílení (1:1).
22:27
Vyloučen hráč Radoslav Budaj družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za nesportovní chování.
22:17
Vyloučen hráč Martin Myslík družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: Domácí - 9; Hosté - 11.
05:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Lukáš Porazil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Jindřich Mošna, Jan Kašpar, Jiří Kuthan, Michal Povolný
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP A: brankář: Ondřej Perníček; hráči v poli: Jan Kotán, Ondřej Pšenička, Matěj Čapek, Jan Hrdlička, Miroslav Zůna