1:4
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 10:53 Petr Kutner (Andrej Janda), 22:08 Petr Kutner (Josef Mareš), 54:09 Petr Kutner (Josef Mareš), 54:55 Josef Mareš (Petr Kutner)
branky (asistence): 01:45 Matěj Doubek (Petr Diviš), 10:13 Tomáš Dohnal, 10:23 František Zajíc (Milan Paták), 14:50 Matěj Doubek (František Zajíc), 39:14 Matěj Doubek (Tomáš Dohnal), 55:55 Tomáš Dohnal (Matěj Doubek)

1. FbK Tábor - Pacovští Honzíci 4:6
11. Petr Kutner, 23. Petr Kutner, 55. Petr Kutner, 55. Josef Mareš - 2. Matěj Doubek, 11. Tomáš Dohnal, 11. František Zajíc, 15. Matěj Doubek, 40. Matěj Doubek, 56. Tomáš Dohnal; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 7:6; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 16 - Jan Máca 34; po třetinách: 1:4, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Petra Diviše: Na začátku jsme vstřelili rychlé branky, po zbytek zápasu jsme se soustředili na kvalitní obranu a rychlé breaky, které jsme proměňovali. Zápas jsme si zkomplikovali dvěmi standardkami, ale výhru jsme udrželi až do konce. Po dlouhé době kvalitně odehraný zápas.
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích pana Petra Kutnera: Dnes nás zápas stála prospaná 1. třetina a nevyužité přesilové hry. Musíme také zlepšit start na míček a proměňování vyložených šancí. Soupeři přejeme hodně štětí do zítřejšího utkání a děkujeme za zápas.
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Domácí: 13, Hosté 5.
59:41
Mareš střelou z půlky prověřuje Mácu, ten pěkným zákrokem vykopává před sebe ke spoluhráčům.
59:01
Vodrážka přestřeluje.
58:09
Domácí zkouší v 6.
55:55
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Matěj Doubek (4:6).
55:55
Hosté ale nedovolují drama a opět zvyšují skóre.
54:55
Timeout Pacovští Honzíci
54:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (4:5).
54:55
Teď si Kutner s Marešem vyměnili role a hned začíná být utkání zdramatizované.
54:09
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (3:5).
54:09
A teď už se Kutner nemýlí! Po pasu od Mareše, snižuje skóre.
54:01
Kutner těsně minul.
53:29
Vyloučen hráč Vojtěch Kollárik družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
53:29
Vyloučen hráč Tomáš Dohnal družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
52:03
Bouška teď svůj tým podržel krásnými zákroky.
51:41
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
51:26
Momentálně je hra plná nepřesností a malých faulů na obou stranách.
49:22
Opět souhra Mareše s Petrem Kutnerem, ten ale míjí.
48:43
Vyloučen hráč Tomáš Odložilík družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:15
Jasně odražený míček od dlani golmana Máci do zázemí, tomu ale fair play nic neříká. Bohužel byl rozhodčí ve špatném úhlu a rozehrávají tak hosté.
43:57
Zatím se toho na hřišti moc neděje. Honzíci vyčkávají na půlce a Tábor se snaží něco vymyslet.
41:21
Ne, Korbelovi se prostě nedaří. V oslabení utekl, ale nezvládl zakončit.
41:04
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Domácí: 13, Hosté: 7.
39:14
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Dohnal (2:5).
39:14
Krásná akce Honzíků! Doubek si dvakrát vyměnil míček s Dohnalem a Bouška mohl jít na párek. Velká chyba domácí obrany.
38:54
Korbel se velmi snaží, ale dnes mu zatím není přáno.
37:50
Zápas je velmi napínavý a plný pohledných akcí.
37:08
Teď je to nahoru dolů. Hosté trefují tyč a hned z protiútoku velká šance pro Kutnera.
36:09
Zenkl se snažil zkrotit skákající míček, nedařilo se, tak ho raději sklepl na Kolárika, ten ale netrefuje Máci klec.
34:57
Diviš přihrál přes dva hráče na volného Plzáka, ten skákající míček vůbec netrefil.
33:43
Zenkl se 3x snažil propasovat míček za záda Máci, ale nakonec přestřeluje.
33:19
Klípa střílí, Kolárik tečuje, ale Máca chytá.
32:31
Po chybné rozehrávce Jandy se Honzíci v oslabení dostali do dvou pěkných šancí. Naštěstí z toho nic nebylo.
31:49
Vyloučen hráč Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
28:39
Kutner Aleš na Zenkla na vzdálenější tyč hostující branky, tomu ale nesedla a balonek je v zámezí.
27:23
Doubek z obrany křížem na Hoška, ten ale branku netrefuje.
25:31
Vyloučen hráč Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za držení.
25:31
Toman teď v podstatě chytil Zenkla do kravaty a odhodil ho na mantinel. Zenkl ho podle rozhodčích držel za hůl, takže si jde k nám odpočinout.
24:44
Domácí se ubránili a už se hrnou do útoku.
22:44
Vyloučen hráč Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra rukou.
22:08
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (2:4).
22:08
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
22:08
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
22:08
Celá pětka domácích teď zamakala a je to tu! Klípa vybojoval míček pro Mareše, ten už mohl zakončovat, ale ještě pasem přes šířku velkého brankoviště přihrál na úplně volného Kutnera a ten krásně trefuje prázdnou branku.
21:29
Táborští se o přestávce uklidnili a už jsou to zase oni, jak je známe a máme je rádi. :-)
20:21
Vodrážka si narazil s Korbelem, ale Máca byl pozorný.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: Domácí 12, hosté 10.
19:13
Hloušek si nabíhal přes střed, přihrávku dostal, ale měl by si dojít na toaletu opláchnout ruce...
18:32
Po laxním přístupu Odložilíka se hosté dostali k brance domácích, ale neohrozili jí.
18:25
Táborským se dnes nic nedaří.
17:16
Vyloučen hráč Tomáš Dohnal družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:16
Chyba přichází, ale na straně Honzíků..Hra vysokou holí.
16:48
Honzíci drží míček stále na svých čepelích a opět vyčkávají na chybu.
14:50
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval František Zajíc (1:4).
14:35
Už jsem chtěla napsat, že mají domácí více ze hry, ale obrana je dnes úplně mimo, a je tam opět další gól do sítě Tábora.
14:11
Zenkl zpoza branky na volného Kolárika, ten ale trestuhodně přestřeluje.
13:27
Volný úder pro domácí z rohu velkého brankoviště. Zeď hostů byla správně postavena.
12:51
Mareš se snažil sám proniknout přes 3 hráče, ale byl faulován. Volný úder ovšem nepřinesl kontaktní gól.
10:53
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Andrej Janda (1:3).
10:53
Dnes se opravdu nenudím...Kutner střelou z otočky z půlky, skvěle prostřelil Mácu.
10:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc, asistoval Milan Paták (0:3).
10:23
Hned po buly se hosté tlačili dopředu a pohráli si s táborskou obranou a pod rukou Boušky je tam další proměněná šance.
10:13
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal z trestného střílení (0:2).
10:13
Dnes to bude divoké utkání! Pacovští jedou trestné střílení.
10:13
Dlouho si Dohnal vedl balonek a nakonec Boušku vykoupal.
09:32
Mareš trefuje tyč!
08:18
Pacovští ve 3, ale Tábor si výraznější šanci nevytvořil.
08:01
Vyloučen hráč Milan Buřič družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
07:54
Kutner na volného Mareše, tomu ale nesedla.
07:17
Zatím se Pacovským daří ubránit hubené vedení.
06:21
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hra na zemi.
06:05
Po hře na zemi hostujícího hráče, rozhodčí signalizují odložené vyloučení. Ovšem domácí přišli o míček.
05:14
Střelou tahem z půlky se snažil hostující hráč překvapit Boušku, ale střela letěla mimo.
04:44
Zatím je utkání vyrovnané, spíše se vyčkává na chyby.
04:14
Mareš při dorážce u brankáře netrefil míček a bohužel to odnesly prsty Máci.
01:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Petr Diviš (0:1).
01:45
A hned z kraje utkání je tu změna skóre. Diviš přihrál Doubkovi, a ten se střelou tahem nemýlil.
00:01
První buly vyhrál domácí tým a hned se začíná ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Petr Diviš, Tomáš Voldřich, Matěj Doubek, Milan Paták, František Zajíc
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Roman Klípa, Petr Kutner, Andrej Janda, Josef Mareš, Michael Hřídel
00:00
Hráči jsou již rozcvičeni a odebrali se do útrob haly na závěrečnou poradu před začátkem zápasu, který co nevidět začne.
00:00
Dobrý den Vážení diváci, vítám Vás na dnešním online přenosu utkání dvou nesmiřitelných rivalu z Tábora a z Pacova. Moje jméno je Jana Šonková a budu Vás provázet utkáním.