7:2
0:2
0:5
- : -
branky (asistence): 08:24 Vladimír Běhavý (Ladislav Pleyer), 09:29 Aleš Linka, 11:58 Vladimír Běhavý, 15:10 Ladislav Pleyer (Michal Fürstl), 16:50 Martin Marek, 17:09 Milan Čížek (Jan Vostrý), 18:27 Vladimír Běhavý
branky (asistence): 05:35 Jakub Svejkovský (Lukáš Bendek), 06:40 Martin Štván, 21:39 Martin Štván (Martin Soukup), 32:32 Martin Štván (Jakub Svejkovský), 40:40 Michal Marek (Martin Soukup), 42:10 Jakub Svejkovský (Martin Štván), 49:49 Jan Vaněk (Denis Vitouš), 50:53 Lukáš Bendek (Jakub Svejkovský), 53:00 Martin Soukup (Jakub Svejkovský)

TJ Lokomotiva Louny - FBC ROKYCANY 7:9
9. Vladimír Běhavý, 10. Aleš Linka, 12. Vladimír Běhavý, 16. Ladislav Pleyer, 17. Martin Marek, 18. Milan Čížek, 19. Vladimír Běhavý - 6. Jakub Svejkovský, 7. Martin Štván, 22. Martin Štván, 33. Martin Štván, 41. Michal Marek, 43. Jakub Svejkovský, 50. Jan Vaněk, 51. Lukáš Bendek, 54. Martin Soukup; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Král; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Václav Frajt 26 - Jakub Košař 25; po třetinách: 7:2, 0:2, 0:5;
60:00
59:59
vyjádření trenéra hostů (Martin Štván): Rychlé vedení dva nula nás uspokojilo natolik, že jsme si mysleli, že to půjde samo. Soupeř nás vyvedl z omylu a po první třetině jsme byli na ručník. Věděli jsme však, že máme před sebou dvě třetiny a nesložili zbraně. Jsem rád, že se nám povedlo dovést utkání do vítězného konce a trochu si zlepšit náladu.
59:59
vyjádření zástupce domácího mužstva Jiřího Lindnera: Někteří hráči domácího družstva po první třetině usnuli na vavřínech a nebojují za lounský florbal tak jak by měli a vinou prohraných osobních soubojů si hosté vytvořili dostatek šancí aby dokázali utkání otočit.
59:25
hosté zkušeně dohrávají utkání
58:40
matná druhá třetina v podání domácího týmu stála za obratem v utkání, na domácí střídačce je patrná frustrace
57:08
Vyloučen hráč Ladislav Pleyer družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra na zemi.
56:40
domácí se marně snaží utkání zvrátit, nechápou jak mohli prohospodařit takový náskok
53:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Soukup, asistoval Jakub Svejkovský (7:9).
52:17
domácí jsou v šoku s jakou lehkostí přišli o luxusní brankový náskok
50:53
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (7:8).
49:49
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jan Vaněk, asistoval Denis Vitouš (7:7).
49:49
hostům se podařilo smazat neuvěřitelné pětigólové manko a skóre je vyrovnané
47:21
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
46:26
Vyloučen hráč Vladimír Běhavý družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:16
domácí se nechali ukolébat a hosté utkání zdramatizovali, rozdíl ve skóre je již jen jednobrankový, diváky čeká napínavá třetí třetina!!!
42:10
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Martin Štván (7:6).
40:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Marek, asistoval Martin Soukup (7:5).
37:30
Vyloučen hráč Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:40
Trestné střílení družstva FBC ROKYCANY neproměnil Jakub Boháč.
35:40
Vyloučen hráč Ladislav Pleyer družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:45
hosté po vstřelených brankách ožili a utkání se dramatizuje
32:32
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Jakub Svejkovský (7:4).
24:49
v prvních minutách druhé třetiny sledujeme méně záživnou pasáž utkání, obrany obou celků po brankových hodech první třetiny hrají mnohem pozorněji
21:39
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Martin Soukup (7:3).
20:00
20:00
18:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vladimír Běhavý bez asistence (7:2).
17:20
domácí Lokomotiva nasedla na tempo Pendolina s přidává branku za brankou, že by domácí útočníci prolomili střeleckou nemohoucnost, která je provázela celou sezónu?
17:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Jan Vostrý (6:2).
16:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek bez asistence (5:2).
15:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Ladislav Pleyer, asistoval Michal Fürstl (4:2).
13:38
domácí jsou jasně lepší a zaslouženě se dostali do vedení, často hrozí před rokycanskou brankou
11:58
10:17
domácí bleskově odpověděli na nepříznivé skóre a zápas začíná opět od začátku!!
09:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka bez asistence (2:2).
08:24
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vladimír Běhavý, asistoval Ladislav Pleyer (1:2).
07:30
Běhavý nastřelil tyčku!!!
06:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván bez asistence (0:2).
06:40
Po výborném začátku domácí dostali studenou sprchu v podobě dvou slepených gólů
05:35
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Lukáš Bendek (0:1).
04:32
Vostrý a následně Herink selhali ve vyložené šanci, kdy nikým neatakováni stáli před brankářem
03:30
Po opatrném začátku domácí Linka nastřelil ostrou střelou břevno!!!
00:33
V lounské hale začalo předposlední utkání domácích borců v této sezóně, domácí kotel příznivců sleduje atraktivní duel mezi posledním a předposledním celkem, dá se tedy očekávat tuhý boj
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Král.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Jakub Košař; hráči v poli: Martin Soukup, Lukáš Bendek, Martin Štván, Jakub Svejkovský, Michal Marek
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Miroslav Janeček, Ladislav Pleyer, Aleš Linka, Martin Marek, Jaroslav Bielik