1:1
1:2
3:2
0:1
branky (asistence): 13:57 Pavel Bartoš (Jan Pícha), 30:21 Pavel Bartoš (Marek Ludvík), 45:19 Pavel Bartoš (Marek Ludvík), 47:58 Roman Šauer (Martin Pavelek), 59:05 Jaromír Sedmík (Jan Pícha)
branky (asistence): 13:14 Ondřej Benačan (Ondřej Novotný), 24:22 Vojtěch Pavlíček (Petr Vachtl), 38:29 Pavel Hýbek (Ladislav Vorel), 50:43 Ladislav Vorel, 57:45 Ondřej Novotný (Marek Garreis), 62:01 Ondřej Bartůšek (Ondřej Novotný)

BLACK ANGELS B BENFICA - SK Florbal Benešov 5:6p
14. Pavel Bartoš, 31. Pavel Bartoš, 46. Pavel Bartoš, 48. Roman Šauer, 60. Jaromír Sedmík - 14. Ondřej Benačan, 25. Vojtěch Pavlíček, 39. Pavel Hýbek, 51. Ladislav Vorel, 58. Ondřej Novotný, 63. Ondřej Bartůšek; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 4 + Jakub Mucha 5 + Lukáš Studený ČK3:1; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Vojtěch Doležal ? - Lukáš Brož ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:2, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas výrazně výrazně ovlivnil faktor X. Tento faktor nás pronásledoval i minulý zápas. Bohužel je to souboj s větrnými mlýny. Těším se, že zítra už bude konec sezony a budu moci doma v klidu míchat maltu. Děkuji soupeři za férové utkání.
65:00
Komentář trenéra hostí: Dneska bychom udělali lépe, kdybychom všichni zůstali doma, dali si dobrou večeři a dobré pití. Děkuji soupeři za férové utkání.
62:01
62:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Bartůšek, asistoval Ondřej Novotný (5:6).
60:00
60:00
59:05
Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
59:05
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jaromír Sedmík, asistoval Jan Pícha (5:5).
57:45
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Marek Garreis (4:5).
50:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel bez asistence (4:4).
47:58
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Roman Šauer, asistoval Martin Pavelek (4:3).
45:19
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Marek Ludvík (3:3).
40:00
40:00
38:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Pavel Hýbek, asistoval Ladislav Vorel (2:3).
34:58
Vyloučen hráč Pavel Hýbek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:50
Vyloučen hráč Lukáš Studený družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
30:50
Vyloučen hráč Lukáš Studený družstva BLACK ANGELS B BENFICA do konce utkání.
30:21
24:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Petr Vachtl (1:2).
24:22
Vyloučen hráč Jakub Mucha družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 5 minut za nesportovní chování.
20:00
20:00
13:57
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Pavel Bartoš, asistoval Jan Pícha (1:1).
13:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Benačan, asistoval Ondřej Novotný (0:1).
12:36
Vyloučen hráč Marek Švagr družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za hra na zemi.
10:41
Vyloučen hráč Martin Pavelek družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za špatné střídání.
09:05
Vyloučen hráč Marek Ludvík družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za bránění ve hře.
01:32
Dobrá střela domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Ondřej Novotný, Pavel Hýbek, Ladislav Vorel, Kryštof Garreis, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Vojtěch Doležal; hráči v poli: Michal Svoboda, Jakub Mucha, Marek Švagr, Lukáš Studený, Roman Šauer