2:2
2:3
0:5
- : -
branky (asistence): 06:14 David Verunáč, 19:45 Radim Křinka (Miloš Kot), 24:27 David Verunáč, 34:11 David Verunáč
branky (asistence): 02:51 Štěpán Švec (Jiří Žák), 10:16 Jiří Hubinka (Jiří Boštík), 29:41 Petr Kuchta (Jan Haupt), 31:25 Jiří Boštík, 33:16 Štěpán Švec (Michal Háp), 42:57 Štěpán Švec, 46:21 Štěpán Švec (Michal Háp), 50:32 Josef Karlík (Marek Lamplot), 51:28 Jiří Hubinka (Tomáš Jakubík), 54:52 Tomáš Boštík (Tomáš Jakubík)

Orel Přelouč - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 4:10
7. David Verunáč, 20. Radim Křinka, 25. David Verunáč, 35. David Verunáč - 3. Štěpán Švec, 11. Jiří Hubinka, 30. Petr Kuchta, 32. Jiří Boštík, 34. Štěpán Švec, 43. Štěpán Švec, 47. Štěpán Švec, 51. Josef Karlík, 52. Jiří Hubinka, 55. Tomáš Boštík; rozhodčí: Jakub Jebousek - Radek Hrdlička; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Vladimír Tyller 15, Jakub Albrecht 11 - Tomáš Hájek 14; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:5;
60:00
59:59
Pokračování komentáře hostí: Děkujeme soupeři, rozhodčím a domácím pořadatelům. Šance na play-up se nám ale ztenčila, Dačice získali na půdě suverénního Hradce bohužel bod. Přesto nehazime flintu do žita a věříme zítra v zázrak.
59:58
Komentář trenéra hostí: Přijeli jsme na velmi téžké utkání s velmi dobrými fanoušky v zádech, kteří mají velký podíl na našem vítězství. Z naši strany předpokládaný výkon po kterém vitezime, přestože jsme dosáhli vítězství až ve 3. třetině.
59:57
Komentář trenéra domácích: Třetí třetina rozhodla - nejlepším našim hráčem byl dnes Verunáč.
59:56
Střely ve 3. třetině - 6:15
59:53
Vyloučen hráč David Verunáč družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Aspoň domácí Kot potrápil hostujícího gólmana po přihrávce Kurky - ten ale byl připraven.
58:10
Domácí už jaksi bez motivace nechávají hostující hráče neobsazené - ti si dělají co chtějí, ale prozatím netrefují branku.
54:53
Domácí propadli euforii ve snaze dát si gól a tak hosté šli v brejku 3 na 1 - první šanci sice dali vedle, ale po odrazu od zadního mantinelu se už dorážející Boštík nemýlil - a desítka je tady...
54:52
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Tomáš Jakubík (4:10).
54:12
Verunáč ještě zkouší hosty trochu potrápit ale netrefuje tentokrát bránu.
53:30
Hostující diváci už prospěvují a chtějí desítku...
51:29
A hosté v psychické pohodě už koncertují - bleskový brejk, blesková přihrávka a blesková střela - ani diváci to skoro okem nezachytili.
51:28
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Tomáš Jakubík (4:9).
50:33
A diváci se pokochali krásným gólem hostujiciho Karlíka - u levého mantinelu se protočil kolem dvou napadajících domácích hráčů a nekompromisní střelou tahem vymetl pavouky v pravém horním rohu Albrechtovy brány.
50:32
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Josef Karlík, asistoval Marek Lamplot (4:8).
48:20
Vzápětí domácí Křinka Radim na poslední chvíli vychytán hostujícím Hájkem.
48:10
Po další chybě Pleskota další neproměněná tutovka hostí - promáchnutá přihrávka před prázdnou bránou.
46:22
A hosté na rozdíl od domácích svoji přesilovku využívají - při signalizovaném dalším vyloučení domácích hosté proměňují svoji dobře sehranou kombinaci.
46:21
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (4:7).
45:25
Domácí neunesli nepovedenou přesilovku a Verunáč je za nesportovní chování vyloučen - začíná presilovka hostů.
45:23
Vyloučen hráč David Verunáč družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
45:00
Po chybné rozehrávce Pleskota mají hosté čistou gólovku, ale domácí Albrecht ji nadvakrát likviduje.
44:24
Domácí si v polovině presilovky po zblokované střele Pleskota berou time-out.
44:23
Timeout Orel Přelouč
43:24
Vyloučen hráč Jiří Hubinka družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:58
Švec doráží zablokovanou střelu za záda bezmocného Albrechta a završuje svůj dnešní hattrick.
42:57
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec bez asistence (4:6).
41:30
Nešťastně tečovaná střela hostí těsně míjí bránu bezmocné Albrechta. Domácí diváci si oddechli, fanoušci hostů jsou zklamáni.
40:01
Třetí třetina začala - dokážou domácí ještě favorita zápasu potrápit?
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve 2. třetině - 5:11.
39:55
Domácí se snažili po zisku míčku dohrát třetinu v klidu za svojí brankou, ale poté co se Pitřík nakonec rozhodl míček vyhodit, trefil napadajiciho útočníka hostů, který darovanou šanci nakonec proměnil - naštěstí pro domácí až po siréně,
39:00
Domácí pozorně drží obranný blok 2-2-1 a hosté se nedokážou dostat ke smysluplné střele.
37:30
A dnes nezadržitelný domácí střelec Verunáč opět v šanci - tentokrát tísněn obránce přestřeluje.
36:50
Hra se zklidnila - hostující tým bráni a vyráží do brejků, které ale netrefuje.
34:13
Vzápětí domácí střídají gólmana - Tyllera nahrazuje Albrecht.
34:12
Že by blýskání na lepší domácí časy? Verunáč střelou přes obránce z levého kruhu trefuje šibenici a dává hattrick.
34:11
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč bez asistence (4:5).
34:11
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Albrecht družstva Orel Přelouč
33:17
Na domácí padla deka a ne a ne se srovnat s pohybem a důrazem hostů - volný Švec na ose hřiště pohodlně skóruje.
33:16
31:26
Domácí se nedovedou vzpamatovat z tlaku hostů, Pitřík u mantinelu chybuje a hostující Boštík Jiří se zadarmo dostává ke střele z bezprostřední blízkosti, kterou nekompromisně proměňuje ve vedoucí gól hostů.
31:25
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík bez asistence (3:4).
29:42
Tlak hostů pokračoval i po nevyužité přesilovce a nakonec vedl k vyrovnání - zacloněná střela z poloviny hřiště propadla za záda domácí Tyllera.
29:41
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Petr Kuchta, asistoval Jan Haupt (3:3).
29:10
Domácí přežili bez pohromy vyloučení domácího Pleskota skvěle zvladnutým oslabením.
27:08
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
24:28
Po odraženém míčku trefuje domácí Verunáč ze vzduchu svůj druhý gól v zápase.
24:27
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč bez asistence (3:2).
24:15
Hosty opět vychytává Tyller po jejich bleskové rozehrávce ze standardní situace z mezikruží.
23:00
Domácí pozorně drží obranou linii a hosty nepouštějí do nebezpečné koncovky po křížných přihrávkách, ale po získání míčku jej zbytečně brzy zase ztrácejí nepřesnou přihrávkou.
22:00
A v akci opět domácí gólman Tyller - chytá 2 střely od levého mantinelu a drží svůj tým.
20:01
Dnešnímu rušnému utkání na hřišti v hledišti přihlíží 62 diváků. Začala 2. třetina.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině 7:10.
19:46
A opět otřepané pravidlo nedáš/dostaneš - domácí Kot skvěle od levého mantinelu předložil v brejku míček rovnou před nabíhajícího domácího kapitána a ten ho bekhendem prostrčil k pravé tyčce bezmocného Hájka v bráně hostů.
19:45
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radim Křinka, asistoval Miloš Kot (2:2).
18:30
Po několik minut vyrovnané hře teď hosté přikovali domácí tým před jejich brankou, zatím ale bez gólového zakončení.
16:30
A vzápětí domácí 1. lajna zamkla hosty před jejich brankou, gól ale nedává ani z opakovaných střel včetně skvělého bekhendu Jezdinského.
15:50
I domácí druhá lajna vedená domácím kapitánem Křinkou se dostala přes důrazné hosty k zakončení - Samek ale míjí pravou tyčku hostující branky.
13:45
Po křížné příhře míjí hostující Jakubík v jasné šanci prázdnou bránu!
11:52
Tyller v domácí bráně chytá jedovatou střelu Boštíka Marka po nájezdu z pravé strany.
11:20
Důrazně hrají oba týmy - pořadatelé museli 2x v krátké době rovnat popadané mantinely po celé délce hřiště.
10:17
Jak už to tak bývá ve sportu, po tlaku domácích přichází gól hostů - domácí gólman Tyller neudržel střelu z dálky a hostující Hubinka si míček vyšťouchl mezi koleny gólmana a podél něj pak zavěsil.
10:16
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Jiří Boštík (1:2).
09:00
Po pěkné kombinaci první lajny od zezadu rozehrávajícího Pleskota střílí Jezdinský z pravého křídla nad hostující bránu.
07:55
Domácí překvapivě vyrovnali hru a Verunáč, dnes hrající na hrotu 1. lajny, střílí těsně vedle levé šibenice!
06:15
Domácí ale dokázali bleskově reagovat - po náhozu z domácí poloviny se Verunáč protáhl mezi obránci a pod tělem gólmana sklepl míček do hostující branky.
06:14
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč bez asistence (1:1).
02:52
Hosté z Litomyšle ale nic nedbají velké namotivovanosti domácích a úvodní tlak a důraz proměňují po pěkné kombinaci ve vedoucí gól Štěpána Švece.
02:51
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Jiří Žák (0:1).
01:30
Domácí obránce Sobotka je tak namotivován, že v zápalu boje šel do souboje s dalším domácím obráncem Mačkem a nekompromisně ho poslal za mantinel...
00:03
Hostujících hráčů je tolik, že mají problém vejít se všichni na střídačku hostí :-)
00:02
A oba týmy už nastupují na hrací plochu za bouřlivých ovací, a to zejména hostujících fanoušků z Litomyšle. Dnes to vypadá na souboj i v hledišti!
00:01
Dobrý večer všem fanouškům florbalu! Vítáme Vás u divizního utkání mezi domácím Orlem Přelouč a hosty z Litomyšle. Domácí doufají, že získají důležité body v boji o záchranu, hosté naopak body potřebné k vybojování účasti v play-up. Máme se zkrátka na co těšit!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Jebousek a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Marek Lamplot, Štěpán Švec, Josef Karlík, Michal Háp, Jiří Žák
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč : brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: Michal Pleskot, Jiří Maček, Ladislav Jezdinský, Petr Sobotka, David Verunáč