2:0
3:0
5:0
- : -
branky (asistence): 10:02 Michal Vlk (Jan Švejda), 18:04 Jan Švejda (Boleslav Kytka), 23:19 Boleslav Kytka (Dalibor Nigrin), 37:08 Jan Švejda (Dalibor Nigrin), 39:29 Matěj Špaček (Michal Vlk), 41:36 Martin Entlicher (Matěj Špaček), 43:48 Matěj Špaček (Jakub Pecha), 47:01 Martin Entlicher (Gustav Ondrejčík), 49:01 Gustav Ondrejčík (Matěj Špaček), 53:27 Michal Zitko (Michal Vlk)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Start98 Praha-Kunratice B 10:0
11. Michal Vlk, 19. Jan Švejda, 24. Boleslav Kytka, 38. Jan Švejda, 40. Matěj Špaček, 42. Martin Entlicher, 44. Matěj Špaček, 48. Martin Entlicher, 50. Gustav Ondrejčík, 54. Michal Zitko; rozhodčí: Jakub Tázler - Patrik Trejbal; vyloučení: 0:2 + Martin Zeidler 5; využití: 3:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Záhora 23 - Martin Novotný 24; po třetinách: 2:0, 3:0, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostů (Svoboda Jan): Byl to zmar a bída. Děkujeme klukům za sezónu a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV 12, Kunratice 9
60:00
Komentář kapitána domácích (Dalibor Nigrin): Vyhráli jsme díky gólmanovi, kterému blahopřejeme k první nule v mužích. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely celkem: SKV 34, Kunratice 23
60:00
53:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Zitko, asistoval Michal Vlk (10:0).
49:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Matěj Špaček (9:0).
47:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Martin Entlicher, asistoval Gustav Ondrejčík (8:0).
43:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Jakub Pecha (7:0).
41:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Martin Entlicher, asistoval Matěj Špaček (6:0).
40:29
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 5 minut za sekání.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV 10, Kunratice 5
40:00
39:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Michal Vlk (5:0).
37:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Dalibor Nigrin (4:0).
36:25
Vyloučen hráč Petr Bína družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:22
Vyloučen hráč Petr Bína družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za blokování hokejky.
23:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Dalibor Nigrin (3:0).
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV 12, Kunratice 9
20:00
18:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Boleslav Kytka (2:0).
10:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Jan Švejda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Petr Bína, Jan Bambas, Jan Štercl, Filip Chodl, Martin Zeidler
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Michal Zitko, Boleslav Kytka, Michal Vlk, Dalibor Nigrin, Jan Švejda