0:5
3:2
3:3
- : -
branky (asistence): 20:49 Aleš Linka (Jaroslav Bielik), 21:50 Jan Vostrý (Jiří Lindner), 24:40 Milan Čížek (Ladislav Pleyer), 47:08 Michal Fürstl (Milan Čížek), 55:11 Vladimír Běhavý (Milan Čížek), 58:08 Michal Fürstl (Vladimír Běhavý)
branky (asistence): 11:31 Lukáš Porazil (Martin Šampalík), 15:16 Filip Štědrý (Adam Tkadlec), 16:02 Martin Šampalík (Matěj Neužil), 17:56 Michal Povolný (Ondřej Baroch), 19:27 Jindřich Mošna (Matěj Neužil), 23:02 Jiří Kuthan, 24:07 Jiří Kuthan (Martin Šampalík), 44:53 Jan Kašpar (Tomáš Vykoupil), 49:37 Tomáš Vykoupil (Jan Kašpar), 50:38 Filip Štědrý (Adam Tkadlec)

TJ Lokomotiva Louny - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:10
21. Aleš Linka, 22. Jan Vostrý, 25. Milan Čížek, 48. Michal Fürstl, 56. Vladimír Běhavý, 59. Michal Fürstl - 12. Lukáš Porazil, 16. Filip Štědrý, 17. Martin Šampalík, 18. Michal Povolný, 20. Jindřich Mošna, 24. Jiří Kuthan, 25. Jiří Kuthan, 45. Jan Kašpar, 50. Tomáš Vykoupil, 51. Filip Štědrý; rozhodčí: Karel Švec - Robert Kusek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Karel Švíka 16, Jozef Kaštely 4 - Jiří Cisler 21; po třetinách: 0:5, 3:2, 3:3;
60:00
59:59
vyjádření domácího trenéra Petra Zelenky: Děkuji hráčům a skvělým fanouškům za celou sezónu.Gratuluji soupeři ,škoda,že jsme v posledním utkání nevyhráli.
59:59
vyjádření zástupce plzeňského týmu:děkuji soupeři za utkání,všem klukům za poslední výjezd sezóny a jsem rád že jsme to přežili ve zdraví
58:08
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Vladimír Běhavý (6:10).
55:49
Vyloučen hráč Miroslav Janeček družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
55:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vladimír Běhavý, asistoval Milan Čížek (5:10).
55:11
Běhavý krásnou střelou po asistenci Čížka prostřelil Cislera
50:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Adam Tkadlec (4:10).
49:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Jan Kašpar (4:9).
47:08
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Milan Čížek (4:8).
47:08
důrazem se brankově prosadil lounský štírek Fürstl!!!
44:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Kašpar, asistoval Tomáš Vykoupil (3:8).
44:06
florbal se hraje ofenzivní, ale chybí to podstatné-branky, hráčům se nedaří vytvořit finální přihrávku
42:37
domácí vystřídali brankáře, lounskou svatyni hájí Jožo " síla z Tater" Kaštely
40:00
40:00
39:34
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:40
Zeman a po něm Běhavý vyslali krásné střely, Cisler chytá skvělý zápas a podává bezchybný výkon
36:39
utkání sleduje 58 diváků
33:54
Vyloučen hráč Ladislav Pleyer družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
33:10
Švíka zázračně vychytal Vykoupila
31:34
hra se po brankových hodech uklidnila, je plná nepřesností
27:40
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za držení.
27:40
Lindner v souboji nestačil, držel protihráče a teď zpytuje svědomí na trestné lavici
24:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Ladislav Pleyer (3:7).
24:17
druhá třetina přinesla brankovou smršť hned z počátku
24:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan, asistoval Martin Šampalík (2:7).
23:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan bez asistence (2:6).
21:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Vostrý, asistoval Jiří Lindner (2:5).
21:15
Linka využil chybné rozehrávky a snižuje stav utkání
20:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Jaroslav Bielik (1:5).
20:00
20:00
19:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Matěj Neužil (0:5).
17:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michal Povolný, asistoval Ondřej Baroch (0:4).
16:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Martin Šampalík, asistoval Matěj Neužil (0:3).
15:41
hosté navyšují vedení, Švíka propustil lehkou střelu od půlky
15:16
13:45
Herink z úhlu tvrdě střílel, ale plzeňský gólman chytá jistě a pozorně
11:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Martin Šampalík (0:1).
09:30
kapitán Čížek tvrdě vystřelil,tempo hry se konečně stupňuje
05:43
přes odlišné postavení v tabulce zatím diváci vidí vyrovnaný zápas, ale bez velkého ohrožení branek
03:10
domácí hned z počátku utkání hrají přesilovku, ale brankáře se jim ohrozit nedaří
01:51
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Jan Kašpar, Ondřej Baroch, Matěj Neužil, Jindřich Mošna
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Karel Švíka; hráči v poli: Miroslav Janeček, Jiří Lindner, Martin Marek, Aleš Linka, Jaroslav Bielik