2:0
4:2
- : -
FBC Texas
branky (asistence): 16:04 Siegfried Ulrich (Jan Pícha), 27:07 Jaromír Sedmík (Roman Šauer), 35:51 Jan Bauman (Jan Kopecký), 44:15 Daniel Ludvík (Siegfried Ulrich), 44:40 Marek Švagr (Jaromír Sedmík), 52:33 Tomáš Zahradník (Jan Kopecký), 52:57 Marek Ludvík (Daniel Ludvík)
FBC Texas
branky (asistence): 02:53 Martin Vichnar (Martin Murín), 53:28 Martin Vichnar (Martin Murín), 59:08 David Musil (Vojtěch Mlnářík)

BLACK ANGELS B BENFICA - FBC Texas 7:3
17. Siegfried Ulrich, 28. Jaromír Sedmík, 36. Jan Bauman, 45. Daniel Ludvík, 45. Marek Švagr, 53. Tomáš Zahradník, 53. Marek Ludvík - 3. Martin Vichnar, 54. Martin Vichnar, 60. David Musil; rozhodčí: Jan Gross - Tomáš Cimrman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Körber 35 - Martin Murín 40; po třetinách: 1:1, 2:0, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: "Dnešní zápas nám sezónu nepokazil, naopak jsme odehráli jedno z nejlepších utkání. Děkuji celému týmu za celou sezónu na kterou nezapomeneme. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: "Překvapivě velmi kvalitní utkání. První třetinu se hrálo nahoru dolu a tato hra oběma týmům svědčila. Jsem rád, že jsme se zachránili v divizi. Poslední zápas jsme odehráli velmi dobře. Konec dobrý, všechno dobré. Děkuji hráčům za dobrou sezónu. Soupeři přeji jen dobré."
60:00
Střely BA - 16 / Střely Texas -13
60:00
59:30
Vyloučen hráč Tomáš Lada družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:08
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Vojtěch Mlnářík (7:3).
53:28
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar, asistoval Martin Murín (7:2).
52:57
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Marek Ludvík, asistoval Daniel Ludvík (7:1).
52:33
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Tomáš Zahradník, asistoval Jan Kopecký (6:1).
44:40
Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
44:40
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Marek Švagr, asistoval Jaromír Sedmík (5:1).
44:40
Time out hosté
44:15
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Siegfried Ulrich (4:1).
40:00
40:00
Střely BA - 16 / Střely Texas - 12
40:00
35:51
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jan Bauman, asistoval Jan Kopecký (3:1).
27:07
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Jaromír Sedmík, asistoval Roman Šauer (2:1).
20:00
20:00
Střely BA - 15 / Střely Texas - 13
20:00
16:04
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil Siegfried Ulrich, asistoval Jan Pícha (1:1).
02:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gross a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas: brankář: Martin Murín; hráči v poli: Jiří Petr, David Musil, Vojtěch Mlnářík, Martin Vichnar, Michal Sládek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS B BENFICA: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jakub Mucha, Michal Svoboda, Roman Šauer, Marek Švagr, Jaromír Sedmík