3:3
4:2
2:3
- : -
branky (asistence): 12:23 Jakub Wágner (Jan Havel), 14:08 Jiří Beck (Marek Vomočil), 18:17 Vítek Moučka (Tomáš Staněk), 21:26 Ondřej Štifter (Jan Dvořák), 25:45 Tomáš Slavík (Tomáš Staněk), 35:32 Ondřej Dušek (David Jurášek), 36:52 Ondřej Štifter (Jiří Beck), 46:11 David Jurášek (Ivan Petr), 59:18 Ivan Petr (Ondřej Dušek)
branky (asistence): 03:26 Tomáš Kukal (Jan Novotný), 05:20 Martin Chyba (Jan Skoták), 08:43 Martin Chyba, 25:58 Václav Louda (Martin Chyba), 26:12 Martin Chyba (David Vokál), 41:56 Martin Chyba, 44:40 Jan Novotný (Tomáš Kukal), 54:53 Martin Chyba (Tomáš Kukal)

FbK Olymp Praha - FBC Pitbulls Kolín 9:8
13. Jakub Wágner, 15. Jiří Beck, 19. Vítek Moučka, 22. Ondřej Štifter, 26. Tomáš Slavík, 36. Ondřej Dušek, 37. Ondřej Štifter, 47. David Jurášek, 60. Ivan Petr - 4. Tomáš Kukal, 6. Martin Chyba, 9. Martin Chyba, 26. Václav Louda, 27. Martin Chyba, 42. Martin Chyba, 45. Jan Novotný, 55. Martin Chyba; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Jan Dvořák 17 - Jakub Šamánek 22; po třetinách: 3:3, 4:2, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Výborný útočný florbal z obou stran, odpovídalo to souboji prvního s druhým. Soupeři přeji hodně štěstí do playup.
60:00
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané zápas, ve kterém jsme v závěru měli více štěstí. Soupeři přejeme úspěšné boje v další fázi soutěže.
60:00
Střely ve třetí třetině Olymp - 11, Kolín - 10
60:00
59:59
Ale už se nic nestane, Olymp vyhrává dnešní zápas rozdílem jediné branky.
59:25
Kolín hraje bez brankáře
59:18
Timeout FBC Pitbulls Kolín
59:18
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Ondřej Dušek (9:8).
59:18
42 vteřin do konce. Petr dává gól ze standartky. Kolín reaguje timeoutem.
57:00
Tři minuty do konce, šance se střídají na obou stranách.
55:00
5 minut do konce zápasu a skóre je opět vyrovnané. Čeká nás zajímavý konec utkání,
54:53
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Tomáš Kukal (8:8).
54:34
Jurášek dostal od Becka krásný lobík do běhu, usměrnil ho však pouze do připraveného gólmana.
53:48
Štifter a Jurášek pár vteřin po sobě promáchli míčky poskakující v brankovišti.
51:52
Olymp v plném počtu, tahle přesilovka se Kolínu moc nedařila.
51:20
Přesilovka Kolína zatím nepřinesla nic nebezpečného.
49:52
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
49:40
Petr si půjde posedět na trestnou.
49:00
Čas utíká.. ani jeden z týmů nechce udělat zbytečnou chybu.
46:11
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Ivan Petr (8:7).
46:11
Jurášek od mantinelu trefuje mezírku u bližší tyčky. Olymp opět vede.
44:40
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Tomáš Kukal (7:7).
44:40
Neuhlídaná standartka a je srovnáno.
42:00
Kolín po gólu Chyby opět na dostřel.
41:56
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (7:6).
41:24
Kolín v plném počtu.
40:50
Petr měl v přesilovce tři střelecké pokusy, ani jeden však nedošel až na bránu. Obrana Kolína vše blokuje.
40:01
Třetí část zahajuje domácí Olymp pokračující přesilovkou.
39:24
Vyloučen hráč Jan Skoták družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
36:52
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jiří Beck (7:5).
36:52
Nenápadná akce po které Štifter dává další gól.
35:32
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Dušek, asistoval David Jurášek (6:5).
35:32
Florbalová paráda! Ťukec jak z učebnice. Dušek-Petr-Dušek-Jurášek-Dušek-gól... 6:5 pro Olymp
32:57
Štifter chtěl v úniku přehodit brankáře Kolína, přehodil však spolu s ním i celou bránu.
32:15
Moučka a Chyba si teď na polovině hřiště zatančili taneček, který se ani jednomu evidentně nelíbil.
30:30
V polovině zápasu stav stále nerozhodný. Lehkou převahu má v této pasáži domácí Olymp, Kolín však také umí být nebezpečný.
28:34
Petr dává gól, který však kvůli předchozímu faulu není uznán. Stav se tedy nemění.
26:30
Tři góly teď napadaly během půl minuty. Slavík nejprve bekhendem zvýšil na 5:3, Kolín však zásluhou Loudy a Chyby bleskově vyrovnává. Stav je opět srovnaný.
26:12
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval David Vokál (5:5).
25:58
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Václav Louda, asistoval Martin Chyba (5:4).
25:45
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Tomáš Staněk (5:3).
21:26
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Dvořák (4:3).
21:26
Olymp zásluhou Štiftera otáčí vývoj utkání. Domácí se po povedeném úniku ujímají vedení.
20:00
20:00
Střely v první třetině Olymp - 10, Kolín - 7
20:00
První třetina za námi. Domácí po prospaném začátku dokázali zabrat a srovnat stav utkání. Po prvních 20 minutách je stav nerozhodný.
20:00
18:17
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Vítek Moučka, asistoval Tomáš Staněk (3:3).
18:17
A máme srovnáno. Moučkova střela z dálky po teči změnila směr a končí v brance.
16:21
Petrova rána z výběhu končí mimo.
14:08
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval Marek Vomočil (2:3).
14:08
Beck sešteloval mířidla a jeho další střela z poloviny hřiště tentokrát zaplula přímo do růžku branky.
12:23
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner, asistoval Jan Havel (1:3).
12:23
I Olymp se dočkal a jedna ze střel prošla až do branky. Wágner snižuje na 1:3.
08:43
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (0:3).
08:43
Na druhé straně prošel Chyba přes dva bránící hráče a v oslabení navyšuje vedení Kolína.
08:15
Juráškova střela zazvonila na tyč.
07:15
Přesilovka Olympu se zatím moc nedaří, Kolín šetří vteřinky na útočné polovině.
06:55
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování hokejky.
06:05
Beckova střela z poloviny hřiště jen těsně minula branku, asi tak o 10 metrů.
05:20
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Skoták (0:2).
03:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Jan Novotný (0:1).
03:26
Branka ale padá na druhé straně. Hned z první střely Kolína padá branka.
01:15
První větší šanci měl domácí Štifter, po své stahovačce napálil břevno Kolínské branky.
00:02
Oba týmy již mají své postavení v tabulce jisté, bez ohledu na dnešní výsledek. Zápas tak bude nejspíše přípravou na play-up, které startuje již za týden.
00:01
Začíná poslední divizní kolo, ve které na sebe narazí první Olymp s druhým Kolínem
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: David Vokál, Jakub Vrána, Martin Chyba, Václav Louda, Jan Skoták
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Jiří Beck, Ivan Petr, Marek Vomočil, Ondřej Dušek, David Jurášek