1:3
0:1
2:2
- : -
branky (asistence): 11:35 Ondřej Mixan (Lukáš Teska), 50:44 Pavel Řeřicha (Jan Bouček), 52:17 Jan Bouček (Lukáš Teska)
branky (asistence): 01:43 Matěj Doubek (Milan Buřič), 08:53 Matěj Doubek (Tomáš Krátoška), 10:21 Lukáš Plzák (Tomáš Dohnal), 30:56 Milan Buřič (Matěj Doubek), 41:53 Milan Buřič (Matěj Doubek), 49:39 Matěj Doubek (Michal Hošek)

FBC Sokol Písek - Pacovští Honzíci 3:6
12. Ondřej Mixan, 51. Pavel Řeřicha, 53. Jan Bouček - 2. Matěj Doubek, 9. Matěj Doubek, 11. Lukáš Plzák, 31. Milan Buřič, 42. Milan Buřič, 50. Matěj Doubek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Robert Veselý 2, Martin Hrubec 14 - Jaroslav Mareš 23; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích (Michal Hanzlík): Stejně jako celou sezónu tak i dnes jsme dojeli na neproměňování gólových situací. Pravděpodobně bysme nevyhráli, i kdyby se hrálo na házenkářskou bránu. Soupeři děkuju za férové utkání, pořadatelům za skvěle odvedenou práci, fanouškům za nezdolnou podporu. Budeme se těšit na příští sezónu.
60:00
Komentář trenéra hostů: Soupeř hrál do plných, my jsme proměňovali brejky a šance, stejně jako včera proti Táboru. Dvě výhry pro nás v posledním kole jsou náplast za celou sezonou.
60:00
57:47
Timeout FBC Sokol Písek
55:53
Vyloučen hráč Tomáš Hesoun družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
52:17
Timeout Pacovští Honzíci
52:17
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Jan Bouček, asistoval Lukáš Teska (3:6).
50:44
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha, asistoval Jan Bouček (2:6).
49:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Michal Hošek (1:6).
49:14
Vyloučen hráč Martin Stejskal družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
44:14
Vyloučen hráč Tomáš Hesoun družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:53
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Matěj Doubek (1:5).
40:00
40:00
36:49
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za špatné střídání.
35:23
Vyloučen hráč Robert Chaloupka družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:56
24:01
Vyloučen hráč Karel Prokopec družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
11:35
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Ondřej Mixan, asistoval Lukáš Teska (1:3).
10:21
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Lukáš Plzák, asistoval Tomáš Dohnal (0:3).
10:21
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hrubec družstva FBC Sokol Písek
08:53
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Krátoška (0:2).
01:43
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (0:1).
00:01
Rychlost připojení je tak pomalá, že dneska se omezím pouze na góly a asistence. Tak snad příště...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Petr Diviš, Milan Buřič, Tomáš Krátoška, František Zajíc, Matěj Doubek
00:00
Line-up domácích FBC Sokol Písek: brankář: Robert Veselý; hráči v poli: Luboš Čuka, Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Ondřej Mixan, Lukáš Teska
00:00
Vítejte u zápasu posledního kola Divize FBC Sokol Písek vs. Pacovští Honzíci. V tabulce je Písek na 11.místě (13 bodů), Honzíci na 8.místě (27 bodů). Z důvodu kolize se zápasem házené se začne o trochu později. Doufejme, že nám hráči toto zpoždění vynahradí pohledným florbalem.