1:0
2:1
1:2
- : -
branky (asistence): 16:36 Matěj Čapek (Ondřej Pšenička), 22:19 Ondřej Maťko, 25:53 Ondřej Maťko (Jan Hrdlička), 58:16 Jan Hrdlička (Martin Perháč)
branky (asistence): 32:13 Radek Orosz (Jan Vaněk), 49:46 Jan Vaněk (Martin Soukup), 50:11 Lukáš Bendek (Martin Soukup)

ASK Lovosice - LFP A - FBC ROKYCANY 4:3
17. Matěj Čapek, 23. Ondřej Maťko, 26. Ondřej Maťko, 59. Jan Hrdlička - 33. Radek Orosz, 50. Jan Vaněk, 51. Lukáš Bendek; rozhodčí: Petr Neumaier - David Scholz; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 30 - Jakub Košař 35; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů (Martin Štván): Dnes se více štěstí naklonilo k domácímu týmu, Gratulujeme k vítězství. Chtěl bych poděkovat celému týmu, že v tak složité situaci, po odchodu asi 10 hráčů, statečně bojovali celou sezónu. Doufejme, že to bude stačit k udržení. Komentář trenéra domácích: (Libor Hejhal) Byli jsme šťastnější tým. Díky soupeři za fér hru.
60:00
58:30
Čas utíká a hosté se rozhodli hrát bez brankaře v šesti.
58:16
Timeout FBC ROKYCANY
58:16
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Martin Perháč (4:3).
58:16
A nejen že se skvěle brání, oni i skvěle útočí. Další branka na konto domácích.
57:39
Hra hostů je stále nebezpečnější, ale domácí se zatím velice úspěšně brání jejich nátlaku.
51:50
Diváci se probouzí k životu. Všichni se snaží podpořit domácí tým a pomoci mu tak k výhře.
50:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Soukup (3:3).
50:11
Nedokážu posoudit, zda na soupeřově komentáři "Přestali hrát." je něco pravda, ale hostům se za poslední minutu podařilo vstřelit 2 branky. Nezbývá než doufat v obnovení sil domácích.
49:46
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jan Vaněk, asistoval Martin Soukup (3:2).
46:20
Zraněný hráč se rychle vzpamatovává a na jeho obličeji již jde rozeznat úsměv.
42:50
Ze začátku 3. třetiny se domácí hráč Radoslav Budaj obětavě vrhl za balonkem před soupeřovou brankou. Dopadl velmi nešťastně na pravé zápěstí a byl okolnostmi donucen střídat.
40:00
40:00
32:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Radek Orosz, asistoval Jan Vaněk (3:1).
32:13
Ani hosté dnes neodjedou s prázdnou. Postaral se o to hráč FBC ROKYCANY, Radek Orosz.
30:13
Vyloučen hráč Jan Beránek družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za sekání.
25:53
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Ondřej Maťko, asistoval Jan Hrdlička (3:0).
22:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Ondřej Maťko z trestného střílení (2:0).
22:19
A domácí opět bodují. Branku vstřelil hráč číslo 84 Ondřej Maťko.
20:00
Vyloučen hráč Ondřej Maťko družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
16:36
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Matěj Čapek, asistoval Ondřej Pšenička (1:0).
16:36
Po dlouhém čekání se diváci konečně dočkali zasloužené branky. Stav na 1:0 pro domácí proměnil Matěj Čapek.