3:3
5:2
0:2
- : -
branky (asistence): 08:38 Václav Hartl (Lukáš Hlava), 09:52 Leoš Kopáček (Josef Pelikán), 16:50 Dominik Reczai (Daniel Němec), 21:40 Dominik Reczai (Jiří Kudrnáč), 24:37 Lukáš Hlava (Leoš Kopáček), 30:28 Dominik Reczai, 32:37 Václav Hartl (Leoš Kopáček), 33:22 Leoš Kopáček (Lukáš Hlava)
branky (asistence): 03:51 Tomáš Zvára (Tomáš Szabo), 09:03 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 16:34 Tomáš Szabo (Filip Munzar), 36:19 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 38:04 Filip Munzar (Tomáš Szabo), 44:19 Lukáš Jágr (Martin Tomas), 59:19 Marek Žihla (Filip Munzar)

TJ Sokol Koberovy - FBC Panthers Liberec 8:7
9. Václav Hartl, 10. Leoš Kopáček, 17. Dominik Reczai, 22. Dominik Reczai, 25. Lukáš Hlava, 31. Dominik Reczai, 33. Václav Hartl, 34. Leoš Kopáček - 4. Tomáš Zvára, 10. Tomáš Szabo, 17. Tomáš Szabo, 37. Jiří Špak, 39. Filip Munzar, 45. Lukáš Jágr, 60. Marek Žihla; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Král; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 26 - Jakub Mauer 35; po třetinách: 3:3, 5:2, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: "Ospalý zápas z naší strany, který jsme si prohráli laxností v druhé třetině. Díky soupeři za zápas."
59:58
Jak lehce pro Koberovy vypadala druhá třetina , tak v třetí se pěkně natrápili a do poslední vteřiny se báli o výsledek. Nakonec odcházejí jako šťastnější a berou 3 body za výhru. Ještě si počkáme na vyjádření trenéru a tímto se s Vámi dnes rozloučíme.
59:20
A vypadá to ještě na velké drama! Hostům se v šesti bez gólmana podařilo snížit na rozdíl jedné branky.
59:19
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Marek Žihla, asistoval Filip Munzar (8:7).
57:40
Reczaiovi zřejmě stačí dnes vstřelený hattrick, šance v této třetině trestuhodně odmítá včetně neproměného nájezdu!
55:30
Ani dvě přesilovky domácích gól nepřinesly, jedna spálená šance za druhou.
53:05
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
48:10
Trestné střílení družstva TJ Sokol Koberovy neproměnil Dominik Reczai.
48:10
Vyloučen hráč Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
44:30
Klasická situace nedáš, dostaneš. Nejdřív tyčka a šance dva na jednoho, ale nic z toho pro domácí tým. Akce z protiútoku končí gólem libereckých, kteří začínají dotahovat.
44:19
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Martin Tomas (8:6).
40:00
40:00
38:30
Koberovský kolotoč začíná mít problémy a Panteři se dostávají zpátky do zápasu! Poslední třetina bude ještě zajímavá.
38:04
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Szabo (8:5).
36:58
Vyloučen hráč Jiří Kudrnáč družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
36:19
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (8:4).
33:40
A koberovský kolotoč pokračuje! Další chyba hostů v obraně a máme z toho 5 gól v druhé třetině. Lístky na kolotoč jsou k dostání u pořadatelského stolku za symbolickou jednu korunu.
33:22
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Lukáš Hlava (8:3).
32:37
Timeout FBC Panthers Liberec
32:37
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Václav Hartl, asistoval Leoš Kopáček (7:3).
30:30
Vyšší aktivita Koberov se vyplatila! Krásnou individuální akcí se prosazuje opět Domino a završuje hattrick. Bohužel dnešní divácká návštěva není zrovna početná, tak žádné čepice na palubovku nelítají. Koberovy se dostávají do tříbrankového vedení.
30:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai bez asistence (6:3).
30:00
V půlce zápasu vidíme více šanci domácího celku, hosté v druhé třetině působí ospale a moc nám toho zatím neukázali.
24:37
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Leoš Kopáček (5:3).
21:50
A máme tu první střelu domácích a rovnou krásný gól Reczaie! Z následného útoku netrefuje domácí Slavík prázdnou bránu!! Očividně mu včerejší zapíjení žalu po prohraném zápase nepomohlo k lepšímu výkonu.
21:40
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jiří Kudrnáč (4:3).
20:00
20:00
17:00
Další góly během 16 vteřin a stav je opět srovnaný na 3:3. Dnes to tu máme jako na střelnici, oba týmy střílí o sto šest! Góly ovšem moc krásy nepobraly.
16:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Daniel Němec (3:3).
16:40
Přesilovka hostí trvala pouze 3 vteřiny, hned z rozehrávky hostující tým skóruje.
16:34
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Filip Munzar (2:3).
16:28
Vyloučen hráč Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra rukou.
12:00
Ještě, že na pořadatelském stolku máme Leošův telefon, který nás díky aplikaci Český flotbal informoval o jeho vstřeleném gólu.
10:00
Momentálně nám tu padají góly jako hrušky na obou stranách a stav je momentálně 2:2.
09:52
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Josef Pelikán (2:2).
09:03
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (1:2).
08:38
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Václav Hartl, asistoval Lukáš Hlava (1:1).
08:36
Vyloučen hráč Miroslav Šeps družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
04:30
Sotva jsem dopsal poslední informaci, tak jsme viděli tyčku hostů a z dalšího útoku už padl gól do Brunclíkovy branky.
03:51
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Zvára, asistoval Tomáš Szabo (0:1).
02:00
Dobrý den, vítáme Vás u dnešního online přenosu zápasu mezi domácími Koberovy a hostujícími Pantery z Liberce. Začátek zatím ve vlažném tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Král.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Tomáš Zvára, Jiří Špak, Filip Munzar
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Václav Hartl, Milan Drobný, Josef Pelikán, Jan Novotný, Leoš Kopáček