1:2
5:2
4:1
- : -
branky (asistence): 18:36 Martin Zeidler (Tomáš Boubelík), 23:02 Jiří Kropáček (Jan Svoboda), 23:43 Jakub Lisý (Michal Šik), 27:12 Jiří Kropáček, 37:52 Martin Zeidler (Jiří Kropáček), 39:36 Jiří Kropáček (Jan Štercl), 44:32 Jan Štercl (Jan Svoboda), 45:43 Martin Zeidler (Tomáš Boubelík), 55:00 Jakub Musílek, 59:43 Tomáš Vintr (Jakub Musílek)
branky (asistence): 01:39 Tomáš Pícha (Ondřej Bartůšek), 13:29 Ladislav Vorel (Petr Vachtl), 35:52 Ondřej Novotný (Ladislav Vorel), 37:20 Ladislav Vorel (Petr Vachtl), 59:49 Kryštof Garreis (Tomáš Pícha)

Start98 Praha-Kunratice B - SK Florbal Benešov 10:5
19. Martin Zeidler, 24. Jiří Kropáček, 24. Jakub Lisý, 28. Jiří Kropáček, 38. Martin Zeidler, 40. Jiří Kropáček, 45. Jan Štercl, 46. Martin Zeidler, 56. Jakub Musílek, 60. Tomáš Vintr - 2. Tomáš Pícha, 14. Ladislav Vorel, 36. Ondřej Novotný, 38. Ladislav Vorel, 60. Kryštof Garreis; rozhodčí: Petr Herman - Martin Jirka; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Martin Novotný 28 - Lukáš Brož 23; po třetinách: 1:2, 5:2, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Start 11, Benešov 11
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Mičla: Děkujeme soupeři za hru. Musíme proměňovat šance.
60:00
Komentář vedoucího domácích: Dneska vyhrál tým, který měl v poli Jiřího Kropáčka a proměňoval šance.
60:00
59:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis, asistoval Tomáš Pícha (10:5).
59:43
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Jakub Musílek (10:4).
58:58
Vyloučen hráč Ondřej Benačan družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:09
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
55:00
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Musílek bez asistence (9:4).
54:33
Vyloučen hráč Jakub Lisý družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za špatné střídání.
50:08
Timeout SK Florbal Benešov
45:43
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Zeidler, asistoval Tomáš Boubelík (8:4).
44:32
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Štercl, asistoval Jan Svoboda (7:4).
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Start 14, Benešov 10
40:00
39:36
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Kropáček, asistoval Jan Štercl (6:4).
37:52
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Zeidler, asistoval Jiří Kropáček (5:4).
37:20
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Vachtl (4:4).
35:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Ladislav Vorel (4:3).
27:12
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Kropáček bez asistence (4:2).
23:43
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Lisý, asistoval Michal Šik (3:2).
23:02
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Kropáček, asistoval Jan Svoboda (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Start 7, Benešov 12
20:00
18:36
15:16
Vyloučen hráč Jakub Musílek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za bránění ve hře.
13:29
04:00
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
01:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Ondřej Bartůšek (0:1).