2:0
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 07:13 Magdaléna Bašová (Nikola Remešová), 11:27 Magdaléna Bašová (Adéla Vávrová), 29:39 Jitka Růžičková (Kateřina Poláčková), 57:56 Diana Peterová (Kateřina Poláčková)
branky (asistence): 24:08 Barbora Maštalířová (Tereza Goláňová), 37:24 Renata Jašková (Nikol Šobáňová), 41:21 Eva Urbášková (Barbora Maštalířová)

FBC Dobruška - Florbal Vsetín 4:3
8. Magdaléna Bašová, 12. Magdaléna Bašová, 30. Jitka Růžičková, 58. Diana Peterová - 25. Barbora Maštalířová, 38. Renata Jašková, 42. Eva Urbášková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Veronika Čubová; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 22 - Veronika Ištvánková 16; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:1;
60:00
2/2 Komentář trenéra domácích Černého: hosté ještě stačily snížit a třetí třetina byla bojem o každý balónek. Jsem rád, že jsme utkání nakonec urvaly v náš prospěch, takové vítězství jsme potřebovaly. Díky soupeři za zápas a přeju hodně štěstí v playoff.
60:00
Komentář kapitánky hostí: Vyrovnaný zápas, rozhodla nešťastné vyloučení před koncem zápasu. Gratulujeme soupeři a děkujeme za utkání.
60:00
1/2 Komentář trenéra domácích Černého: Skvělý a vyrovnaný zápas, ostatně jako všechny se Vsetínem tuto sezónu. První třetina od nás skvělé, trochu nás přibrzdila druhá třetina a lepší pohybvsetínských a nešťastná obdržená branka a byť jsme se na konci třetiny dostaly zase ke své hře,
57:56
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Kateřina Poláčková (4:3).
57:56
GOOOOL! Peterová dorazi a dává gol na 4:3
56:24
Timeout FBC Dobruška
56:24
Vyloučen hráč Veronika Dědková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování.
56:24
Vyloučen hráč Eva Urbášková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
52:38
Hra na chvíli prerušena. Hráčka Vsetina Jašková končí na zemi, ale zvedá se a je v pořádku
41:21
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Barbora Maštalířová (3:3).
39:06
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře.
38:26
Goláňová zfaulována, volný uder hostujících na polovine Dobrušky
37:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Renata Jašková, asistoval Nikol Šobáňová (3:2).
29:39
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Kateřina Poláčková (3:1).
29:39
Poláčková vybojovala míček na polovině hostujicích hráček, dala krosovou přihrávku nabihající Růžičkové a ta se trefuje!!!
25:23
Hráčka Vsetína vstřelila vyrovnácí branku, která však nebyla uznána. Důvodem byla hra vysokou hokejkou
24:08
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Tereza Goláňová (2:1).
24:08
Zmiňovaná aktivita už se nám promítla do skóre. Vsetín využívá svoji šanci a snižuje na 2:1
23:48
Dobruška konečně ziskala míček na svoje hokejky
22:59
Sedláčková s míčkem prošla přes celé hriště, zastavila ji až Bašová V.
18:19
Vsetín ve velké šanci, jenže útok 3 na 1 jim nevyšel podle plánu a netrefují bránu
16:49
Bašová M. mohla kompletovat svůj hattrick, když dorážela míček do branky Vsetína,ale golmanka hostů chytá.
15:39
Hnátková střílí z poloviny, ale Flídrová D. chytá
11:27
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Adéla Vávrová (2:0).
11:27
A je to 2:0!! Po nádherné akci 2 na 1, kdy Vávrová získala míček a příhrála na nabíhající Bašovou Magdu, která s přehledem trefila právý horní roh. Povedená kombinace této dvojice.
11:05
Další šance Dobrušky ze standartní situace
10:15
Vávrová zblokovala střelu Vsetína a vyrazila do protiútoku
08:55
Vsetín teď ve velké šanci. DObruška měla štěstí, že z toho nebyl vyrovnávací gól
07:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Nikola Remešová (1:0).