2:2
3:1
3:1
- : -
branky (asistence): 06:28 Eva Juříková (Martina Pokorná), 18:26 Veronika Bekeová (Iva Smolová), 21:21 Aneta Foffová (Barbora Zahradníková), 24:08 Klára Minářová (Veronika Bekeová), 32:31 Lucie Prokešová (Lucie Svobodová), 46:13 Lucie Svobodová (Lucie Prokešová), 53:41 Kristýna Minářová (Lucie Svobodová), 55:16 Lucie Prokešová (Veronika Bekeová)
branky (asistence): 12:09 Diana Peterová (Kateřina Poláčková), 13:28 Jitka Růžičková (Vanesa Bašová), 27:50 Vanesa Bašová (Michaela Ulbrichová), 58:51 Eliška Imlaufová

FTC Vysoké Mýto - FBC Dobruška 8:4
7. Eva Juříková, 19. Veronika Bekeová, 22. Aneta Foffová, 25. Klára Minářová, 33. Lucie Prokešová, 47. Lucie Svobodová, 54. Kristýna Minářová, 56. Lucie Prokešová - 13. Diana Peterová, 14. Jitka Růžičková, 28. Vanesa Bašová, 59. Eliška Imlaufová; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 74; zásahy brankářů: Kamila Husarčiková 24 - Dominika Flídrová 23; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: V dnešním zápase se nám povedla pouze první třetina. Po druhé části jsem měli problém s rozehrávkou, nepřihráli jsme si balón. Když k tomu přičteme 4 neubráněné standartky, je z toho třetí prohra proti mýtu v této sezóně a potvrdilo se, že na ně letos neumíme. Každopádně sem rád že jsme skončili na 4. místě v základní části a těšíme se na Play-off. Díky soupeři za zápas a přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas rozhodli skvěle nacvičené standartní situace a perfektní týmový výkon. Děkuji soupeři za utkání.
59:48
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Veronika Bekeová.
59:48
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
58:51
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Eliška Imlaufová bez asistence (8:4).
58:51
Nakonec hosté přesilovou hru využívají a snižují tak.
57:50
Z přesilovky 5 na 3 nic nebylo, tak teď 5 na 4.
56:53
Timeout FBC Dobruška
56:53
Vyloučen hráč Lucie Svobodová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
56:53
5 na 3, A time-out hostů.
55:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Prokešová, asistoval Veronika Bekeová (8:3).
55:15
Hra se nám rozjíždí, víc faulů, víc střel, víc všeho.
55:02
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
53:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Lucie Svobodová (7:3).
53:41
Po krásné rozehrávce domácí střílí další gól.
53:39
Timeout FTC Vysoké Mýto
53:39
Vyloučen hráč Nikola Remešová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra na zemi.
53:09
Střely na bránu se množí, gólmanky si připisují další zákroky.
49:13
Dnes je to zápas střel mimo bránu.
48:01
Domácí gólmanka v "jistém" zákroku. Zřejmě se dobře vyspala.
47:00
Obraz hry se nemění.
46:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Lucie Prokešová (6:3).
42:03
Na hřišti vidíme drobné pošťuchování mezi soupeřkami.
41:05
Hra se zatím odehrává na polovině Dobrušky.
40:00
40:00
Hráčky z obou týmů nastoupeny, závěrečná perioda může začít.
40:00
39:58
Přesilová hra končí bez gólu.
38:42
Domácí předvádí podobnou přesilovku jako hosté, míček lítá, střely do brány nikde.
37:57
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:45
Hra se přelévá ze strany na stranu.
35:43
Hosté zatím v přesilové hře nic moc nevymysleli.
34:43
Vyloučen hráč Kristýna Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:45
Hned po gólu další nebezpečná situace. Gólem neskončila.
32:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Prokešová, asistoval Lucie Svobodová (5:3).
32:31
Utkání sleduje 74 diváků. Děkujeme.
32:31
Domácí zase využívají signálu a zvyšují svůj náskok.
30:58
Hra u mantinelů někdy vypadá jako zápas bojovníků v kleci.
30:17
Hodně střel lítá mimo bránu. Vůbec, mimo hřiště. Na obou stranách.
29:43
Trenér hostí burcuje své svěřenkyně.
27:50
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová, asistoval Michaela Ulbrichová (4:3).
27:50
Po střele, která byla asi na třikrát tečována, hosté snižují na jednobrankový rozdíl.
26:30
Hráčka hostí si ustlala na domácí gólmance.
26:20
Vidíme tvrdou hru.
24:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Veronika Bekeová (4:2).
21:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Aneta Foffová, asistoval Barbora Zahradníková (3:2).
21:21
Po krásně sehraném signálu, se hráčky Mýta ujímají vedení.
20:39
Vyloučen hráč Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
18:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Bekeová, asistoval Iva Smolová (2:2).
18:26
Vyrovnání po nenápadné akci po mantinelu.
14:06
Hosté překlápějí vedení na svoji stranu.
13:28
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Vanesa Bašová (1:2).
12:09
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Kateřina Poláčková (1:1).
12:09
Míček propadl gólmance mezi nohama, a tím Dobruška srovnává skóre.
11:46
Vyloučen hráč Martina Pokorná družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
10:30
Řada nepřesností na obou stranách.
09:11
Domácí mají více ze hry. Dobruška ale hrozí z protiútoků.
08:38
Domácí gólmanka si připisuje další zákrok.
06:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Eva Juříková, asistoval Martina Pokorná (1:0).
06:15
Hra ve vysokém tempu.
03:07
A první střela domácího týmu, které se gólmanka hostí ani nedotkla. Skončila na tyči.
02:15
Chumel před domácí bránou, nic z toho.
01:22
První zákrok gólmanky domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Michaela Ulbrichová, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Kamila Husarčiková; hráči v poli: Iva Smolová, Lucie Prokešová, Veronika Bekeová, Klára Minářová, Lucie Svobodová