3:1
0:2
0:1
- : -
branky (asistence): 03:56 Vít Máček (Vojtěch Kužela), 04:44 Matěj Lang (Adam Tauš), 15:15 Jan Musil
branky (asistence): 14:48 Matouš Neubauer (Jan Benko), 26:45 Michal Částek (Jan Novák), 35:53 Jan Benko (Zdeněk Frank), 59:09 Jan Novák (Michal Částek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:4
4. Vít Máček, 5. Matěj Lang, 16. Jan Musil - 15. Matouš Neubauer, 27. Michal Částek, 36. Jan Benko, 60. Jan Novák; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Matěj Abraham 26 - Pavel Karásek 22; po třetinách: 3:1, 0:2, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí, pana Jana Šťastníka: Přímo oda na florbal ... potkal se předposlední s předpředposledním a podle toho to taky vypadalo ... 3 body si nezaslouží ani jeden tým, ale za pěknou střelu backhandem bereme 3 body my . Díky soupeři za trénink , se zápasem to nemělo nic společného.
59:59
Komentář trenéra domácích, pana Jana Niznera: Do zápasu jsme vstoupili jako lepší tým, bohužel jsem opět nezvládli koncovku zápasu.
59:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Michal Částek (3:4).
58:26
Abraham si připisuje další famózní zákrok.
57:48
Dvě velké šance na obou stranách.
56:48
Na míčku je Znojmo, Hattrick se ale zdá být koncentrovaný.
55:31
Osvětlení v hale je teď opravdu nebeské, stejně jako hráč číslo 37 domácího celku.
54:16
Tauš bojuje na půlce soupeře, do každého souboje jde naplno.
52:03
Halama v šanci.
51:29
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
51:29
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
50:58
Tempo hry je nyní o něco pomalejší.
49:50
Vynikající zákrok Abrahama.
48:22
Domácí hrají v plném počtu, v přesilovce zabojoval Halama a pošetřil Hattricku čas.
46:23
Přesilovku číslo 2 si nyní vyzkouší Znojmo.
46:22
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
45:56
Hra druhé formace teď vypadá o poznání líp než hra první brněnské lajny.
45:29
Oprava - nedaří se vůbec.
44:41
Přesilovka se Hattricku příliš nedaří.
44:10
Domácí se dosud nedostali v přesilovce na míček, sudí pískají hostujícímu celku zdržování hry a tudíž rozehrávku Hattricku v rohu.
43:29
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Jan Musil.
43:29
Vyloučen hráč Tomáš Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
42:55
Na hřišti se nikdo nehýbe, Znojmo hraje za brankou a Brno čeká.
41:33
Znojmo fauluje a daruje domácím rozehrávku na půlce.
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu: domácí 6 - hosté 9
39:01
Znojmo je na závěr druhé třetiny v tlaku na půlce domácích, v rohu navíc mají už druhou rozehrávku.
37:40
Hattrick měl nyní tři střelecké příležitosti, ani jedna neskončila brankou.
35:54
Znojmo vyrovnalo.
35:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Zdeněk Frank (3:3).
32:41
Tentokrát dobrá rozehrávka pro Znojmo, hostující celek ji však nevyužil.
30:34
Hattrick má standardku.
29:01
Brno stahuje hru na dvě lajny.
27:53
Oba trenéři zůstávají ledově klidný, nutno dodat, že domácí kouč Nizner je ledově klidný možná více než Arktida.
26:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Michal Částek, asistoval Jan Novák (3:2).
25:59
Hra se opět přelévá nahoru a dolů.
24:05
Na hřišti je momentálně přítomen elitní hráč první formace Vít Máček.
18:51
Domácí první formace ve svém střídaní nyní na hřišti jasně dominuje.
16:50
Lang a Tauš střílí, branka z toho ale není.
16:30
Hattrick má nyní více ze hry.
15:16
Musil s ledovým klidem proměňuje nařízené trestné střílení.
15:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Musil z trestného střílení (3:1).
14:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Matouš Neubauer, asistoval Jan Benko (2:1).
13:33
Domácí Kužela nyní přiznal rozhodčím out pro Znojmo, dlužno dodat, že by si toho jinak nikdo v hale asi vůbec nevšiml.
13:06
Maleček posílá středem na Čermáka, ten nezpracoval.
12:35
Abraham nyní drží Hattrick svými zákroky v brance.
11:20
Velkou příležitost měl teď Hemerka, gólman Znojma vychytal.
11:03
Hraje se na obě strany.
09:22
Domácí hrají v plném počtu. Znojmo přesilovku nevyužilo.
07:23
Domácí Musil nahrává hostujícímu Neubaerovi, následně fauluje a od rozhodčích dostává dvouminutový trest.
07:22
Vyloučen hráč Jan Musil družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
06:46
Abraham si připisuje první vážnější zákrok.
05:49
Znojmo míjí poloodkrytou klec domácího golmana Abrahama.
04:45
Druhá střela na branku Znojma skončila gólem.
04:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Lang, asistoval Adam Tauš (2:0).
03:57
První střela na branku Znojma skončila gólem.
03:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Vojtěch Kužela (1:0).
01:35
První standardní situace pro domácí.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Pavel Karásek; hráči v poli: Michal Částek, Zdeněk Frank, Jan Novák, Martin Veselý, Martin Ďuriška
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Zdeněk Malich, Vít Máček, Jakub Maleček, Vojtěch Kužela, Jiří Halama