4:3
3:1
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 09:06 Dominik Křístek (Daniel Bitzánek), 13:51 Martin Šulc, 21:37 Daniel Bitzánek (Denis Tomančák), 22:01 Martin Šulc, 25:57 Adam Feber (Adam Klimeš), 32:29 Adam Feber (Adam Klimeš), 40:47 Martin Šulc (Denis Tomančák), 49:02 Adam Feber (Adam Klimeš), 59:59 Denis Tomančák (Martin Šulc)
FBS Olomouc
branky (asistence): 26:47 Ondřej Král (Jakub Charvát), 35:31 Adam Novák (Dominik Špaček), 39:29 Vojtěch Blana (Adam Zmrzlík), 51:05 Tomáš Prchla (Petr Frýda)

Florbal Torpedo Havířov - FBS Olomouc 9:4
10. Dominik Křístek, 14. Martin Šulc, 22. Daniel Bitzánek, 23. Martin Šulc, 26. Adam Feber, 33. Adam Feber, 41. Martin Šulc, 50. Adam Feber, 60. Denis Tomančák - 27. Ondřej Král, 36. Adam Novák, 40. Vojtěch Blana, 52. Tomáš Prchla; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2 + Dominik Křístek 10:2; využití: 2:1; diváků: 195; zásahy brankářů: David Funiok 15 - Michal Kráčmar 29, Václav Kovařík 8; po třetinách: 2:0, 4:3, 3:1;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: D - 13 a H - 6
60:00
Komentář trenéra hostí Lukáš Rubína: Náš klasický první zápas po vánoční pauze. Plno nepřesnostní a navíc jsme byli všude o krok až dva pozadu. Havířov hrál s chutí a velmi dravě, což vyústilo v konečné skóre. Děkujeme za ukázku aktivního stylu, my potřebujeme spadnout nohama na zem a zase s pokorou pracovat ve svém individuálním maximu.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Ondruše: Tempo utkání jsme si určovali sami a nepřipustili jsme žádné drama. I přes relativně velký brankový rozdíl byli olomoučtí nebezpeční a ukázali nám, na čem musíme ještě zapracovat. Děkuji soupeři za utkání a divákům za skvělou podporu.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denis Tomančák, asistoval Martin Šulc (9:4).
59:59
Denis Tomančák vzkazuje, že tento gól je věnován Terce.
58:44
Vyloučen hráč Jan Minář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
57:44
Kutáček dostává nahrávku od Holínky, ale bránu netrefuje.
54:35
Havířovu se poskytlo několik šancí, které nezúročili.
52:58
Deák otravuje obránce Olomouce svým nepřetržitým napadáním.
52:07
Křístek na půlce vybojoval volný úder.
51:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Prchla, asistoval Petr Frýda (8:4).
50:52
Nivnický za bránou vybojoval míček.
49:45
Křístek z půlky prudkou střelu, kterou brankář vyrazil.
49:02
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Adam Klimeš (8:3).
49:02
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Kovařík družstva FBS Olomouc
47:12
Funiok měl před bránou skákající míček, který nakonec chytil.
46:29
Křístek čistě bere míček Špačkovi a nahrává na Šulce.
44:52
Deák před bránou brankáře hostů kličkuje, ale míček mu je sebrán.
43:41
Kučera prokličkoval celé hřiště a zakončil střelou do helmy brankáře hostů.
42:00
Matloch posílá křižnou nahrávku, která je zpracována obráncem hostů.
40:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Denis Tomančák (7:3).
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává FBS Olomouc.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: D - 13 a H - 10
40:00
39:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Adam Zmrzlík (6:3).
38:52
Drong vykopl míček a uklidnil situaci.
37:11
Machovi při střele utekl míček.
35:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Novák, asistoval Dominik Špaček (6:2).
34:52
Zmrzlík opět míjí prázdnou bránu.
33:55
Zmrzlík střílí tahem mimo bránu.
32:29
31:31
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
31:31
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 10 minut za nesportovní chování.
31:31
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:59
Bitzánek vyhrává souboj na středu, ale rozhodčí to uznává jako faul.
29:34
Funiok uklidňuje situaci za bránou díky jeho skoku po míčku.
28:15
Mach se pokouší dorazit míček, bohužel neúspěšně.
26:47
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Král, asistoval Jakub Charvát (5:1).
26:42
Deák po vyhraném vhazování se žene kupředu, ale je odstrčen tělem.
25:57
25:14
Vyloučen hráč Jan Minář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
24:03
Nebezpečná akce Havířova skončila ve prospěch Olomouce a míček končí za mantinelem.
23:05
Olomouc má problém s překročením obrany Havířova.
22:01
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc bez asistence (4:0).
21:37
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Denis Tomančák (3:0).
21:21
Matloch podklouzl na florbalce soupeře.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým FBS Olomouc.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: D - 13 a H - 3
20:00
19:42
Matloch je zfaulován na středu hřiště a následuje volný úder.
18:33
Deák ztrácí míček po rozehraném volném úderu.
16:34
Bitzánek si obehrál 3 hráče a nahrává na Křístka.
16:03
Kučera posílá dlouho nahrávku po mantinelu, která je zpracována Zmrzlíkem.
14:23
Havířov získává čas za svou bránou.
13:51
12:23
Kráčmar si připisuje další zákrok.
10:34
Olomouc po obdrženém gólu krouží kolem brány domácích.
09:06
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Daniel Bitzánek (1:0).
08:21
Klimeš běžící sám na bránu střílí tyč.
06:54
Deák před bránou soupeře nahrává na Holínku, kterému to nahrál příliš dozadu.
05:12
Funiok skáče po míčku, který nezískal a probíhá souboj v rohu domácích.
03:45
Fiedor je faulován u mantinelu a Havířov má volný úder.
02:34
Křístek získává míček na středu, ale Kráčmar vychytává.
01:32
Bitzánek posílá křižnou nahrávku na Šulce, který ji ztrácí.
00:34
První útočnou akci započal Blana, který ohrozil brankový prostor u Funioka.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým FBS Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Dominik Špaček, Jan Minář, Vojtěch Blana, Josef Veselík, Adam Zmrzlík
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Adam Feber, Adam Klimeš, Tom Pavlis, Jan Fiedor