1:0
6:2
2:2
- : -
branky (asistence): 02:32 Jan Vochyán (Jiří Mutínský), 24:58 Martin Remeš (Daniel Riley), 25:48 Petr Tlapa (Lukáš Veber), 29:58 Jiří Mutínský (Jan Lang), 30:09 Ondřej Hurt (Vilém Kavan), 39:19 Jiří Mutínský (Jan Lang), 39:57 Lukáš Veber (Lukáš Kovařík), 49:20 Jan Lang, 58:39 Jiří Mutínský (Jan Vochyán)
branky (asistence): 23:54 Martin Martiniak (Lukáš Homola), 38:40 Dominik Kaloč (Denis Kubiczek), 47:25 Dominik Kaloč, 50:10 Martin Martiniak (Patrik Pícha)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 9:4
3. Jan Vochyán, 25. Martin Remeš, 26. Petr Tlapa, 30. Jiří Mutínský, 31. Ondřej Hurt, 40. Jiří Mutínský, 40. Lukáš Veber, 50. Jan Lang, 59. Jiří Mutínský - 24. Martin Martiniak, 39. Dominik Kaloč, 48. Dominik Kaloč, 51. Martin Martiniak; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Patrik Zítka 11, Filip Čermák 8 - Ondřej Kolajta 4, Matyáš Vávra 7; po třetinách: 1:0, 6:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Koutného: Velice špatné utkání dnes, Ostrava se dnes porazila sama svojí nedisciplinovaností a neuposlechnutím pokynů trenéra ve druhé třetině. Sparta tuto nedisciplinovanost využila.
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Dneska se tady Ostrava porazila ve druhé třetině sama. Zbytek utkání byl vyrovnaný. Jsme rádi za 3 body, které jsme získali.
60:00
Střely ve třetí třetině - 7:10. Střely celkem - 20:23.
60:00
58:40
Mutínský navyšuje skóre, při pohybu k tyčce byl rychlejší než hostující Vávra.
58:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Vochyán (9:4).
58:03
Na druhé straně také vynikající Vávra, posledních pár minut patří gólmanům, kteří soutěží o nejlepší zákrok.
56:12
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu jako přesýpací hodiny, dalším pěkným zákrokem se blýskl domácí gólman.
55:14
Riley střílí z otočky pouze do hrudi Vávry.
55:00
Na začátku třetiny ukázala drápy Ostrava, Sparta se ale jejich hře skvěle přizpůsobila a diváci nyní mohou vidět agresivní, přesnou a skvělou hru plnou střel.
54:00
Hned tři pokusy na Čermáka vypálili Kubiczek a Martiniak, ten si ale poradil s klidem a skóre se nemění.
52:46
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
50:11
Ostrava začíná trestat čím dál více chyb Sparty, jako poslední to potvrdil kapitán Martiniak. Hosté už mohou jen doufat, jestli už není příliš pozdě.
50:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Patrik Pícha (8:4).
49:21
Jeden z hráčů hostí se provinil přestupkem za hranicí pravidel a k nájezdu se postavil Honza Lang. Ten s bravurou vymíchal Vávru jako kvalitní domácí vývárek a navyšuje vedení domácích.
49:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Lang z trestného střílení (8:3).
48:25
Nedáš, dostaneš. Kaloč jako první z ostravských hráčů překonává Čermáka, který na začátku třetiny vystřídal Zítku.
47:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč bez asistence (7:3).
46:40
Tak tohle bylo "o prsa korejské ženy", jak se říká. Vávrovi propadl balonek mezi nohami, ale stačil ho zachytit milimetry před brankovou čarou.
44:20
Šterbák odevzdal balonek střelou do boční sítě.
43:33
Ze strany Ostravy je hra docela opatrná, další zaváhání už by mohlo být konečné. To ale neznamená, že se borci z východu republiky bojí ukázat drápy.
41:01
Remeš ve vyložené šanci před Vávrou, ale po krosové přihrávce se ke své střele ani nedostal.
40:02
Ostrava vyhrála úvodní buly.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 9-6
40:00
Sparta střídá brankáře, nastupuje Filip Čermák s číslem 53.
40:00
39:58
Utneš jednu hlavu, narostou dvě další. Sparťané se nechali inspirovat řeckou mytologií a dvěma brankami v poslední minutě opět navyšují svoje vedení.
39:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Veber, asistoval Lukáš Kovařík (7:2).
39:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Lang (6:2).
38:41
Výrazně lépe očividně. Po pěkné krosové přihrávce propálil Zítku Kaloč.
38:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Denis Kubiczek (5:2).
37:26
Další možnost přesilovky pro Ostravu, v první se jim moc nedařilo, jak to dopadne tentokrát?
37:25
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
35:45
Dvakrát jsme nyní byli nebezpečně blízko gólu, nejprve na jedné straně Kovařík těsně minul tyčku, hned o pár vteřin později na druhé straně Sparta špatně pohlídala Klimka, který pohodlně zakončil zády k bráně bekhendem. Jeho střela si ale našla cestu pouze do VIP sektoru vysoko nad bránou.
35:30
Mutínského střela pouze zblokována obranou Ostravy
34:40
Hra se opět uklidnila a vyrovnala.
30:20
Hra se nyní opravdu parádně rozproudila, všechno začalo rychlou a přesnou standardkou Langa a Mutínského, Kolajta si vykoledoval "dvojku" za nesportovní chování a byl vystřídán jeho maskovaným kolegou a ten hned na začátku svého působení dostal lekci od dua Hurt-Kavan.
30:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Vilém Kavan (5:1).
29:58
29:58
Střídání brankáře. Nový brankář Matyáš Vávra družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
29:58
Vyloučen hráč Ondřej Kolajta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
29:56
Perfektně vymyšlená standartka v podání Mutinského a Langa.
27:49
Klimek málem dorazil Flašarovu střelu za Zítkova záda, ale štěstěna nyní hostům nepřála.
25:49
Sparta poprvé v zápase odskakuje na rozdíl dvou branek. Po několika zápasové odmlce se do tabulky střelců vrací Petr Tlapa.
25:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Lukáš Veber (3:1).
25:30
Hra s příchodem druhé třetiny výrazně nabyla na agresivitě a přesnosti, Ostrava nejprve perfektně využila přečíslení 2 na 1 a poté Remeš přesnou střelou vymetl Kolajtovi všechny pavouky ze sítě.
24:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Daniel Riley (2:1).
23:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Lukáš Homola (1:1).
22:13
Kovařík po čístém hitu ladně přeletěl mantinel.
19:23
V poslední minutě první části Ostrava zatím zdržuje a čeká na správnou příležitost.
18:04
Mikulok se nyní při snaze dohnat Veselého natáhl na celou délku hřiště.
16:18
Nejen že Ostrava přesilovku nevyužila, ale nechala také Spartu nebezpečně střílet. Žádný z týmů ale není na koni a hra je vyrovnaná.
15:52
Výborný zásah Kolajty proti střele Hurta.
14:19
Přichází i první vyloučení, dvě minutky za špatné střídání si odsedí Kolář. Povede se Ostravě využít přesilovku?
14:18
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
13:47
Je tu první větší střet, na zemi končí Mikulok z Ostravy.
12:50
Ostrava se nyní snaží hru uklidnit na svojí polovině.
11:02
Hra je zatím docela nepřesná a nervózní, spousta nahrávek i střel obou týmů nenajde svůj cíl.
08:35
Další nebezpečná střela Ostravy, tentokrát z hole Kukly, pouze míjí bránu.
06:20
Hráč týmu Ostrava Martiniak těsně minul branku.
03:02
Další střela z holí Sparty, Kavan míří pouze nad.
02:33
Po prvním gólu zažívá domácí tým radost.
02:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán, asistoval Jiří Mutínský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Daniel Flašar, Lukáš Homola, Denis Kubiczek, Martin Martiniak, Patrik Pícha
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Ondřej Hurt, Lukáš Kovařík, Vilém Kavan, Lukáš Veber, Marek Veselý