5:5
1:2
2:4
- : -
branky (asistence): 03:36 Vojtěch Bernas (Daniel Kučera), 07:01 Marek Macura (Michal Nechanický), 08:04 Martin Peksa (Daniel Kučera), 11:03 Milan Skopový (Michal Nechanický), 17:57 Vojtěch Bernas (Ondřej Halej), 30:53 Marek Macura (Jan Skopový), 42:17 Zbyněk Hlaváček (Daniel Kučera), 57:11 Ondřej Halej
branky (asistence): 08:30 Vojtěch Kužela, 09:18 David Čermák (Jonáš Kůra), 11:42 Jonáš Kůra (Jakub Maleček), 13:40 Jonáš Kůra (Adam Tauš), 14:50 Adam Hemerka (Adam Klimeš), 20:32 Adam Hudeček (Jiří Halama), 22:44 Jonáš Kůra (Adam Hudeček), 40:23 Vojtěch Kužela (Jakub Maleček), 45:37 Jonáš Kůra (Jiří Halama), 48:55 Adam Hudeček (Jonáš Kůra), 49:23 Vít Máček (Zdeněk Malich)

Florbal Chomutov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:11
4. Vojtěch Bernas, 8. Marek Macura, 9. Martin Peksa, 12. Milan Skopový, 18. Vojtěch Bernas, 31. Marek Macura, 43. Zbyněk Hlaváček, 58. Ondřej Halej - 9. Vojtěch Kužela, 10. David Čermák, 12. Jonáš Kůra, 14. Jonáš Kůra, 15. Adam Hemerka, 21. Adam Hudeček, 23. Jonáš Kůra, 41. Vojtěch Kužela, 46. Jonáš Kůra, 49. Adam Hudeček, 50. Vít Máček; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 8:3; využití: 1:5; diváků: 81; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 5, Petr Apko 17 - Matěj Abraham 31; po třetinách: 5:5, 1:2, 2:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: "Děkujeme soupeři za utkání. Ukázalo se, že Kůra ví, kde je doma. Skvělé utkání, cenné tři body. Děkujeme fanouškům."
59:59
Komentář vedoucího domácích (Jiřího Giptnera): "Snový úvod, poté výrazná nedisciplinovanost našich hráčů. Brno zaslouženě vyhrálo. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů, dále děkujeme fanouškům za výraznou podporu a slibujeme, že zítra dnešní výpadek odčiníme."
59:59
Střely ve třetí třetině: Chomutov - 16, Brno - 12.
59:50
Hosté už si vítězství pohlídají a povezou si do Brna cenné tři body.
59:19
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
59:19
Vyhrocené utkání vede k další hrubce domácích hráčů. Nepohlídané střídání a s tím další přesilová hra pro hostující tým.
58:29
Je vidět, že hráči dnes doma nervy nenechali.
57:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (8:11).
57:11
Domácí tým měl teď výhodu, kterou využil ke skórování a snížil náskok na tři branky.
56:27
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
56:16
Tempo zápasu se podobá americké NHL.
53:59
Krásná kombinace domácích na závěr přesilovky, bohužel opět neúspěšná.
52:35
Chomutov měl teď příležitost ke skórování, Abraham stále drží svůj tým.
52:00
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
51:57
Kučera měl dvě obrovské příležitosti, Abraham ho nadvakrát vychytal.
50:08
Hezká střela Skopového, brankář vyráží.
49:23
Timeout Florbal Chomutov
49:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Zdeněk Malich (7:11).
49:23
Střela z poloviny hřiště končí za zády Apka.
48:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jonáš Kůra (7:10).
48:55
Ihned po skončení trestu hostujícího kapitána odskakuje Brno na tři branky.
48:31
Vyloučen hráč Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
48:14
Hraje se 4 na 4, hra se přelévá ze strany na stranu.
47:45
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
46:52
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Jiří Halama (7:9).
45:37
Střela z boku a hosté využívají další přesilovou hru.
45:09
Hosté kombinují na půlce domácích, zatím neúspěšně.
44:31
Další Apkův výborný zákrok!
43:56
Vyloučen hráč Jan Skopový družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
43:10
Skrytá střela Nechanického přes obránce jde těsně mimo branku!
42:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Daniel Kučera (7:8).
42:17
Kapitán Hlaváček snižuje na 7:8!
42:01
Nepříjemná situace v domácím brankovišti. Apko dostal hokejkou přes prsty a hra byla následně přerušena.
41:31
Skvělý Apkův zákrok proti střele Hudečka.
40:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Jakub Maleček (6:8).
40:23
Střela Kužely končí v brance Apka.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Chomutov - 10, Brno - 10.
39:54
Poslední útok domácích v této třetině málem skončil brankou.
38:12
Hraje se nahoru dolů, teď jsou na balónku hostující hráči.
36:25
Hlaváček vymýšlel přihrávku na Šnejdara, který byl úplně sám před brankou, na balónek bohužel nedosáhl.
34:23
Šikovně teď Kučera vyškolil hostující útočníky.
33:19
Chomutov má nyní více ze hry, ale nedaří se mu proměnit vytvořené šance.
30:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Macura, asistoval Jan Skopový (6:7).
30:53
Jan Skopový výborně obešel hostující branku a přihrál na úplně volného Marka Macuru, který dává svou druhou branku v dnešním utkání.
29:55
Nechanický se objevil tváří v tvář hostujícímu brankáři, ale neproměnil.
29:08
Střela Peksy byla zblokována.
27:11
Výborně Kuba Lukáš sebral míček hostujícímu útočníkovi, ale k žádné větší šanci to nevedlo.
25:41
Rychlou střelu Giptnera vyráží Abraham za branku.
25:07
Kužela prověřil Apka, který opět vyráží a drží tak Chomutov ve hře.
23:56
Střelu hostujícího Halamy vyráží Apko mimo hřiště.
23:12
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
22:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Adam Hudeček (5:7).
22:44
Hosté teď zatlačili Chomutov na jejich půlce a pramení z toho další gól v přesilové hře.
21:21
Vyloučen hráč Milan Skopový družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
20:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jiří Halama (5:6).
20:32
Nakonec se to hostům přeci jen podařilo. Hudeček prostřelil domácího Apka a hosté se znovu ujímají vedení.
20:20
Důraz na domácím brankovišti zastavuje Apko.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Chomutov - 13, Brno - 11.
19:34
Chomutov zatím oslabení zvládá na výbornou.
18:38
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Halej (5:5).
17:57
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Apko družstva Florbal Chomutov
17:57
Halej našel před brankou volného Bernase, který dává vyrovnávací branku.
17:43
Další střela domácích. Tentokrát to zkoušel Nechanický, hostující Abraham předvádí další úspěšný zákrok.
16:55
Zbyněk Hlaváček zkoušel vystřelit na branku, hostující obránce blokuje.
15:23
Kellermann teď vyzkoušel pozornost hostujícího Abrahama, ten opět úspěšně vyráží.
14:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Adam Klimeš (4:5).
14:50
Další střela hostů končí v síti Štěpánka.
14:17
Dobrá střela Kučery, Abraham vyráží.
13:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Adam Tauš (4:4).
13:40
Rychlá střela Kůry od mantinelu končí v brance Štěpánka. Je vyrovnáno.
13:26
Hraje se nahoru dolů, diváci se určitě mají na co dívat.
11:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Jakub Maleček (4:3).
11:42
Hosté opět odpovídají rychlou brankou a snižují na rozdíl jedné branky.
11:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Milan Skopový, asistoval Michal Nechanický (4:2).
11:03
Máme za sebou dvouminutovou přestřelku, která zdaleka nekončí. Nechanický přihrával před branku Milanu Skopovému, který zakončoval do prázdné branky.
09:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Čermák, asistoval Jonáš Kůra (3:2).
09:18
V zápětí hosté snižují na rozdíl jedné branky a skóre je 3:2 pro domácí Chomutov.
08:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela bez asistence (3:1).
08:30
Skrytá střela Kužely nakonec končí v brance Štěpánka.
08:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Daniel Kučera (3:0).
08:04
Pouhých 12 sekund stačilo Chomutovu k proměnění přesilové hry. Kučera našel volného Peksu, který se nemýlil.
07:52
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
07:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Macura, asistoval Michal Nechanický (2:0).
07:01
Další protiútok domácích přináší branku! Nechanický našel na středu volného Marka Macuru, který proměňuje.
06:42
Bernas vypíchl přihrávku hostujícímu útočníkovi, ale následný protiútok nebyl proměněn.
05:18
Nepřesná rozehrávka domácích skončila faulem a následnou standartní situací pro hostující tým.
03:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Daniel Kučera (1:0).
03:36
Bernas výborně od mantinelu prostřelil hostujícího golmana!
02:58
Střela Giptnera od mantinelu byla zblokována hostujícím obráncem.
01:54
Hostující útočník vyzkoušel pozornost domácího brankáře, který úspěšně likviduje jeho pokus.
00:50
Jiří Giptner našel přihrávku doprostřed hřiště na Zbyňka Hlaváčka, který se ještě snažil vylepšit pozici Petru Šnejdarovi, kterému se nepodařilo zakončit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Jakub Maleček, Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Vít Máček
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Petr Šnejdar, Jiří Giptner, Martin Peksa, Zbyněk Hlaváček, Daniel Kučera