2:0
3:2
2:4
- : -
branky (asistence): 13:32 Daniel Drobiš (Dominik Vlček), 16:58 Martin Dědič (Dominik Konopa), 20:43 Mikuláš Fořt (Dominik Vlček), 31:19 Tomáš Brožek (Daniel Drobiš), 39:59 Ondřej Vyskočil (Ondřej Veselý), 41:19 Pavel Šebelle (Daniel Kolín), 50:48 Martin Dědič (Pavel Šebelle)
branky (asistence): 26:50 Daniel Holinka (Martin Šulc), 31:56 Daniel Holinka (Martin Šulc), 44:26 Martin Šulc (Daniel Holinka), 46:00 Adam Feber (Adam Klimeš), 53:45 Dominik Křístek (Martin Šulc), 55:33 Jan Fiedor (Adam Klimeš)

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Torpedo Havířov 7:6
14. Daniel Drobiš, 17. Martin Dědič, 21. Mikuláš Fořt, 32. Tomáš Brožek, 40. Ondřej Vyskočil, 42. Pavel Šebelle, 51. Martin Dědič - 27. Daniel Holinka, 32. Daniel Holinka, 45. Martin Šulc, 47. Adam Feber, 54. Dominik Křístek, 56. Jan Fiedor; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Aleš Křepelka ? - David Funiok ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 2:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: První třetina z naší strany vynikající, ve druhé třetině jsme bohužel ustoupili z aktivní hry, ve třetí třetině jsme hráli jako tým, který se bojí o výsledek a díky tomu, jsme pustili soupeře do hry. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu.
59:59
Komentář trenéra hostích: První a druhou třetinu jsme byli ještě na cestě. Ve třetí třetině jsme konečně začali hrát tak, jak jsme chtěli. Soupeře podržel vynikající golman a nám selhalo zakončení. Děkujeme soupeři za zápas.
59:33
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:33
Timeout Florbal Torpedo Havířov
57:29
Vyloučen hráč Radim Hrouzek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
55:33
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Adam Klimeš (7:6).
53:45
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Martin Šulc (7:5).
50:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Dědič, asistoval Pavel Šebelle (7:4).
46:00
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Adam Klimeš (6:4).
44:53
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
44:26
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Daniel Holinka (6:3).
41:44
Vyloučen hráč Marek Würstl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
41:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Daniel Kolín (6:2).
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Ondřej Veselý (5:2).
37:50
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
31:56
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Holinka, asistoval Martin Šulc (4:2).
31:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Daniel Drobiš (4:1).
30:06
Vyloučen hráč Daniel Holinka družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
26:50
26:06
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Mikuláš Fořt, asistoval Dominik Vlček (3:0).
20:00
20:00
19:18
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
16:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Dědič, asistoval Dominik Konopa (2:0).
16:58
Výtočí ze středu Dědič trefuje bránu.
16:20
Křepelka stále 100%ní.
14:35
Domácí na poslední chvíli kazí hostím breakovou situaci.
13:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Dominik Vlček (1:0).
13:32
A máme tu první branku domácích. Přesnou přihrávkou našel Vlček Drobiše, která od mantinelu trefuje střed brány.
12:22
Máme tu první tyčku, která zvoní u soupeřovy brány. ve Vzduchu je cítit blížící se vstřelená branka.
11:40
Křepelka opět dominuje skvělými zákroky a prozatimním čistým kontem.
10:50
Domácí obránci se nenechávají zatlačit a tahají ofenzivně míček do útoku.
10:10
Vlčkův pokus končí neúspěchem, domácí však bojují dál.
08:43
Křepelka přesným postavením vychytává střelu hostujícího hráče.
06:20
První střela domácích končí neúspěchem hezkým zákrokem brankáře hostích.
05:08
Hráčům domácích dnes jejich početní převaha dovoluje být ofenzivní.
03:50
Domácí pozvolna přecházejí do útoku.
02:41
Ani rozseknutý prst nezastaví domácí brankáře v dalším pokračování v zápase.
01:20
Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:35
Míček v držení hostujících beků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Adam Klimeš, Jan Fiedor, Jiří Mach, Adam Feber
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Tomáš Brožek, Lukáš Tinavský, Daniel Drobiš, Dominik Vlček, Mikuláš Fořt
00:00
Dobrý den vážení on-line diváci, za pár minut nám začne utkání mezi domácími Štíry a hostujícím Havířovem.