4:3
2:2
2:4
- : -
branky (asistence): 02:04 Jan Procházka (Ondřej Šimek), 07:36 Martin Dědič (Ondřej Šimek), 12:04 Tomáš Brožek (Ondřej Šimek), 14:56 Daniel Drobiš, 23:00 Tomáš Brožek (Mikuláš Fořt), 34:31 Jan Procházka (Ondřej Šimek), 46:40 Jan Procházka (Ondřej Šimek), 59:29 Ondřej Šimek (Jan Procházka)
branky (asistence): 01:12 Tomáš Popovský (Adam Hemerka), 14:32 Vít Máček, 15:16 Vít Máček (Antonín Šmerák), 20:23 Vít Máček (Vojtěch Kužela), 37:21 Antonín Šmerák (Jakub Maleček), 41:52 Jakub Maleček (Vojtěch Kužela), 52:42 Adam Hudeček (Adam Hemerka), 53:10 Vít Máček (Vojtěch Kužela), 56:45 Vít Máček (Jakub Maleček)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:9
3. Jan Procházka, 8. Martin Dědič, 13. Tomáš Brožek, 15. Daniel Drobiš, 24. Tomáš Brožek, 35. Jan Procházka, 47. Jan Procházka, 60. Ondřej Šimek - 2. Tomáš Popovský, 15. Vít Máček, 16. Vít Máček, 21. Vít Máček, 38. Antonín Šmerák, 42. Jakub Maleček, 53. Adam Hudeček, 54. Vít Máček, 57. Vít Máček; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 8:5 + Adam Hudeček 10; využití: 1:3; diváků: 49; zásahy brankářů: Ondřej Vondrys 20 - Matěj Kubíček 18; po třetinách: 4:3, 2:2, 2:4;
60:00
59:59
A je dokonáno! Gratulujeme hráčům hostí!
59:59
Komentář trenéra hostí: O první přestávce jsme si museli důrazně vysvětlit termíny osobní zodpovědnost a herní kázeň. Až to chlapci začli chápat podařilo se vyrovnané utkání se štěstím otočit. Děkujeme soupeři za hru.
59:59
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané utkání, které bohužel rozhodlo nepokrytí volných úderů a přesilová hra pět na tři ke konci utkání. Další disciplína, která nás toto utkání rohodně nezdobí je blokvání střelby. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
59:41
19 sekund!
59:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (8:9).
59:29
ŠIMEK! Bude to ještě drama!
59:00
Minuta do konce a domácí fanoušci stále věří!
57:26
Domácí to zkouší v šesti! Dorovnají?
57:19
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
56:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Jakub Maleček (7:9).
56:45
Zase ten Máček. Vondrys nemohl nic vidět. Zvládnou ještě Štíři dorovnat?
55:29
Vlček dvouma ostrými střelami zkusil brankáře hostí. Ten byl ale připraven.
53:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Vojtěch Kužela (7:8).
53:10
Ten Máček dneska kouzlí! Další šibenice od mantinelu!
52:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Adam Hemerka (7:7).
51:39
Vyloučen hráč Martin Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
51:39
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
51:39
Už tady nebylo žádné vyloučení! Tak si dáme rovnou dvě!
50:02
Zbývá nám 10 minut do konce a určitě to bude ještě velice zajímavé! Standartka před brankou domácích. Po nepodařené rozehrávce míček pro domácí.
46:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Ondřej Šimek (7:6).
46:40
Pocem, kam jdeš! Další souhra hvězdného dua Procházka - Šimek. Zastaví tyhle kluky dneska někdo?
44:21
Štíří uzamkli hosty na jejich polovině, teď už jen vymyslet, jak dostat míček za záda Kubíčka.
41:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Maleček, asistoval Vojtěch Kužela (6:6).
41:52
VYROVNÁNO!
40:51
Vyloučen hráč Mikuláš Fořt družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:32
Je to tady, poslední třetina! A už od záčátku je zřejmé, že to bude ještě boj!
40:00
40:00
39:59
Konec druhé třetiny už nám neukázal žádné zajímavé momenty. Třetí třetina bude jistě ještě zajímavá! Za 10 minut jsem zpátky.
37:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Jakub Maleček (6:5).
37:21
WOW! Gólem od manťáku parádně zavěsil kapitán hostí a snižuje na rozdíl jedné branky.
34:31
34:31
Procházkovo góly dnes pro fanynky v hledišti! Krása střídá nádheru!
32:02
Po dlouhých 14 minutách opustil trestnou laviny hráč hostí Adam Hudeček.
30:17
Domácí gólman Vondrys vychytal šanci! Divácí ho podpořili bouřlivým potleskem!
29:32
Kužela to zkoušel od manťáku, avšak pod velkým úhlem tak míček končí za manťákem.
27:59
Hosté zamknuti na svojí polovině.
26:17
Klidná hra, která se přelévá z jedné strany na druhou, šance na obouch stranách.
24:54
Sekání na polovině a šance pro domácí.
23:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Mikuláš Fořt (5:4).
23:00
Brožek z poloviny z výtoče! Kubíček vůbec nic neviděl.
22:24
Konečně vidíme hru 5 na 5.
21:57
Domácí v plném počtu.
20:23
20:23
Krásným gólem od manťáku hostující Máček vyrovnává!
20:22
Po nepatrných technických problémech jsme zpět!
20:00
20:00
19:57
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
19:44
V poslední minutce vidíme tlak domácích u brány hostí!
18:02
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 10 minut za nesportovní chování.
18:02
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
18:02
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
18:02
Drobek letěl jako pták! Hudeček taky, ale na trestnou.. a posedí si u nás dokonce 10 minut navíc no..
16:38
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Antonín Šmerák (4:3).
15:00
Je to tu divoké! (mluvíme-li o zapisování u pořadatelského stolku)
14:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš bez asistence (4:2).
14:52
Vyloučen hráč Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
14:52
14:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček z trestného střílení (3:2).
13:21
Hra se přelévá ze strany na stranu, vidíme šance na obou stranách.
12:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Ondřej Šimek (3:1).
12:04
Domácí využili přesilové hry a odskakují na rozdíl dvou branek!
10:18
Vyloučen hráč Jakub Maleček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
09:04
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
09:04
Je jasné, že Vlček už nemůže, jinak si jeho vyloučení neumíme vysvětlit..
07:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Dědič, asistoval Ondřej Šimek (2:1).
07:36
Po krásné kombinaci Šimek - Procházka - Dědič končí míček za zády golmana hostí.
06:15
Hostí v plném počtu, ale tlak domácích stále na polovině hostí!
04:21
Procházka zkusil od manťáku na Šimka, avšak dorážel vysokou holí. Stav tedy zůstává stejný 1:1
03:49
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
03:17
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:04
02:03
Co na to říct! Po rychlé brance hostí přichází odpověď domácího týmu.
01:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Popovský, asistoval Adam Hemerka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Antonín Šmerák, Vít Máček, David Čermák, Jakub Maleček
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Ondřej Vondrys; hráči v poli: Tomáš Brožek, Lukáš Tinavský, Daniel Drobiš, Dominik Vlček, Mikuláš Fořt