1:4
2:3
4:1
- : -
branky (asistence): 04:22 Jan Vochyán, 22:24 Jiří Mutínský (Jan Vochyán), 32:21 Petr Tlapa (Lukáš Kovařík), 47:00 Jiří Mutínský (Jan Vochyán), 48:36 Jan Kolář (Martin Remeš), 52:40 Jan Kolář (Daniel Richtr), 58:28 Marek Veselý (Lukáš Kovařík)
branky (asistence): 03:53 Vojtěch Beneš (Petr Torma), 14:57 Petr Torma, 17:28 Filip Horák (Jakub Buršík), 19:17 Filip Horák (Filip Forman), 22:03 Filip Forman (Jakub Buršík), 22:43 Filip Forman (Filip Horák), 26:27 Jan Horák (Filip Horák), 46:18 Filip Forman (Jakub Buršík)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:8
5. Jan Vochyán, 23. Jiří Mutínský, 33. Petr Tlapa, 48. Jiří Mutínský, 49. Jan Kolář, 53. Jan Kolář, 59. Marek Veselý - 4. Vojtěch Beneš, 15. Petr Torma, 18. Filip Horák, 20. Filip Horák, 23. Filip Forman, 23. Filip Forman, 27. Jan Horák, 47. Filip Forman; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Patrik Zítka 21 - Jakub Zavřel 24; po třetinách: 1:4, 2:3, 4:1;
60:00
Střely: Sparta-16 Bohemka- 7
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Formana: Z naší strany slušné dvě třetiny, ale naprostá nedisciplinovanost a částečně i únava zapříčinily drama v závěru utkání. Musíme zapracovat na důrazu v našem před brankovém prostoru. Každopádně padlo hodně branek a divákům se musel zapas líbit. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: První část utkání jsme si přenesli tempo a úroveň hry ze včerejška. Od třicáté minuty se to zvedlo a nakonec z toho bylo pěkné dramatické utkání. Zápas nám toho hodně dal, musíme dále trpělivě pracovat na naší hře.
60:00
58:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Lukáš Kovařík (7:8).
57:11
Sparta jde do šesti.
57:10
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty zápasu.
54:05
Zavřel podržel tým od dalších gólů a k míčku se dostala Bohemka.
53:57
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
53:48
Tlapa z dorážky trefil tyč a míček se odrazil zase k jednomu ze sparťanských hráčů.
52:41
Kolář si odskočil od rozehrávky a našel prostor v bráně.
52:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Daniel Richtr (6:8).
50:12
Hráč Sparty šel sám na bránu, ale minul bránu.
48:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Martin Remeš (5:8).
48:02
Tlapova střela letěla jen do rukou brankáře Bohemky.
47:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Vochyán (4:8).
46:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (3:8).
43:57
Lang si naběhl před bránu Bohemky, ale míček letěl mimo.
41:03
Pourova střela šla do hrudi sparťanského brankáře a míček letěl za mantinely.
39:36
Kolář chtěl najít volného spoluhráče, jenže jeho přihrávku zachytil hráč Bohemky.
39:12
Vyloučen hráč Jakub Krsek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra na zemi.
38:59
Bohemka hraje bez brankáře.
38:50
Sparta se drží na míčku a snaží se přejít do útočného pásma.
34:48
Hra se přelévá ze strany na stranu.
32:22
Krásná kombinace Kovaříka, který to potáhl za bránu, kde pak našel volného Tlapu a ten vstřelil další gól pro Spartu.
32:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Lukáš Kovařík (3:7).
31:45
Hráč Sparty trefil tyčku a hra pokračuje dále.
26:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Horák (2:7).
25:59
Forman stál před sparťanskou bránou a čekal na dorážku, jenže když chtěl vystřelit míček mu vzal brankář Sparty.
24:30
Bohemka i v oslabení se snaží dostat do útočného pásma.
23:27
Vyloučen hráč Tomáš Pour družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
22:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Horák (2:6).
22:24
22:03
20:02
Zbytečné vyloučeni pro Spartu pro pozdní příchod do třetiny.
20:01
Druhé buly vyhrála Sparta.
20:00
Vyloučen hráč Lukáš Kovařík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely: Sparta- 7 Bohemka- 7
20:00
19:30
Hráč z Bohemky zblokoval střelu sparťanského hráče a Bohemka si získala ke konci míček pro sebe
19:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Filip Forman (1:4).
18:59
Jeden ze sparťanských hráčů zblokoval přihrávku Bohemky a šel sám na bránu, kterou minul.
17:29
Buršík dostal přihrávku od Formana, kde poté našel na středu volného Horáka, který se nemýlil a vstřelil gól.
17:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Jakub Buršík (1:3).
15:20
Remešova střela šla do helmy brankáře Bohemky a hra pokračuje dále.
14:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Petr Torma bez asistence (1:2).
10:00
Benešova střela šla do rukou sparťanského brankáře.
09:56
Remeš nadhodil míček před bránu, ale nikdo ho netečoval.
08:38
Bohemka šla do střely, jenže hráč Sparty ji zblokoval.
04:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán bez asistence (1:1).
03:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Petr Torma (0:1).
02:21
Bohemka šla do protiútoku, jenže jeden ze sparťanských hráčů zachytil přihrávku.
01:00
Hráč Sparty si vyběhl s míčkem a vystřelil na bránu, kterou bohužel přestřelil.
00:01
Úvodní buly vyhrála Bohemka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Filip Forman, Jakub Buršík, Filip Horák, Jan Horák, Tomáš Otcovský
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Petr Tlapa, Lukáš Kovařík, Vilém Kavan, Lukáš Veber, Marek Veselý