1:1
4:2
4:2
- : -
branky (asistence): 11:39 Adam Klimeš (Filip Deák), 22:03 Jiří Mach (Tomáš Nivnický), 25:43 Adam Klimeš (Jan Fiedor), 29:14 Dominik Křístek (Daniel Bitzánek), 37:18 Daniel Matloch, 43:09 Daniel Holinka (Martin Juščík), 46:16 Daniel Holinka, 53:23 Daniel Matloch (Adam Klimeš), 59:30 Daniel Bitzánek (Adam Klimeš)
branky (asistence): 09:22 Jakub Mikolášek (Vladimír Holý), 21:49 Jan Myška, 29:45 Tomáš Suchý (Vladimír Holý), 46:26 Filip Blažek (Vladimír Holý), 49:56 Martin Drobný (Filip Konrady)

Florbal Torpedo Havířov - FBŠ SLAVIA Plzeň 9:5
12. Adam Klimeš, 23. Jiří Mach, 26. Adam Klimeš, 30. Dominik Křístek, 38. Daniel Matloch, 44. Daniel Holinka, 47. Daniel Holinka, 54. Daniel Matloch, 60. Daniel Bitzánek - 10. Jakub Mikolášek, 22. Jan Myška, 30. Tomáš Suchý, 47. Filip Blažek, 50. Martin Drobný; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 81; zásahy brankářů: David Funiok 4, David Lipowski 8 - Vojtěch Horák 17; po třetinách: 1:1, 4:2, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Husáka Jana: I přes velkou marodku jsme předvedli slušný výkon, kterému chyběl potřebný tlak do zakončení a víc gólů. Soupeř potvrdil vynikající efektivitu v koncovce z prvního vzájemného zápasu, s tolika obdrženými góly se těžko vyhrává. Děkuji soupeři za zápas, klukům za odmakaný výkon a zítra jedeme do Brna pro tři body.
60:00
Komentář trenéra domácích Ondruše Michala: Zápas ve vlažném tempu jsme měli rozhodnout mnohem dříve a využít tak možnost si vyzkoušet nové herní prvky. Příště se budeme snažit vkročit do zápasu od začátku na 100% a předvézt divákům atraktivnější florbal. Děkuji soupeřům za zápas a divákům za podporu.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: D - 8 a H - 8
60:00
59:30
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Adam Klimeš (9:5).
58:58
Fiedor míjí bránu.
58:47
Vyloučen hráč Martin Drobný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:52
Matloch střílí tyč.
55:02
Matlochova střela opět vyražena skokem od Horáka.
53:51
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:23
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Adam Klimeš (8:5).
52:41
Vyloučen hráč Jan Myška družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
52:41
Horák vyráží střelu Bitzánka nohou.
51:31
Suchý zabránil střele od Klimeše svým tělem.
49:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Drobný, asistoval Filip Konrady (7:5).
49:19
Havířov hraje oslabení slušně a nedělá zbytečné chyby.
49:12
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
48:28
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hra rukou.
47:48
Volný úder pro Plzeň nebyl proměněn.
46:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Vladimír Holý (7:4).
46:16
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
46:16
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Holinka bez asistence (7:3).
46:15
Holinka vypíchl míček Horákovi a zakončuje.
45:13
Křístek prodloužuje na Klimeše, který ale ztrácí.
43:09
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Holinka, asistoval Martin Juščík (6:3).
43:03
Kutáček dává nahoz, kterého se ujali útočníci Havířova a skórují.
41:23
Holínka jako útočník hraje agresivně a snaží se dostat obránce Plzně pod tlak.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým FBŠ SLAVIA Plzeň.
38:13
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:18
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch bez asistence (5:3).
37:00
Juščík se pokouší o střelu po zemi z půlky hříště.
35:27
Vlček si krásně obehrává Křístka a zakončuje střelou, která nijak neohrozila Funioka.
33:31
Holý přestřeluje bránu na plné čáře.
31:34
Holínka dostává nahrávku od Šulce a střílí do helmy Horáka.
29:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval Vladimír Holý (4:3).
29:14
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Daniel Bitzánek (4:2).
29:14
Křístek si poklusoval podél mantinelu a vyslal přesnou střelu do rohu brány.
28:22
Matloch střílí tahem, ale brankář hostů vyráží rukou.
26:52
Vlček místo pokusu o střelu raději nahrál na Myšku, který byl bráněn obráncem Havířova.
25:43
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Jan Fiedor (3:2).
24:32
Havířov nemá problém v oslabení.
22:44
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
22:03
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jiří Mach, asistoval Tomáš Nivnický (2:2).
22:02
Křístek ztrací míček a je přečíslení 2 na 1.
21:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Myška bez asistence (1:2).
21:02
Šulc střílí po zemi mimo bránu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým FBŠ SLAVIA Plzeň.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: D - 7 a H - 4
20:00
19:23
Havířov chce 1. třetinu dohrát v klidu a nežene se dopředu.
17:34
Juščík se snaží hrát tělem před bránou soupeře, ale rozhodčí mu to píská.
15:57
Matloch netrefuje prázdnou bránu.
15:23
Deák kazí nahrávku Matlocha.
13:43
Vlček se pokusil obehrát Dronga, který nepovolil a bere si míček pro sebe.
11:39
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Filip Deák (1:1).
11:02
Holinka perfektní sprint přes střed a dále na Šulce, kterému míček nesedl a přestřelil bránu.
10:12
Podražený Matloch vybojoval volný úder pro Havířov.
09:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Vladimír Holý (0:1).
08:48
Suchý projíždí celé hřiště a zakončuje střelou na Funioka, která byla štěstím vychytána.
06:43
Fiedor neúspěšně prochází přes střed a ztrácí míček.
05:32
Bitzánek vyjíždí z obrany a posílá na Holínku, který dále cross na Šulce.
03:38
Funiok zažil napínavou chvilku, kdy mu míček skákal u brankové čáry.
03:13
Klimeš vybojoval míček spolu s Deákem v rohu soupeře.
02:00
Havířovský útok napadá obránce Plzně, jenž mají problem s rozehrávkou.
00:11
Funiok si připisuje svůj první "zákrok" , kdy Vlček se pokoušel o obhození, ale Funiok zrovna spadl a míček vzal sebou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Jakub Mikolášek, Filip Konrady, Filip Blažek, Tomáš Suchý, Tomáš Vlček
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Adam Klimeš, Filip Deák, Tom Pavlis, Jan Fiedor