4:0
3:1
2:5
- : -
branky (asistence): 00:53 Adam Hudeček (Antonín Šmerák), 02:31 Zdeněk Malich (Jonáš Kůra), 04:07 Tomáš Popovský, 08:39 Vojtěch Kužela (Jakub Válek), 22:23 Matěj Lang (Tomáš Popovský), 29:51 Antonín Šmerák (Adam Tauš), 39:57 Jonáš Kůra, 41:41 Matěj Lang, 55:04 Matěj Lang (Tomáš Popovský)
branky (asistence): 38:50 David Burda (Vojtěch Vosyka), 40:51 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur), 50:05 David Burda (Vojtěch Vosyka), 50:58 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur), 59:39 Vojtěch Pfaur, 59:54 Lukáš Sedláček (Vojtěch Novák)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Kanonýři Kladno 9:6
1. Adam Hudeček, 3. Zdeněk Malich, 5. Tomáš Popovský, 9. Vojtěch Kužela, 23. Matěj Lang, 30. Antonín Šmerák, 40. Jonáš Kůra, 42. Matěj Lang, 56. Matěj Lang - 39. David Burda, 41. Tomáš Ureš, 51. David Burda, 51. Tomáš Ureš, 60. Vojtěch Pfaur, 60. Lukáš Sedláček; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Matěj Abraham 16, Matěj Kubíček 6 - Jan Lämlein 19; po třetinách: 4:0, 3:1, 2:5;
60:00
Trenér hostí se nedostavil k podání komentáře.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Niznera: Můžeme být rádi, že jsme vytvořili dostatečný náskok v první polovině utkání. Konec byl špatný, do obrany odchozený, dopředu individuální. Ale letos musíme být vděční za každý bod. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
Střely za třetí třetinu: 6:11.
59:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Sedláček, asistoval Vojtěch Novák (9:6).
59:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur bez asistence (9:5).
59:39
Po špatné krosové přihrávce hosté využili situaci 2 na nikoho.
59:05
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:35
Kubíček předvedl dva skvělé zákroky.
56:31
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
55:04
Timeout Kanonýři Kladno
55:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Lang, asistoval Tomáš Popovský (9:4).
55:04
Matěj Lang vstřeluje třetí gól zápasu! Juniorská pokladnička již čeká na 50 Kč.
54:11
Domácí hrají v plném počtu.
52:11
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou.
50:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Vojtěch Pfaur (8:4).
50:58
Ureš vsítil po nahrávce před prázdnou branku.
50:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda, asistoval Vojtěch Vosyka (8:3).
50:05
Burda ze středu umístil míček do sítě domácích.
48:35
Kubíček výborně vypíchl nahrávku před prázdnou branku.
46:56
Malichova prudká střela míří do tyče.
41:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Lang bez asistence (8:2).
41:41
Lang potrestal chybu v rozehrávce hostí.
40:51
40:51
Po chybě obrany domácích skóruje Ureš.
40:01
Střídání brankářů domácích. Nastupuje Matěj Kubíček.
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu: 9:7.
39:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra bez asistence (7:1).
39:02
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:50
38:50
Burda zakončil po nahrávce z rohu. Na středu měl dost času na vstřelení míčku do odkryté branky.
37:23
Brněnský útok si krásně překombinoval obranu hostí, ale Kůra při zakončení do prázdné branky trefil tyč.
37:02
Pfaur proběhl obrannou Brna, míček mu ale z čepele sebral Abrahám.
35:42
Dobrý pokus do brankoviště proletěl těsně kolem Šmerákovi čepele.
33:18
Domácí mají mnohem více ze hry, což se odráží i v momentálním skóre.
30:09
Druhá třetina zápasu je prozatím velice málo divácky atraktivní. Hosté se nedostávají do šancí, což tvrdě trestají domácí.
29:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Adam Tauš (6:0).
29:51
Šmerák skóruje v oslabení. Jeho střela z půlky proletěla za záda brankáře přes horní růžek.
28:33
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
26:02
Vyloučen hráč Lukáš Sedláček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
22:23
22:23
Lang výborně zakončil ke vzdálenější tyčce.
22:00
20:01
Domácí se dostavili na hrací plochu až po uplynutí přestávky, proto Matěj Lang odsedí dvouminutový trest.
20:00
Vyloučen hráč Matěj Lang družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:59
Střely za prvních dvacet minut: 11:10 z pohledu domácích.
19:02
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
15:22
Hosté hrají v plném počtu.
14:38
Hattricku se v přesilovce nedaří ohrozit branku hostí.
13:54
Abrahám zachránil chybu v přesilovce Brna, kdy hosté mířili na branku Hattricku v situaci 2 na nikoho.
13:22
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
11:30
Hostům se i přes velké množství šancí nedaří vstřelit míček za Abrahámovi záda.
09:36
Abrahám pomohl týmu ve velkém tlaku dvěma skvělými zákroky.
08:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Jakub Válek (4:0).
08:39
Kužela si po mantinelu doběhl až do dobré střelecké vzdálenosti a zakončil pod břevno.
07:32
Lämlein vyrazil Taušovu střelu ze středu hřiště.
04:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Popovský bez asistence (3:0).
04:07
Popovský kličkou překonal obránce a umístil míček ke vzdálenější tyči.
02:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jonáš Kůra (2:0).
02:31
Kůra vyslal na Malicha těžký balón vzduchem, ten si s ním ale výborně poradil a zakončil do odkryté části branky.
00:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Antonín Šmerák (1:0).
00:53
Hudeček přesně zakončil po nahrávce z druhého mantinelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jan Lämlein; hráči v poli: Tomáš Ureš, Vojtěch Vosyka, Tomáš Sochor, Mikuláš Plášek, Vojtěch Pfaur
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Jakub Válek, Vojtěch Kužela, Antonín Šmerák, Zdeněk Malich, Jonáš Kůra