3:1
2:2
3:2
- : -
branky (asistence): 12:45 Rostislav Gattnar (Jakub Koch), 16:35 Ondřej Čech, 19:55 Jiří Besta, 29:37 Martin Michna (Daniel Filip), 37:45 Ondřej Sidunov (Jiří Besta), 42:17 Martin Michna (Daniel Filip), 44:12 Jiří Besta (Daniel Filip), 58:06 Ondřej Sidunov (Jakub Koch)
branky (asistence): 02:11 Marek Veselý (Petr Tlapa), 22:16 Marek Veselý (Lukáš Veber), 37:34 Marek Veselý (Lukáš Veber), 40:33 Jan Lang (Daniel Riley), 46:50 Jiří Mutínský (Lukáš Veber)

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:5
13. Rostislav Gattnar, 17. Ondřej Čech, 20. Jiří Besta, 30. Martin Michna, 38. Ondřej Sidunov, 43. Martin Michna, 45. Jiří Besta, 59. Ondřej Sidunov - 3. Marek Veselý, 23. Marek Veselý, 38. Marek Veselý, 41. Jan Lang, 47. Jiří Mutínský; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 5 + Martin Michna 5:2 + Marek Veselý 5; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Denis Jasiok 22 - Patrik Zítka 23; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Marka Mandelbauma: Dobrý zápas, škoda nevyužitých šancí. Děkujeme pořadatelům a soupeři.
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 10 Michna, Sparta - 33 Zítka
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Sladkého: Náročný zápas, hlavně fyzicky. Hrát 15 minut v oslabení je moc! Utkání hodnotím kladně především díky zisku důležitých třech bodů. Díky soupeři za kvalitní florbalový zápas a přejeme šťastnou cestu na cestách.
60:00
Střely ve 3. třetině 12:9, celkem 31:27.
60:00
59:06
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za hrubost.
58:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Jakub Koch (8:5).
58:06
Sidunov se trefil přesně do víka.
56:42
Domácí obětavě brání a nepouštějí hosty na dostřel.
55:40
Vyloučen hráč Daniel Filip družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
51:55
Vyloučen hráč Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.
50:21
Radek Šomodi trefuje pouze Zítku do hrudi.
48:55
Sparta se pokouší prosazovat z křídel ovšem střelba se jí úplně nedaří.
48:23
Petr Šomodi opět potrápil obranu Sparty a zamířil těsně vedle.
46:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Lukáš Veber (7:5).
46:50
Sparta dnes poprvé využívá početní převahu. Střelou z první se z levého křídla prosadil Mutínský.
45:34
Veselý tentokrát míří hodně mimo.
44:49
Vyloučen hráč Martin Michna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za sekání.
44:49
Michna trefuje holí jednoho ze soupeřů do hlavy a dostává pětiminutový trest.
44:30
Horákovu střelu Jasiok vyrazil.
44:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Daniel Filip (7:4).
43:33
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:41
Další brejk Sparty Jasiok zvládl zastavit.
42:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Michna, asistoval Daniel Filip (6:4).
42:17
Michna uklidil míček do sítě po přesné příhře Filipa.
40:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Lang, asistoval Daniel Riley (5:4).
37:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Jiří Besta (5:3).
37:45
Sparta ovšem dlouho v kontaktu nebyla, Sidunov střelou z otočky trefuje přesně
37:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Lukáš Veber (4:3).
37:34
Veselý střelou po zemi završuje svůj hattrick.
35:01
Petr Šomodi si povodil obranu hostí a nastřelil tyč.
35:00
Utkání sleduje 54 diváků
34:21
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
34:21
Další přesilová hra pro Spartu po sekání Kocha.
33:40
Zítka včas vystoupil proti Sidunovovi a zmařil jeho příležitost.
32:54
Sparta sice ani jednu přesilovku nevyužila ale alespoň vyrovnala hru.
30:56
Pozorný Jasiok zasáhl proti skryté střele Hurta.
30:01
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi.
29:37
29:37
Filip se ovšem o chvíli později po nezištné přihrávce Michny nemýlí.
29:22
Přesilovka hostí končí zároveň s šancí Filipa.
28:47
V brejku se ocitl Sidunov ale Zítka byl pozorný
28:18
West blokuje Veselého ránu.
27:22
Vyloučen hráč Petr Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:22
Jeden z těchto brejků zastavil Petr Šomodi nedovoleným způsobem.
25:44
Domácí mají nyní herní převahu, hosté hrozí z brejků.
24:22
Gattnarovo zakončení likviduje Zítka.
23:37
Michna v závaru míček do branky neprotlačil.
22:16
22:16
Domácí si nepohlídali standardní situaci na středu hřiště a Veselý dostává Spartu opět do hry.
19:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta z trestného střílení (3:1).
19:55
Filip byl ve vyložené šanci sražen a následuje další trestné střílení domácích.
19:55
Besta jej kličkou do forhendu proměňuje.
18:54
Hurt z pravého křídla přestřeluje.
18:09
Filip z dobré pozice těsně minul branku.
17:18
Krsek blokuje ránu Westa.
16:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech z trestného střílení (2:1).
16:35
A Čech tuto příležitost trochu ze štěstím využil.
16:35
Michna svou aktivitou na brankovišti vybojoval trestné střílení pro Vítkovice.
16:03
Další střela na domácí branku, tentokrát z hole Hurta.
15:11
Vochyán se ocitnul v brejku, Jasiok ovšem výborně zasáhl.
13:56
Další šance Kocha a pozorný Zítka
12:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jakub Koch (1:1).
12:45
Koch výborně našel Gattnara, který neměl problém srovnat.
09:28
Další výborný Zítkův zákrok
07:35
Filipovu ránu Zítka vyráží.
06:40
Sparta nesehrála přesilovku špatně ovšem domácí se zvládli ubránit.
04:39
Sidunov dává svým vyloučením Spartě možnost k navýšení skóre.
04:29
Vyloučen hráč Ondřej Sidunov družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
02:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Petr Tlapa (0:1).
02:11
Hosté úvodní nápor přečkali a z hole Veselého otevírají skóre.
00:42
Domácí zahajují utkání náporem, Zítka ovšem první šanci likviduje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Petr Tlapa, Adam Drastich, Lukáš Veber, Marek Veselý, Ivan Pergler
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Daniel Sekula, Petr Šomodi, Radek Šomodi, Daniel Filip, Martin Michna