5:1
1:4
3:1
- : -
branky (asistence): 09:23 Filip Forman, 12:35 Filip Forman (Ondřej Kratěk), 13:51 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 17:01 Patrik Šebek (Daniel Cabejšek), 18:55 Filip Horák (Jakub Buršík), 35:38 Matyáš Krebner, 44:14 Filip Forman (Filip Horák), 45:49 Tomáš Pour (Jan Dobisík), 59:54 Tomáš Pour (Daniel Cabejšek)
branky (asistence): 15:11 Tomáš Straka (Dominik Janda), 22:59 Matouš Burian (Štěpán Čejka), 25:25 Štěpán Čejka, 28:19 Štěpán Čejka (Jakub Váňa), 30:11 Dominik Janda (Jakub Váňa), 57:48 Andrej Svatoš (Štěpán Čejka)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 9:6
10. Filip Forman, 13. Filip Forman, 14. Daniel Cabejšek, 18. Patrik Šebek, 19. Filip Horák, 36. Matyáš Krebner, 45. Filip Forman, 46. Tomáš Pour, 60. Tomáš Pour - 16. Tomáš Straka, 23. Matouš Burian, 26. Štěpán Čejka, 29. Štěpán Čejka, 31. Dominik Janda, 58. Andrej Svatoš; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 21 - Daniel Pfeifer 36; po třetinách: 5:1, 1:4, 3:1;
60:00
Komentář domácích: Kvalitní utkání. Z naší strany především v první a závěrečné třetině. Padlo hodně gólů a to se muselo divákům líbit. Děkujeme soupeřům a divákům za skvělou atmosféru.
60:00
Střely na bránu: Domácí: 15, Hosté: 6
60:00
Komentář hostí: Velmi kvalitní zápas, ve kterém jsme bohužel nezachytili začátek utkání. Ve druhé jsme se dostali na koně a dokázali vyrovnat. Nešťastně jsme pak inkasovali a ta branka nás složila, protože soupeř zápas pak zkušeně dohrál. Kluky musím ale pochválit. Víc takových zápasů!
60:00
59:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Daniel Cabejšek (9:6).
57:51
Hra v šesti se nakonec Black Angeles zúročila a dávají gól.
57:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Štěpán Čejka (8:6).
57:40
Kratěk výtečně zasahuje.
57:02
Black Angeles zkouší hru v šesti.
56:55
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
54:34
Black Angeles teď mají možnost změnit skóre v přesilové hře.
54:05
Vyloučen hráč Filip Horák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
48:20
Cabejšek si rychle přesunul na půlku soupeře a netrefuje.
46:15
Výborný zásah Pfeifera.
45:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Jan Dobisík (8:5).
44:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Horák (7:5).
40:37
Týmy jsou po přestávce v plné síle. Doufám, že nás čeká pěkná 3.třetina.
40:00
40:00
Střely na bránu: Hosté:11, Domácí: 13
40:00
36:33
35:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner bez asistence (6:5).
32:43
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:30
Black Angeles přitvrdili v soubojích někdy i na hranici trestu a srovnávají skóre.
30:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominik Janda, asistoval Jakub Váňa (5:5).
28:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Jakub Váňa (5:4).
26:14
Vyloučen hráč Jakub Váňa družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
25:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka z trestného střílení (5:3).
22:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Štěpán Čejka (5:2).
20:00
20:00
Střely na bránu: Domácí:16, Hosté :10
20:00
18:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Jakub Buršík (5:1).
17:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Daniel Cabejšek (4:1).
15:22
Black Angeles drželi Bohemku pod tlakem a je z toho gól.
15:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Straka, asistoval Dominik Janda (3:1).
13:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Matyáš Krebner (3:0).
12:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Ondřej Kratěk (2:0).
09:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman bez asistence (1:0).
02:29
Váňa prověřuje brankáře Bohemky.
00:36
Šanci Čejky likviduje Cabejšek.
00:01
Vítáme fanoušky na nedělním podvečerním utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Štěpán Čejka, Matouš Burian, Andrej Svatoš, Jaroslav Verner, Štěpán Merta
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Filip Forman, Jakub Buršík, Filip Horák, Jan Horák, Tomáš Otcovský