1:2
2:4
4:0
- : -
branky (asistence): 05:27 Ivan Zajíc (Jiří Štěpánek), 22:56 Jiří Štěpánek (Jaroslav Lovecký), 39:07 Lukáš Kvapil, 50:58 Michal Kundrata, 51:30 Martin Janeček, 59:02 Miroslav Končitík (Michael Kořének), 59:50 Ivan Zajíc
branky (asistence): 12:57 Patrik Rozkovec (Vojtěch Hejduk), 19:32 Patrik Rozkovec (Lukáš Netrefa), 24:47 Zdeněk Vyhnánek (Jakub Pařízek), 29:11 Vladimír Štecha (Patrik Rozkovec), 30:14 Jakub Kárník (Kryštof Lehečka), 35:07 Patrik Rozkovec (Kryštof Lehečka)

PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB 7:6
6. Ivan Zajíc, 23. Jiří Štěpánek, 40. Lukáš Kvapil, 51. Michal Kundrata, 52. Martin Janeček, 60. Miroslav Končitík, 60. Ivan Zajíc - 13. Patrik Rozkovec, 20. Patrik Rozkovec, 25. Zdeněk Vyhnánek, 30. Vladimír Štecha, 31. Jakub Kárník, 36. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 5 + Michal Kundrata 5:4; využití: 1:4; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Vičánek 18 - Marek Macík 21; po třetinách: 1:2, 2:4, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Lukáše Studeného: "Po dvou třetinách jsme si bohužel mysleli, že se nám už nic nemůže stát. Ve třetí třetině nesmírně bojovně hrající soupeř ukázal, že i minuta je ve florbale dlouhá doba a celou cestu domů máme o čem přemýšlet. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
Máme za sebou tedy druhé neuvěřitelné utkání těchto dvou celků a Boleslav už moc dobře ví, že Otrokovice nepřestávají hrát za jakéhokoliv stavu. Těším se u dalšího onlinu ze Štěrkoviště.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Nikdy to nevzdávej, nikdy nepřestávej bojovat, nikdy nepřestávej věřit, nech tam vše, vždy hraj srdcem, děkuji týmu za bojovnost a soupeři za nádherné extraligové utkání. Děkuji soupeři za výjimečné gesto fair play."
60:00
59:50
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ivan Zajíc bez asistence (7:6).
59:49
Neuvěřitelné. Druhé klání těchto týmů v sezoně, druhý obrat.
59:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Miroslav Končitík, asistoval Michael Kořének (6:6).
59:01
To je zápas! Vyrovnáno!
58:40
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
58:39
Rozkovec je v tomto zápase možná nejlepší hráčem hostů, ovšem právě, když jsem tohle psal,svůj tým oslabí.
57:31
Panterům se nedaří dostat se do tlaku.
56:03
Haša obral o míček kapitána Boleslavi, samostatný únik ale neproměnil.
53:19
Exkluzivním pasem našel Štěpánek Kelíška, který trestuhodně nedává.
51:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (5:6).
51:29
Hala bouří, Janeček kontroverzním gólem mění skóre na 5:6.
50:58
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata bez asistence (4:6).
50:57
Kundrata o tyč nádherně snižuje.
49:12
Hejdukův blok teď možná zachránil Boleslav od inkasovaného gólu.
47:50
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
46:42
Chalabala uháněl na Macíka, backhandový blafák ale nevyšel.
45:56
Zákrok Vičánka oprávněně roztleskal celou halu.
44:02
Haša do toho jen tak plácl, ale Macík měl co dělat.
41:24
Velkou šanci neproměnil Zajíc.
40:10
Vičánek se hned v úvodních sekundách vytáhl nohou proti Rozkovcovi.
40:00
40:00
Střely ve druhé 7:9 pro MB.
40:00
39:07
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil bez asistence (3:6).
39:06
Kvapil nekompromisně vymetl pavučinky.
37:41
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
37:40
S vyloučeními se nám trochu roztrhl pytel.
35:31
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 5 minut za hrubost.
35:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Kryštof Lehečka (2:6).
35:06
Další přesilovka využita.
34:38
Vyloučen hráč Tomáš Zubek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
33:43
Štěpánka dnes zmiňuju často, teď úspěšně napravil svou vlastní chybu na středu.
31:59
Bomba pro změnu od kapitána domácích, tentokrát ale vedle.
31:39
Velká příležitost Loveckého, výborně bránící Středočeši ale opět úspěšně blokují.
30:47
Vyloučen hráč Vojtěch Hejduk družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
30:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Kryštof Lehečka (2:5).
30:13
Bomba hostujícího kapitána zvyšuje na 2:5.
29:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vladimír Štecha, asistoval Patrik Rozkovec (2:4).
29:10
Smolná branka znamená stav 2:4.
28:34
Domácí se tlačí za vyrovnáním, Štěpánek potvrdil ve středu technickou zdatnost a udržel míček, Janeček z toho ale nakonec těžit nedokázal.
26:58
Střelu jednoho z hostí pěkně zblokovala domácí obrana.
24:47
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jakub Pařízek (2:3).
24:46
Vyhnánek na poprvé ještě na minul, o pár vteřin později však už svůj tým posílá znovu do vedení.
23:34
Vyloučen hráč Viktor Solanský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
22:56
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Jaroslav Lovecký (2:2).
22:55
Krásný backhand Štěpánka znamená vyrovnání.
21:40
Vičánek zastavuje střelou maskou, dorážka naštěstí pro něj nemířila přesně.
20:00
20:00
Střely 8:8.
20:00
19:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Lukáš Netrefa (1:2).
19:21
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
18:30
Zubek hledal volného Loveckého, ten mířil těsně vedle.
17:51
Macík už byl překonaný, ale jeden z beků vyrazil střelu mířící do odkryté.
17:28
Domácí ztratili míček a Netrefa zkoušel překvapit z úhlu Vičánka.
16:12
Macík skvěle vychytal Janečka.
14:19
Kundrata chtěl po vyběhnutí z trestné hned střílet, což dokázala MB zablokovat.
12:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Vojtěch Hejduk (1:1).
12:20
Nakonec se vylučovalo dokonce dvakrát.
12:14
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:14
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
11:22
Domácí půjdou do čtyřech.
10:32
Až poslední hráč zastavil Zajíce před tím, aby byl osamocen před Macíkem, následně neúspěšně dorážel Chalabala.
08:18
Sledujeme rychlý atraktivní florbal, teď zastavoval šance svých bývalých kolegů znovu až Macík.
05:27
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Jiří Štěpánek (1:0).
05:26
Štěpánek ze standardky přiťuknul Zajícovi, který trefuje.
05:04
Janeček mohl otevřít skóre, místo toho si jen potykal s tyčkou.
04:46
Kelíšek zkoušel po zemi překvapit Macíka, neúspěšně.
03:27
Jeden z boleslavských se na chvíli ocitl před Vičánkem sám, ale zpracování mu dělal až příliš problémů.
01:58
Kundrata tvrdou střelou pozdravil bývalého spoluhráče Macíka.
01:03
Vičánek výborně vytahuje první šanci MB.
00:23
V první šanci Kundrata nad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Vladimír Štecha, Patrik Rozkovec, Marek Korych, Zdeněk Vyhnánek
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Miroslav Končitík, Michal Kundrata, Lukáš Kvapil, Jaroslav Lovecký, Tomáš Zubek