2:4
0:5
4:1
- : -
branky (asistence): 09:43 Ondřej Souček, 14:29 Martin Šejvl (Vojtěch Koudela), 49:09 Adam Ruprich (Ondřej Souček), 54:07 Johan Liebich (Matyáš Velc), 58:43 Ondřej Souček (Adam Ruprich), 59:59 Matyáš Velc (Adam Ruprich)
branky (asistence): 09:03 Marek Pixa (Zbyšek Piták), 09:16 Dalibor Švéda (Jan Faitenhanzl), 12:10 Marek Pixa (Zbyšek Piták), 14:02 Jonáš Vaculík, 23:04 Marek Pixa (Tomáš Váňa), 24:25 Matěj Havlas (Jakub Kerzel), 31:51 Marek Pixa (Tomáš Váňa), 33:42 Ondřej Papoušek (Zbyšek Piták), 36:09 Marek Pixa (Zbyšek Piták), 46:10 Matěj Havlas (Ondřej Papoušek)

FbC Hradec Králové - PSN Tatran Střešovice 6:10
10. Ondřej Souček, 15. Martin Šejvl, 50. Adam Ruprich, 55. Johan Liebich, 59. Ondřej Souček, 60. Matyáš Velc - 10. Marek Pixa, 10. Dalibor Švéda, 13. Marek Pixa, 15. Jonáš Vaculík, 24. Marek Pixa, 25. Matěj Havlas, 32. Marek Pixa, 34. Ondřej Papoušek, 37. Marek Pixa, 47. Matěj Havlas; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 6:6; využití: 1:3; diváků: 84; zásahy brankářů: Tomáš Hejčl 30 - Lukáš Kříž 20; po třetinách: 2:4, 0:5, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Černého: "Dnešní utkání jsme zvládli dobře a koncentrovaně odehráli 2 třetiny a to tu první a poslední. Prostřední dějství zápasu ovládl jednoznačně soupeř a vytvořil si rozhodující náskok. Musíme zvládat všechny třetiny a poté můžeme pomýšlet na lepší výsledky. Klobouk dolů před našim brankářem. Soupeři dík za utkání".
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jandy: "\Z dnešního zápasu si odvážíme další zkušenost, která nás, věřím, posune dál. Dvě dobré třetiny zakončila třetí nepovedená, kterou soupeř zaslouženě vyhrál.".
60:00
59:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Adam Ruprich (6:10).
59:59
Standardní situaci Hradec vyřešil dobře a Velc kosmeticky upravuje na konečných 6:10.
59:58
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
59:45
Vyloučen hráč Ondřej Papoušek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
58:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Adam Ruprich (5:10).
58:43
Moje slova se potrvzují, Souček je autorem 5. branky domácích.
58:23
Souček hýří aktivitou, ne však všechny jeho kličky jsou úspěšné.
57:43
Kříž si připisuje další zákrok proti střele Vláška.
56:20
Reflexivní zákrok Hejčla.
54:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Johan Liebich, asistoval Matyáš Velc (4:10).
54:07
Johan Liebich propálil z osy hřiště kříže pod nohou.
53:10
Vaculík v bloku proti Hegerovi.
51:36
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Johan Liebich.
51:36
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:36
Kříž si poradil i s nájezdem Liebicha,.
50:52
Váňa z vrcholu natáhl ke střele a v hale zacinkalo břevno.
50:11
Hradci nepomáhá ani jejich nedisciplinovanost.
49:51
Vyloučen hráč Matyáš Velc družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Ondřej Souček (3:10).
49:09
Kříž nadvakrát parádně vychytal Součka, poté se dostal míček k Ruprich a zblokovaná střela přelobovala bezmocného Kříže.
48:34
Hejčl v dobrém zákroku proti Husťákovi.
47:22
Vyloučen hráč Vojtěch Koudela družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vražení zády.
47:14
Kříž dnes působí jistým dojmem. Poradil si i se střelou Velce.
46:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Ondřej Papoušek (2:10).
46:10
První střelu Hejčl vykryl, na dorážku už byl krátký.
45:40
Hra má dobré tempo i v úvodu dobré třetiny.
43:03
Kříž si dokázal poradit i se střelou Kašpara.
42:11
Vítek Heger se z rohu krásně protáhl na střed, Kříž dobře postaven a kryje.
40:00
40:00
39:40
Tatran zkoušel hrát v 6 proti 5.
39:07
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vražení zády.
38:57
Vyloučen hráč Jan Kerzel družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:16
Koudela ze standardní situace nahrál přímo na hůl hostujícímu hráči, ten předložil míček na střed svému spoluhráči, který však mířil nad.
37:25
Dobrý zákrok Kříže proti Erbsovi.
36:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Zbyšek Piták (2:9).
36:09
Pixa zakončuje krásnou kombinaci hostí a připisuje si 5. gól.
35:51
Šance se nyní střídají na obou stranách.
33:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Zbyšek Piták (2:8).
33:42
Tatran hraje přesilovky opravdu skvěle. Skvělý pohyb na středu hřiště, rychlé přihrávky z první na vrcholu a výborné střely a důraz do branky znamenají další gól v síti Hejčla.
32:51
Hejčl zasáhl ramenem proti střele Váni.
32:28
Vyloučen hráč Matyáš Velc družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
31:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Tomáš Váňa (2:7).
31:51
Marek Pixa je tento víkend opravdu při chuti. Včera zaznamenal 6 gólů, dnes má prozatím na kontě 4. Využívá tak přesilovku, když propálil mezi nohy jak Koudelu, tak i Hejčla.
30:50
Vyloučen hráč Johan Liebich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
30:23
Domácí jsou zatím bezzubí.
29:31
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
29:31
Hradec má druhou příležitost snížit z přesilové hry.
28:40
Velký rozdíl mezi oběma týmy je v přímočarosti. Tatran se snaží ohrožovat soupeře ze všech pozicí a tlačí se do brány.
27:30
Ze strany Hradce je k vidění mnoho nepřesností.
26:30
Hosté jsou v útočné fázi opravdu nebezpeční.
25:30
Vojta "Makíňo" Koudela si připisuje další úspěšný blok.
24:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Jakub Kerzel (2:6).
24:25
Hradec dobře kombinoval na polovině soupeře, ale ani jednou nevystřelil. Poté přišla ztráta Velce a Tatran vyřešil situaci 2 na 1 gólově.
23:04
23:04
Po laciné ztrátě Stružinského Tatran přidává další branku.
22:45
Souček na hrotu vypíchl míček Havlasovi, ale byl už ve velkém úhlu a nedokázal zakončit.
21:57
Tatran od začátku druhé třetiny přebírá aktivitu.
20:00
20:00
19:31
Oba týmy hrají hodně obětavě. Nyní v bloku Koudela.
18:54
Pixa zblokoval tvrdou střelu golfem Koudely.
18:03
Hra je hodně rozkouskovaná menšími přestupky.
16:40
Hosté v plném počtu.
16:24
Erbs se dostal ke střele, ale s ní si lehce poradil Kříž.
14:40
Vyloučen hráč Jonáš Vaculík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
14:40
Šejvl se trefil na zadní tyč a rázem je skóre 2:4. Hradec má nyní k dispozici přesilovou hru.
14:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Vojtěch Koudela (2:4).
14:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Vaculík bez asistence (1:4).
14:02
Jonáš Vaculík ze střední vzdálenosti nádhernou střelou do šibenice zvyšuje náskok.
12:50
Skrumáž před Křížem nedokázal Kučera vyřešit.
12:10
12:10
Tatran rychle využívá přesilové hry. Marek Pixa si skvěle odskočil na středu hřiště a střelou k tyči překonává Hejčla.
11:32
Vyloučen hráč Vojtěch Koudela družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
11:11
Maty Velc zastavil rodící se akci hostů, protiútok vyřešil sám, ale neúspěšně.
09:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček bez asistence (1:2).
09:43
S góly se nyní roztrhl pytel. Souček v úniku "pokoupal" Kříže a snižuje na 1:2
09:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Jan Faitenhanzl (0:2).
09:16
Další rychlý gól v podání hostů znamená odskočení o dvě branky.
09:03
09:03
Pixa dostal krásnou nahrávku na střed hřiště a neměl problém zakončit do prázdné branky.
08:43
Tatran teď drží hradecké v zámku.
07:21
Dobrou střelu Stružinského zblokoval nešťastně hradecký Erbs.
05:35
Ruprich krásně vystihl cross, založil rychlou protiakci, přihrál volnému Stružinskému, toho však vychytal Kříž.
04:40
Dobrý zákrok Hejčla pravou rukou při sehrávce ze středu na mantinel a následné střele,
04:13
Utkání vypadá o poznání živější jak včera.
02:53
Hradec držel Tatran na obranné polovině, po chybě však Tatran hrozil z brejku, bez gólového efektu.
02:16
První zákrok Hejčla.
01:03
Koudela nyní nedovolil hostujícímu hráči obtočit se s míčkem kolem pravé tyčky Hejčlovy branky.
00:15
První střelu utkání si připsal Hradec, ta však šla mimo branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Tomáš Váňa, Marek Pixa, Zbyšek Piták, Matěj Kurell, Jonáš Vaculík
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Tomáš Hejčl; hráči v poli: Vít Heger, Adam Ruprich, Ondřej Souček, Johan Liebich, Matyáš Velc
00:00
Vítáme Vás u dnešního zápasu 18. kola mezi domácím FbC Hradec Králové a hostujícím Tatran Střešovice. Hradečtí si včera poradili s Libercem poměrem 12:7. Tatran byl taktéž úspěšný, když porazil Buldoky z Brna 9:6. Bude dnes k vidění drama až do konce nebo bude mít utkání jasný průběh od prvních minut? To se dozvíme. Zápas startuje v 16:00 a jejím průběhem Vás bude provázet David Šimeček.