2:1
2:2
4:0
- : -
branky (asistence): 03:13 Daniel Matloch (Adam Klimeš), 08:39 Adam Klimeš, 34:08 Tom Pavlis (Adam Klimeš), 36:47 Dominik Křístek (Martin Šulc), 48:55 Daniel Matloch (Adam Klimeš), 51:36 Martin Šulc (Dominik Křístek), 54:01 Jiří Mach (Adam Klimeš), 58:47 Daniel Bitzánek (Ondřej Drong)
branky (asistence): 07:51 Tomáš Ureš (Tomáš Sochor), 25:01 Vojtěch Novák, 29:01 Vojtěch Balvín (Lukáš Sedláček)

Florbal Torpedo Havířov - Kanonýři Kladno 8:3
4. Daniel Matloch, 9. Adam Klimeš, 35. Tom Pavlis, 37. Dominik Křístek, 49. Daniel Matloch, 52. Martin Šulc, 55. Jiří Mach, 59. Daniel Bitzánek - 8. Tomáš Ureš, 26. Vojtěch Novák, 30. Vojtěch Balvín; rozhodčí: Michal Prouza - Pavel Janáček; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: David Funiok 28 - Jan Lämlein 35; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:0;
60:00
Pokračování komentáře trenéra hostů: Nejsmutnější je, že v zápase chceme jen nějakou část, kdežto naši soupeři umírají pro svůj kolektiv každé střídání a v krizových situacích si POMÁHAJÍ !
60:00
Počet střel ve 3. třetině: D - 9 a H - 10
60:00
Komentář trenéra domácích Ondruše Michala: Vyrovnané utkání rozhodla 3. třetina, kdy jsme ziskali klid na hokejkách a v hlavách, což nám umožnilo kontrolovat hru a trestat chyby soupeře. Děkuji divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Leipnera Tomáše: Darované body, za kterými šli domácí krokem víc. Řekl bych, že 35 minut jsme byli jasně lepší. To co se stalo poté absolutně nechápu. Třetí třetina byla křeč a parodie na florbal nebo vůli k vítězsttví. Plno věcí dnes bylo pozitivních, ale pojedeme domů s nulou a 2 debakly.
60:00
59:53
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
59:53
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
58:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Ondřej Drong (8:3).
58:31
Tomančák trefuje míček ze vzduchu, ale pouze tyč.
56:44
Další břevno si připisuje Kučera.
55:22
Matloch na středu dostává nahrávku od Klimeše, ale brankář vyráží.
54:01
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jiří Mach, asistoval Adam Klimeš (7:3).
52:17
Klimeš vybojoval volný úder v blízkosti brány hostů.
51:36
Timeout Kanonýři Kladno
51:36
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Dominik Křístek (6:3).
49:57
Kučera sólíčko přes celé hřiště, ale poté dostává osekáno a Havířov má volný úder.
48:55
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Adam Klimeš (5:3).
48:23
Burda střílí do Křístka, ale míčku se ujímá znova.
46:37
Kučera si obehrává 2 hráče ve vlastním rohu a posílá na Šulce.
45:36
Kladno je drženo na jejich polovině.
44:07
Kučera vyvezl míček z obrany a nahrává na Šulce v rohu.
43:04
Klimeš si připisuje břevno.
42:28
Havířov měl několik šancí, které nebyly proměněny.
41:12
Kladno neproměnilo svůj volný úder.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Kanonýři Kladno.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: D - 13 a H - 11
40:00
39:56
Kučera od mantinelu pokus o poslední střelu, bohužel neúspěšně.
38:26
Fiedor od mantinelu přimo do brankáře hostů.
36:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Martin Šulc (4:3).
36:23
Klimeš projíždí přes 3 hráče a nahrává na Fiedora, který střílí přímo do hráče.
35:02
Bitzánek zkouší z půlky ovlivnit skóre, ale to se mu nepodařilo.
34:08
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tom Pavlis, asistoval Adam Klimeš (3:3).
33:58
Volný úder Matloch neproměnil.
31:32
Balvín to bere přes střed a střílí kousek mimo bránu.
29:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Lukáš Sedláček (2:3).
29:01
Balvín do brány nevstřelil pouze míček, ale vzal k tomu i část florbalky od Fiedora.
27:21
Bitzánek při nápřahu trefil místo míčku florbalku Ureše, který bere míček a běží dopředu.
25:54
Krásná akce Fiedor, Pavlis a Mach neměla zakončení.
25:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák bez asistence (2:2).
23:34
Křístek střílí tahem, ale je tečována obráncem Kladna.
21:12
Křístkovi byl na středu držen dres, ale rozhodčí to neviděl a rozhněvaný Křístek jde do akce.
20:16
Vyloučen hráč Tomáš Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
20:06
Kladno dalo přihrávku svému golmanovi a Havířov má volný úder.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Kanonýři Kladno.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: D - 11 a H - 10
20:00
19:11
Cross od Klimeše přijal Fiedor, ale bránu netrefuje.
18:20
Holinka si vyběhl pro míček, ale brankář Kladna ho vychytal.
17:44
Vyloučen hráč David Burda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
16:55
Juščík vrazil do Ureše až po odehrání míčku, tudíž má Kladno rozehrávku.
14:59
Matloch posílá skákavou nahrávku na Fiedora, kterému skočila za mantinel.
13:53
Holinka zpracoval míček od Kučery a střelil mimo bránu.
12:16
Klimeš si povodil pár hráčů a nahrál na Matlocha, který nezamířil správně.
10:03
Vosyka odpálil míček a uklidnil situaci před bránou.
08:39
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (2:1).
08:25
Klimeš je zfaulován před brankou soupeře a vybojoval tak volný úder.
07:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Tomáš Sochor (1:1).
07:45
Nivnický dává nahoz na Juščíka, který bránu míjí.
06:15
Tomančák ze středu posílá na Bitzánka, kterému střela nevyšla a letí po zemi do rohu.
05:05
Juščík je zdvojen v rohu soupeře a ztrácí míček.
03:13
02:22
Funiok vychytává Ureše.
01:44
Drong sprintuje podél mantinelu a sráží na zem Pláška, ale míček ztrácí.
00:51
Kladno už vystřelilo 2 střely, naštěstí Funiok se o ně postaral.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Pavel Janáček.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jan Lämlein; hráči v poli: Tomáš Ureš, Vojtěch Vosyka, Tomáš Sochor, Mikuláš Plášek, Vojtěch Pfaur
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Adam Klimeš, Tom Pavlis, Jan Fiedor, Jiří Mach