3:2
1:2
1:0
FbC Plzeň
branky (asistence): 05:46 Lukáš Kučera, 26:13 David Petržela (Marek Macek), 34:17 Petr Černý (Adam Šmíd), 36:26 David Petržela (Daniel Elicer), 43:38 David Petržela (David Žáček), 60:24 Adam Šmíd (Petr Černý)
FbC Plzeň
branky (asistence): 11:10 Jiří Lauber (Jakub Stelzer), 24:52 Michael Brabec (Matěj Vošta), 30:28 Ondřej Horažďovský, 46:28 Ondřej Horažďovský (Ondřej Sedláček), 50:05 Vít Malý

Sokol Pardubice - FbC Plzeň 6:5p
6. Lukáš Kučera, 27. David Petržela, 35. Petr Černý, 37. David Petržela, 44. David Petržela, 61. Adam Šmíd - 12. Jiří Lauber, 25. Michael Brabec, 31. Ondřej Horažďovský, 47. Ondřej Horažďovský, 51. Vít Malý; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jaroslav Štolc; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Martin Zahálka 18 - Matouš Eret 23; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostí Václava Michálka: Dneska jsem na svůj tým pyšný, předvedli jsme super výkon. Všichni na hřišti nechali maximum a krom některých zbytečných individuálních chyb máme na co navázat. Soupeři přeji hodně štěstí do dalších bojů v KB lize.
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy, 1. část: Plzeň dnes hrála na hranici svých možností a zaslouženě bere bod. My dnes byli naivní v soubojích, pomalí v rozehrávce a celkově jsme tak hráli na půl plynu. Mrzí mě, že jsme schopni jeden den zahrát super zápas se všemi věcmi, které si ke hře řekneme a druhý den předvedeme toto.
65:00
Střely v prodloužení - 1:0
65:00
Nejlepší hráči - 66 David Petržela, 86 Ondřej Sedláček.
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy, 2. část: Díky "Zahymu" v bráně můžeme být rádi za dva body. Díky všem přítomným divákům a sympaticky hrající Plzni hodně štěstí v dalších zápasech.
60:24
60:24
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Petr Černý (6:5).
60:00
60:00
V základní části nakonec k rozhodnutí nedošlo, a tak se půjde do prodloužení. Na trestné stále zůstává Brabec.
60:00
Střely ve 3. třetině - 8:8
60:00
59:53
Černý strefil boční síťku.
59:16
Vyloučen hráč Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
58:30
Slabého střelu Eret vychytal.
58:06
Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny
57:09
Šmíd zkusil svou prudkou střelu, ale ta letěla nad branku.
56:50
Slabý byl ve výhodné pozici pro střelu, ale míček mu přeskočil florbalku.
50:06
Nyní je po zásahu zázračného kelenu zpět v brance a hra může pokračovat.
50:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý bez asistence (5:5).
50:05
Zahálka se při zákroku špatně vytočil, nyní leží na zemi a drží se za záda.
49:32
Kalluža zkusil pod tlakem zakončit bekhendovou střelou. Eret ji ale chytil.
46:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Ondřej Sedláček (5:4).
46:28
Petržela si na trestné moc neposeděl. Plzeň využila svou přesilovku již po 10 vteřinách.
46:18
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
46:03
U Plzně to smrdělo další brankou, ale Malý míček odpinkl do bezpečí.
43:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (5:3).
41:43
Novák šel do útoku, ale míček zahrál vysokou hokejkou, a tak rozehrávají hosté.
39:13
Němečkovu střelu vyrazil ve výskoku Zahálka. Jeho zákrok musel potěšit snad všechny diváky.
37:09
Dnešnímu utkání přihlíží 61 diváků.
36:43
Domácí tým v plném počtu.
36:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Daniel Elicer (4:3).
36:26
Pardubice i přes oslabení střílí branku.
36:00
Šmíd s Malým spolu zalehli u mantinelu. Rozehrávají Pardubice.
35:31
Šmíd se dostal do samostatného výběhu, ale branku nevstřelil.
34:39
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (3:3).
30:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský bez asistence (2:3).
30:28
Zahálka se nechtěl dopustit malé domů. Hosté z toho však střelili gól.
27:50
Černý mohl nahrát volnému Kučerovi, ale rozhodl se vystřelit sám. Tak spálil velkou šanci na gól.
26:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Marek Macek (2:2).
25:51
Šmíd střílí vysoko nad branku.
24:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michael Brabec, asistoval Matěj Vošta (1:2).
24:13
Stelzer si pomohl podražením Kaluži. Pardubice rozehrávají.
20:24
Souhru Šmída a Černého zlikvidoval Eret.
19:35
Nového střela letěla vysoko nad branku a skončila za mantinely.
18:57
Pardubice si dlouhou dobu točily Plzeň, ale nakonec o míček přišly, aniž by stihly zakončit na branku.
16:50
Černý se chystal zakončit na Ereta, ale ten chvatně vyskočil ze své svatyně a míček mu z florbalky vyrazil nohami.
15:35
Elicer chtěl hráček obrat o míček, ale dopustil se faulu, a tak Plzeň rozehrává v rohu hřiště za brankou Pardubic.
11:20
Po souhře 3 na 2 Plzeň zakončila na Zahálku, ale ten střelu vyrazil rukou.
11:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Lauber, asistoval Jakub Stelzer (1:1).
08:47
Šůs vyzkoušel Zahálku, ale ten jeho střelu vyrazil.
05:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (1:0).
04:58
Nechutný skončil po tvrdé srážce na mantinelu,
03:40
Benešovu střelu zblokoval připravený Slabý.
03:00
Šmídovu střelu Eret vyrazil svou hrudí.
01:40
Dusno bylo nyní před brankou Plzně, nakonec ale míček skončil mimo ohrožení branky.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí, ale následně se k míčku dostaly Pardubice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: David Rybnikár, Filip Nový, Ondřej Horažďovský, Martin Beneš, Jan Šůs
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera