3:0
1:3
5:3
- : -
branky (asistence): 13:49 Martin Ďuriška (Adam Dománek), 14:24 Daniel Dvořák (Luboš Niederhofer), 16:05 Matouš Neubauer (Jan Benko), 20:58 Petr Mašek (Matouš Neubauer), 40:41 Martin Ďuriška (Zdeněk Frank), 50:02 Martin Ďuriška, 54:03 Matouš Neubauer (Jan Benko), 54:45 Martin Ďuriška (Zdeněk Frank), 56:59 Jan Novák
branky (asistence): 24:30 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 36:05 Dominik Czeszewski (Tomáš Číhař), 39:32 Lukáš Slabý (Lukáš Kučera), 52:05 Petr Černý (Lukáš Kučera), 55:29 Petr Černý (Adam Šmíd), 58:13 Petr Černý (David Žáček)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Pardubice 9:6
14. Martin Ďuriška, 15. Daniel Dvořák, 17. Matouš Neubauer, 21. Petr Mašek, 41. Martin Ďuriška, 51. Martin Ďuriška, 55. Matouš Neubauer, 55. Martin Ďuriška, 57. Jan Novák - 25. Adam Šmíd, 37. Dominik Czeszewski, 40. Lukáš Slabý, 53. Petr Černý, 56. Petr Černý, 59. Petr Černý; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Pavel Karásek 28 - Martin Haleš 28; po třetinách: 3:0, 1:3, 5:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Dnes hrozně moc chyb a námazů v rozehrávce. Suprově se dostaneme ze stavu 0:4 na rozdíl jednoho gólu, ale pak nás opět srazí individuální chyby. Gratulace soupeři.
59:59
Nejlepší týmový výkon od začátku sezony. Všechny tři lajny přesně dodržovaly pokyny, které jsme si dali již před zápasem. Šli jsme si za vítězstvím a toho jsme také dosáhli. Je důležité, že je za námi vidět práce.....Chválím všechny kluky a soupeři děkuji za utkání.
59:59
střely ve třetí třetině: Znojmo-16, Pardubice- 13
58:25
Timeout Sokol Pardubice
58:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval David Žáček (9:6).
56:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák bez asistence (9:5).
55:29
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (8:5).
54:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Ďuriška, asistoval Zdeněk Frank (8:4).
54:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Matouš Neubauer, asistoval Jan Benko (7:4).
52:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (6:4).
50:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Ďuriška bez asistence (6:3).
50:02
Hostující brankář si vyjel až moc, což odkrylo celou jeho bránu. Tu bez problému trefuje Ďuriška.
49:46
Zourek trefuje spojnici.
47:13
Ďuriškovi evidentně nebrání dva protihráči k tomu, aby si je objel.
45:15
Další zásah Karáska.
44:05
Obránce zachránil tělem střelu domácích.
42:23
Prudkou střelu vychytal Karásek.
40:41
40:41
Radost pro Znojmo přichází hned ze začátku třetiny, postaral se o ni Ďuriška.
40:00
40:00
39:59
střely po druhé třetině: Znojmo- 9 Pardubice- 14
39:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Slabý, asistoval Lukáš Kučera (4:3).
36:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Tomáš Číhař (4:2).
35:03
Šikovná zapisovatelka se hrdinsky obětovala a statečně dolezla na tribunu pro míček.
32:04
Rychlý protiútok hostů skončil jen míčkem za mantinelem.
29:33
Novák také dopřál Halešovi dvě prudké střely.
28:41
Frankova prudká střela trefuje brankáře hostů.
27:22
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:22
Pardubice ve třech!
25:48
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
25:48
Konečně si přesilovku zkusí i Znojmo.
25:07
Karáska teď trefují hosté dnes třikrát během půl minuty.
24:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Slabý (4:1).
23:55
Vyloučen hráč Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:42
Šmíd si vyzkoušel, jaké to je být ve ždímačce, především díky znojemské braně.
20:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Matouš Neubauer (4:0).
18:41
Vyloučen hráč Adam Dománek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
17:15
Karásek zachraňuje chybu obránců.
16:05
14:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Dvořák, asistoval Luboš Niederhofer (2:0).
14:24
I když brankář hostů před rozehrávkou povzbuzuje: "Nic neprojde!", znojemský útok se dokázal prosadit znovu.
13:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Ďuriška, asistoval Adam Dománek (1:0).
13:49
Ďuriška prokličkoval mezi obranou hostů a trefuje první bránu dnešního utkání.
13:00
Dobrá nahrávka na Nováka, který zkouší zakončit.
12:14
Hostě předvádí další pěkný útok, zakončení ale vázne.
10:03
Dvojice Ďuriška- Novák tlačí plzeňskou obranu za bránou.