2:1
0:3
1:2
- : -
branky (asistence): 06:22 Adam Hudeček (Adam Hemerka), 13:43 Adam Klimeš (Adam Hudeček), 57:17 Jiří Halama (Jakub Maleček)
branky (asistence): 03:25 Lukáš Netrefa (Vojtěch Hejduk), 21:32 Jakub Kárník (Vojtěch Hejduk), 26:19 Marek Korych (Daniel Martínek), 27:07 Lukáš Netrefa (Sebastián Šlechta), 45:36 Patrik Rozkovec (Vojtěch Hejduk), 54:40 Sebastián Šlechta (Patrik Rozkovec)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Technology Florbal MB 3:6
7. Adam Hudeček, 14. Adam Klimeš, 58. Jiří Halama - 4. Lukáš Netrefa, 22. Jakub Kárník, 27. Marek Korych, 28. Lukáš Netrefa, 46. Patrik Rozkovec, 55. Sebastián Šlechta; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 3:5; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 21 - Jakub Štípek 2, Marek Macík 18; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:2;
60:00
Komentář domácího asistenta trenéra Jana Musila: Absence Zlínské mašiny a nový účes pana kapitána nám dneska nehrály do karet.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Lukáše Studeného: "Po prospaných deseti minutách v úvodu zápasu jsme si postupně vybudovali náskok, který se nám oproti minulému zápasu povedlo udržet, i tak mě mrzí zbytečný gól v závěru. První víkendový krok za námi, neméně důležitý druhý před námi... Soupeři děkuji za utkání."
57:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Jakub Maleček (3:6).
56:54
Rozkovec trefuje prudkým golfem tyč!
55:57
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
54:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Patrik Rozkovec (2:6).
54:40
Po Klimešově chybě skóruje Šlechta.
53:42
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
53:24
Hudeček nedokázal prostřelit Boleslavskou zeď kolem malého brankoviště.
52:07
Hattrick rozehrává na obranné polovině.
48:47
Domácí neproměnily ani jeden z několika po sobě jdoucích brejků.
45:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Vojtěch Hejduk (2:5).
45:36
Rozkovcova střela z osy proletěla až za Kubíčkova záda.
43:04
Hosté opět v pěti hráčích.
42:20
Hattrick se ve vlastní přesilovce za minutu a čtvrt stále nedostal k balónku.
41:04
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
41:04
Již páté oslabení hostujícího týmu tvoří Brnu další velkou šanci.
38:01
Netrefa se dalším sólem probojoval do slušné šance.
36:24
Potyčka v rohu uklidňuje dlouho nepřerušenou hru.
31:54
Netrefa zakončil skvělou individuální akci prudkou střelou backhandem.
27:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Sebastián Šlechta (2:4).
27:07
Netrefa proměnil střelou ze standardní situace.
27:05
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
26:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Daniel Martínek (2:3).
26:19
Korych zachytil odražený míček a zakončil ze středu.
25:02
Brno získalo míček po dlouhém tlaku hostí.
22:32
Hosté hrají v plném počtu.
21:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Vojtěch Hejduk (2:2).
20:33
Hattrick si po dobu asi 40 vteřin zahraje pouze proti 3 protihráčům.
20:32
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
19:59
Střely za první třetinu: 6:8 z pohledu domácích.
19:17
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
19:01
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:25
Šmerák po rychlém zisku prověřil Macíkovu pozornost.
17:21
Hemerka po zblokování Boleslavské střely vyslal míček na Šmeráka, který v situaci 1 na 0 selhal.
13:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klimeš, asistoval Adam Hudeček (2:1).
13:43
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Macík družstva Technology Florbal MB
13:43
Klimeš přesnou střelou vymetl šibenici hostující branky.
12:10
11:21
Boleslav drží míček i přes oslabení o jednoho spoluhráče.
10:35
Maleček míjí úplně prázdnou branku!
10:10
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
06:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Adam Hemerka (1:1).
06:22
Hudeček srovnává skóre v přesilovce Hattricku svou střelou od mantinelu.
05:24
Vyloučen hráč Jakub Pařízek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
03:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Vojtěch Hejduk (0:1).
03:25
Netrefa otevírá skóre přízemní střelou na bližší tyč.
03:05
Boleslav zatím více drží míček, tudíž má více příležitostí na vytváření šancí.
00:02
Po úvodním buly se míčku ujal hostující tým a otevřel zápas rychlým útokem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Jakub Štípek; hráči v poli: Daniel Goll, Jakub Pařízek, Zdeněk Vyhnánek, Patrik Rozkovec, Vojtěch Hejduk
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Jakub Maleček, Vojtěch Kužela, David Čermák, Zdeněk Malich, Jiří Halama