8:1
7:2
4:4
- : -
branky (asistence): 02:08 Daniel Cabejšek (Jan Dobisík), 02:27 Filip Forman (Filip Horák), 07:16 Daniel Cabejšek (Patrik Šebek), 09:55 Daniel Cabejšek, 10:17 Jan Horák (Filip Forman), 11:50 Daniel Cabejšek (Jakub Zavřel), 13:25 Filip Horák (Jakub Buršík), 14:13 Hynek Soukup, 20:27 Filip Horák (Jakub Buršík), 21:01 Jan Šobotník, 21:58 Daniel Cabejšek, 29:42 Jan Dobisík (Patrik Šebek), 31:04 Jakub Buršík (Filip Forman), 31:14 Jonáš Janata, 32:05 Vojtěch Beneš (Matěj Surák), 44:22 Matěj Surák (Tomáš Pour), 49:46 Hynek Soukup (Vojtěch Beneš), 58:47 Jan Horák (Matěj Surák), 59:29 Matěj Surák (Jonáš Janata)
branky (asistence): 19:46 Johan Liebich (Vít Heger), 20:45 Martin Šejvl (Dalibor Vlášek), 33:30 Matyáš Velc, 41:30 Matyáš Velc, 48:15 Martin Šejvl (Matyáš Velc), 58:39 Matyáš Velc (Vít Heger), 59:50 Vít Heger (Martin Šejvl)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC Hradec Králové  19:7
3. Daniel Cabejšek, 3. Filip Forman, 8. Daniel Cabejšek, 10. Daniel Cabejšek, 11. Jan Horák, 12. Daniel Cabejšek, 14. Filip Horák, 15. Hynek Soukup, 21. Filip Horák, 22. Jan Šobotník, 22. Daniel Cabejšek, 30. Jan Dobisík, 32. Jakub Buršík, 32. Jonáš Janata, 33. Vojtěch Beneš, 45. Matěj Surák, 50. Hynek Soukup, 59. Jan Horák, 60. Matěj Surák - 20. Johan Liebich, 21. Martin Šejvl, 34. Matyáš Velc, 42. Matyáš Velc, 49. Martin Šejvl, 59. Matyáš Velc, 60. Vít Heger; rozhodčí: Andreas Gassner - Lukáš Jakoubek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 23 - Tomáš Hejčl 10, Tomáš Burian 19; po třetinách: 8:1, 7:2, 4:4;
60:00
Komentář Hostí: Dnes vyhrál zaslouženě lepší tým. V prvních dvou třetinách nás soupeř nepouštěl ke hře a kvalitním pohybem nás jednoduše přehrával. Pro nás je pozitivem zlepšování naší hry v průběhu zápasu. Děkuji všem hráčům za utkání v duchu fair-play.
60:00
Komentář Domácí: Dnes jsme na hřišti dominovali a hráli naší hru v prvních dvou třetinách. Padaly góly a zakončování se dařilo. V třetí třetině jsme polevili a přestali hrát. Oceňuji nasazení kluků z Hradce, kteří vytrvale bojovali a v každém střídání se snažili skórovat, až do samotného konce zápasu. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely na bránu. Hosté : 11, Domácí:14
60:00
59:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Martin Šejvl (19:7).
59:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Surák, asistoval Jonáš Janata (19:6).
58:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Matěj Surák (18:6).
58:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Vít Heger (17:6).
56:03
Hradec je stále velmi aktivní a obrana Bohemky musí být ve střehu.
49:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Hynek Soukup, asistoval Vojtěch Beneš (17:5).
48:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Matyáš Velc (16:5).
47:31
Hradec teď tlačí a ohrožuje branku Zavřela.
44:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Surák, asistoval Tomáš Pour (16:4).
43:07
Brankář hostí předvedl pěkný zákrok.
41:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc bez asistence (15:4).
33:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc z trestného střílení (15:3).
32:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Matěj Surák (15:2).
31:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata bez asistence (14:2).
31:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (13:2).
29:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Dobisík, asistoval Patrik Šebek (12:2).
23:33
Do druhé třetiny Hradec nastoupil velmi aktivně. V brance došlo k výměně brankářů. Do brány nastoupil Burian.
21:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek bez asistence (11:2).
21:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Šobotník bez asistence (10:2).
20:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Dalibor Vlášek (9:2).
20:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Jakub Buršík (9:1).
20:00
20:00
Počet střel: Domácí: 18, Hosté: 10
20:00
19:46
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Johan Liebich, asistoval Vít Heger (8:1).
17:24
Brankář Bohemky byl prověřen několika střelami.
14:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Hynek Soukup bez asistence (8:0).
13:25
11:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jakub Zavřel (6:0).
10:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Forman (5:0).
09:59
Střela Velce míří nad bránu.
09:55
07:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Patrik Šebek (3:0).
05:37
Bohemka začala aktivněji.
02:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Horák (2:0).
02:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jan Dobisík (1:0).
00:20
Vítáme všechny fanoušky, kteří fandili našim hokejistům a přemístili se do Stodoly ve Střešovicích k juniorskému florbalu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andreas Gassner a Lukáš Jakoubek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Tomáš Hejčl; hráči v poli: Adam Středa, Matyáš Velc, Vít Heger, Ondřej Erbs, Adam Ruprich
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jakub Buršík, Filip Horák, Jan Horák, Tomáš Otcovský, Filip Forman