2:0
11:2
4:2
- : -
branky (asistence): 11:49 Wojciech Malajka (Michal Sládek), 14:36 Šimon Kuczera (Wojciech Malajka), 20:11 Wojciech Malajka (Šimon Kuczera), 21:42 Patrik Pícha (Michal Sládek), 22:35 Martin Martiniak (Denis Kubiczek), 25:04 Šimon Kuczera (Michal Sládek), 27:08 Jakub Nota (Jakub Mikulok), 27:50 Šimon Kuczera (Michal Sládek), 29:20 Patrik Pícha (Martin Martiniak), 32:34 Wojciech Malajka (Michal Sládek), 35:12 Michal Sládek (Wojciech Malajka), 36:59 Dominik Kaloč (Vít Dočkal), 37:38 Daniel Flašar (Lukáš Homola), 52:08 Richard Klimek (Patrik Pícha), 52:40 Wojciech Malajka, 54:01 Michal Sládek (Lukáš Homola), 57:40 Dominik Kaloč (Radim Heiser)
branky (asistence): 36:29 Oliver Gold (Vojtěch Kučera), 38:51 Oliver Gold (Tomáš Kadavý), 42:27 Jakub Laus, 52:35 Michal Pešák (Antonín Lavička)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - itelligence Bulldogs Brno 17:4
12. Wojciech Malajka, 15. Šimon Kuczera, 21. Wojciech Malajka, 22. Patrik Pícha, 23. Martin Martiniak, 26. Šimon Kuczera, 28. Jakub Nota, 28. Šimon Kuczera, 30. Patrik Pícha, 33. Wojciech Malajka, 36. Michal Sládek, 37. Dominik Kaloč, 38. Daniel Flašar, 53. Richard Klimek, 53. Wojciech Malajka, 55. Michal Sládek, 58. Dominik Kaloč - 37. Oliver Gold, 39. Oliver Gold, 43. Jakub Laus, 53. Michal Pešák; rozhodčí: Roman Sladký - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:3; využití: 3:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 8, Matyáš Vávra 7 - Jakub Flek 8, Jaroslav Šlagor 10; po třetinách: 2:0, 11:2, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Rostislava Kohúta: Soupeř byl mnohem lepší, ale nemyslím si, že jsme museli dostat tolik branek a také jsme jich mohli více dát, ale pouze za předpokladu, že bychom hráli celý zápas pořád stejně. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Kluci si dnes konečně našli svou hru, nejvíce ve druhé třetině, viděli se, hledali si volná místa a stříleli. Doufám, že podobný výkon předvedou i zítra. Děkuji divákům a soupeři za utkání.
60:00
59:51
Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil Oliver Gold.
59:51
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Radim Heiser (17:4).
56:27
I přes nepříznivý výsledek se Buldoci pořád snaží a nedávají domácím nic zadarmo.
55:45
Šlagor je obstřelován ze všech stran.
54:38
Nepřesná přihrávka Kubiczka ztrácí Ostravě míček.
54:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Lukáš Homola (16:4).
53:48
Hra je opět v rukou domácího celku.
52:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka bez asistence (15:4).
52:39
Malajka na sebe nenechává dlouho čekat.
52:35
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michal Pešák, asistoval Antonín Lavička (14:4).
52:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Klimek, asistoval Patrik Pícha (14:3).
50:13
Po gólové smršti druhé třetiny je pro domácí těžké ve třetí třetině vůbec se dostat k míči.
48:40
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
48:37
Kubiczek sám na středu, ve finální fázi mu však míček sjíždí.
47:20
Hra v tento moment je nezáživná, míček chodí nahoru dolů a nejsou vidět žádné gólové šance.
46:14
Mikulokovu nadzemní střelu hostující brankář chytá, ani neví jak.
45:18
Z klidného florbalu domácích se stala honba za míčkem.
44:13
Kuczera střelou z první trefuje pouze Šlagora.
43:06
Kaloč se snažil nahrát Notovi do prázdné, bohužel nahrál nepřesně za něj.
42:27
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Laus bez asistence (13:3).
41:36
začátek třetí třetiny zatím poklidný bez větších šancí.
38:51
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Tomáš Kadavý (13:2).
38:11
Kubiczkova dlouhá přihrávka na Martiniaka byla zastavena, ale ani to nezabránilo domácím dostat se do útoku a Šlagora prozkoušel i Klimek.
37:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Lukáš Homola (13:1).
37:38
FBC dnes opravdu září, Flašar přidává další gól.
36:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Vít Dočkal (12:1).
36:29
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Vojtěch Kučera (11:1).
35:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Wojciech Malajka (11:0).
33:48
Mikulok vybojoval míček a poslal ho na Kaloče, který i přes všechnu snahu nemohl míček dostat za záda Šlagora.
32:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Michal Sládek (10:0).
32:33
Nádhernou střelu tahem předvedl Malajka a navyšuje skóre již na 10:0
31:40
Samostatný únik Kadavého Vávra vychytal.
31:19
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
30:36
Rozhodčí opět zvedají ruce a bude další vyloučení na straně hostí.
29:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Martin Martiniak (9:0).
28:17
Kubiczek vybojoval míček na středu a vrací balónek do rukou Ostravy.
27:50
Timeout itelligence Bulldogs Brno
27:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Michal Sládek (8:0).
27:41
Sládek šikovně vybojoval míček, však na Malajku již se mu balónek postrčit nepodařilo.
27:10
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Šlagor družstva itelligence Bulldogs Brno
27:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Jakub Mikulok (7:0).
26:24
Domácí celek, asi v laufu, začal hrát zbrkle a nedaří se mu rozehrát.
25:04
25:04
Střídání brankáře. Nový brankář Matyáš Vávra družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
24:27
Malajka bekhendem netrefuje odkrytou bránu hostí.
23:37
Protiútok Buldoků zastavuje vracející se Heiser.
22:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Denis Kubiczek (5:0).
22:30
Kolajta překvapivě chytá střelu Pešáka.
21:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Michal Sládek (4:0).
21:42
Krásná kombinace Píchy a Sládka vede k dalšímu gólu FBC.
21:21
Kubiczek svou střelou trefuje prvního hráče.
20:46
Malajkovi sjela střela a netrefuje prázdnou bránu.
20:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Šimon Kuczera (3:0).
18:24
Domácí v první třetině převyšují nad svými soupeři.
17:19
Domácí jsou v plném počtu.
16:30
Malajka zachraňuje situaci před bránou.
15:19
Vyloučen hráč Martin Martiniak družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
14:53
Klimek fauluje Lause v rohu a rozehrávat bude Brno.
14:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Wojciech Malajka (2:0).
14:06
Vyloučen hráč Jakub Laus družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
13:17
Rozhodčí opět zvedají ruce, bude se vylučovat,
12:15
Klimek s Krhovjákem si poradili se únikem Lause.
11:49
11:01
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
10:13
Čermák hrdinsky vykryl střelu Golda a zachraňuje tak svůj tým před hrozícím nebezpečím.
09:08
Tlak hostí skončil až po tom, co Kolajta schoval míček ve svých dlaních.
08:40
Domácí hrají v plném počtu.
08:00
Kolajta opět ukázal krásný zákrok po střele Pešáka.
07:23
Buldoci zatím bez střely.
06:40
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
06:17
Kolajta vyráží nebezpečnou střelu.
05:37
Kuczera po pěkné souhře se Sládkem netrefuje bránu.
04:04
Kolajta byl překvapen po střele Slámy, míček však za svá záda nepustil.
03:30
Krhovják zneškodnil dlouhou přihrávku na Lavičku a získává pro Ostravu míček.
02:14
třetí domácí lajna trpělivě kombinuje z obrany a dostává se až před bránu hostí.
01:11
Píchova střela zamířila pouze do bloku protihráče.
00:20
Kuczera naslepo nahrál na střed, jeho spoluhráči však chybu napravili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Matyáš Weinstein, Michal Pešák, Michal Stráský, Martin Fajt, Oliver Gold
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Šimon Kuczera, Michal Sládek, Daniel Flašar, Lukáš Homola, Wojciech Malajka