0:4
0:1
0:6
- : -
branky (asistence): 09:48 Daniel Maxa (Martin Řezáč), 13:02 Filip Kříž (Martin Řezáč), 16:12 Martin Řezáč (Marek Pospíšil), 19:53 Vojtěch Plaček (Jan Diviš), 34:45 Daniel Maxa (Jan Vacenovský), 42:02 Matěj Pěnička (Radim Slunečko), 43:07 Tadeáš Daněk (Jan Diviš), 46:47 Petr Majer (Jakub Sklenář), 47:18 Matěj Pěnička (Ondřej Novotný), 52:37 František Kosař (Vojtěch Plaček), 57:27 Matěj Pěnička (Petr Majer)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - VŠO FLORBAL CHODOV 0:11
10. Daniel Maxa, 14. Filip Kříž, 17. Martin Řezáč, 20. Vojtěch Plaček, 35. Daniel Maxa, 43. Matěj Pěnička, 44. Tadeáš Daněk, 47. Petr Majer, 48. Matěj Pěnička, 53. František Kosař, 58. Matěj Pěnička; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 33 - Marek Pospíšil 15; po třetinách: 0:4, 0:1, 0:6;
60:00
Vyjádření trenéra domácích pana Romana Jandy: Paradoxně nemůžu být nespokojen s nasazením a s výkonem svých hráčů, protože každý jiný tým, který by měl 17 omluvenek jako my, by do zápasu parvděpodovně ani nebyl schopen nastoupit. Výkonostní rozdíl mezi zkušenými hráči Chodova a naším širším kádrem byl evidentní a soupeř zaslouženě zvítězil. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely v 3. třetině: 4-25
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Davida Podhráského: Dnes to byl podařenější výkon, než v poslední době. Těšíme se na zítra.
60:00
Střely celkem: 15-44
60:00
59:27
Hosté si zkouší přesilovku, ale domácí brání výtečně.
58:50
Vyloučen hráč Filip Dokládal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
58:20
Dohrává se už v ležérnějším tempu.
57:27
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Petr Majer (0:11).
57:27
Dvacet nad led a čus, hezky trefeno, to se musí nechat..
56:46
Stará známá je zpět! Pasáž nahoru-dolů..
55:34
Ruč provětral obranu hostů, jako větrné elektrárny u Vídně.
54:12
Povedená rozehrávka Gulls, ještě se snaží s výsledkem něco udělat.
52:37
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil František Kosař, asistoval Vojtěch Plaček (0:10).
52:37
Tak jsem to asi zakřikl. No nic čepuje se desítka.
52:10
Domácí se začínají více a více tlačit do šancí, uvidíme třeba jim tam něco spadne.
51:17
Hosté už nejsou zdaleka v takovém laufu, jako v první půli této třetiny.
49:44
Zubova střela skončila na kotníčcích bránícího plejera.
48:31
Gulls se, ale snaha nedá zapřít a několikrát se dostali do nebezpečných pozic..
47:18
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Ondřej Novotný (0:9).
47:18
Hosté střelou po výběhu z rohu zvyšují svůj náskok.
46:47
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jakub Sklenář (0:8).
46:47
A zase stejný scénář střela-gól-nazdar-0:8.
43:41
Někteří hráči v dnešním line-upu Gulls mají krůček k tomu stát se slavní, jelikož je to jejich první start v této soutěži, obzvláště před chvíli, kdy se domácí dostali do zakončení, ale kýžené ovoce to nepřineslo.
43:07
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tadeáš Daněk, asistoval Jan Diviš (0:7).
43:07
Hosté nyní jednoduše do prázdné brány ze středu.
42:54
Dvě velké šance Gulls.
42:41
Hosté teď hrají do trpělivé obrany domácích.
42:02
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Radim Slunečko (0:6).
42:02
Gól z pozabranky.
41:01
Kritická první minuta opět přečkaná, ba dokonce měli Gulls i nadějnou šanci.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: 9-8
40:00
39:22
Ke konci třetiny jsou domácí pod tlakem jako vývar v papiňáku.
38:16
Jako nůž máslem nyní prošel forward hostí obranou domácích. Nic z toho.
36:12
Hosté tlačí domácí.
34:45
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Vacenovský (0:5).
34:45
Přesnou střelou z mezikruží zvyšují hosté svůj náskok již na "bůra".
33:14
Utkání sleduje 38 neplatících fans, děkujeme klukům z Bolky, že přijeli dřív a zvedají nám čísla (jestli to byl záměr nevíme?!)
31:30
A jelikož hra nyní není příliš zajímavá, zdravíme Břéťu, Blitze a fellaz do hor.
30:27
Opticky se nyní hra trošku srovnala.
29:19
Až moc profesorsky chtěli situaci vyřešit hosté a vymstilo se jim to.
28:24
O další nebezpečnou šanci domácích se postaral Večeřa se Suchomelem J., hezký, hezký, ale skóre pořád stejné.
27:12
Velká šance domácích Dvořák mohl trefit z voleje do prázdné - netrefil.
26:30
Ale vracíme se do zajetých kolejí Chodov opět kombinuje.
25:45
První pasáž hry kdy Gulls měli chvilku míček na svých čepelích.
23:39
Krupa se nechápu jak zase v přesilovce dostal do duelu 1V1 a útočník hostů si na něj nepřišel.
23:08
Holoubek po dobré střele domácích v další přesilovce se snažil dorazit, bohužel pro něj to nedopadlo.
22:57
Vyloučen hráč Jan Větrovský družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
22:19
Krupa znovu likviduje další nebezpečné střely hostí, vypadá u toho jako by to dělal skoro mimochodem.
21:34
Procházka a.k.a. "Bronty" šikovně vyhmátl míček na středu motal, bohužel pro domácí nedomotal.
19:53
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Jan Diviš (0:4).
19:53
A nakonec je z toho i gól z předbrankového prostoru.
19:31
Hosté zas a zas na míčku.
18:16
Hráči Chodova možná poslouchali moc album Petra Spáleného, jelikož nyní zazdili 2 velké příležitosti.
17:28
Dokládal netrefuje odkrytou stodolu.
16:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Marek Pospíšil (0:3).
16:12
Sice 5 na 3, ale hosté se dostali, zní to divně do přečíslení v oslabení 2 na 1 a ukázkově trefeno.
15:22
Vyloučen hráč Jan Vacenovský družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
15:22
Faul na Dokládala byl potrestán dalším trestem a domácí mají výhodu 5 na 3.
15:13
Velká šance domácích v přesilovce, poté brejk hostů, skóre ale zůstává stále stejné.
14:33
Vyloučen hráč Jakub Sklenář družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:33
Nyní ovšem Sklenář rozvířil vody stereotypu obrazu hry a Gullivers budou mít přesilovku.
14:12
Pořád ta stejná písnička - točí se a točí.
13:02
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Kříž, asistoval Martin Řezáč (0:2).
13:02
Krupa chytil první střelu a následující dorážku byl už krátký.
12:27
Filip "Grzi" Dokládal přitvrdil muziku nenašel však pochopení u sudích a píská se faul.
09:48
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Martin Řezáč (0:1).
09:48
Procházka svoji krpu napravil dobrým blokem, ale další námaz někoho z domácí defenzívy hosté ukázkově potrestali.
08:00
Domácí zavítali na polovinu hostí a "Grzi" alias Dokládal motal v rohu, do šance se nedostal.
07:12
Krupa čaruje, aby nám neuletěl na koštěti.
06:23
Ducar si chtěl mazácky prohodit obránce hostů, ale nepovedlo se.
05:48
Chodov více na míčku.
03:39
Gulls zahrozili z brejku, ale gólman hostí je jistý.
02:43
Hosté zatím domácí točí na kolotoči ač pouťová sezóna není v plném proudu.
00:59
Domácí pokořili prokletou 1. minutu a neinkasovali, jako první minuty předchozích dvou zápasů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Marek Pospíšil; hráči v poli: Michal Strnad, Filip Kříž, Jan Vacenovský, Daniel Maxa, Martin Řezáč
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Josef Svoboda, Jakub Blažek, Milan Ducar, Tomáš Dvořák, Tomáš Vejmělka