2:1
2:0
1:2
- : -
branky (asistence): 04:29 Jakub Mikolášek (Filip Konrady), 08:18 Jakub Mikolášek (Filip Blažek), 38:27 Filip Konrady (Tomáš Vlček), 39:39 Šimon Jonáš (Filip Konrady), 50:19 Radim Vítek (Filip Konrady)
branky (asistence): 12:07 Ondřej Vyskočil (Tomáš Brožek), 40:58 Lukáš Tinavský (Jan Dvořák), 48:58 Jan Dvořák (Daniel Kolín)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 5:3
5. Jakub Mikolášek, 9. Jakub Mikolášek, 39. Filip Konrady, 40. Šimon Jonáš, 51. Radim Vítek - 13. Ondřej Vyskočil, 41. Lukáš Tinavský, 49. Jan Dvořák; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Daniel Dolák 20 - František Novák 19; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácího celku (Jan Husák): Poctivý, týmový výkon nás dovedl k zaslouženým třem bodům, soupeři jsme nedovolili vytvoření brankových příležitostí a co šlo na bránu, to měl náš skvělý brankář. Skvělý taktický výkon téměř dorosteneckého týmu. Zítra si ponecháme doma další tři body. Přejeme šťastnou cestu do ČB.
60:00
Komentář trenéra hostujícího celku (Kratochvíl Jiří): Byl to vyrovnaný zápas, domácí měli o trochu víc štěstí a vyhráli. Díky za férový zápas.
60:00
59:59
Body dnes zůstanou v Plzni.
59:34
Vyloučen hráč Martin Vinkler družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:34
Nyní už to byl mnohem větší faul, za který je budějovický hráč potrestán.. tohle už by mohlo vyjít
59:31
Domácí na útočné polovině. Hosté drobnými fauly přerušují hru.
56:53
Blažek přihrál Beštovi na hranici malého brankoviště, ten však netrefuje balon.
56:19
Na druhé straně Soukup v šanci.
56:08
Dvořák před Dolákem, Dolák drží svůj tým.
52:41
Hosté se rychlým přenesením hry dostali k Dolákovi, v předbrankovém prostoru nenašla přihrávka autora.
50:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Radim Vítek, asistoval Filip Konrady (5:3).
50:19
Konrady v situaci 2 na 1 našel volného Vítka a ten vrací domácímu týmu dvougólový náskok.
48:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Dvořák, asistoval Daniel Kolín (4:3).
48:58
Ale následně je tu kontaktní gól.
48:39
Dnes nejspíš neuvidíme gól z přesilové hry.
48:24
Finální přihrávka bývá nepřesná, proto zatím branka hostů nebyla ohrožena.
46:38
Vyloučen hráč Jan Dvořák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
46:38
Domácí si zahrají druhou přesilovou hru zápasu.
45:26
Drobný zachytil nahrávku obránců hostů, rychlá klička na Nováka mu bohužel nevyšla.
44:04
Myška od mantinelu na branku Nováka, který si se střelou poradil.
42:12
Štíři v další šanci, Dolák vyráží.
40:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Jan Dvořák (4:2).
39:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Jonáš, asistoval Filip Konrady (4:1).
39:39
Šimon Jonáš teď vyslal neskutečnou pumelici, se kterou neměl Novák šanci si poradit.
38:50
Hosté mohli rychle odpovědět, naštěstí pro domácí střílí těsně vedle tyče Doláka.
38:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Tomáš Vlček (3:1).
38:27
Vlček našel před brankou Konradyho a ten přidává třetí gól svého týmu.
36:21
Dorostenecká lajna Plzeňáků sehrála několik slibných šancí.
33:59
Pasáž nepřesných nahrávek na obou stranách.
32:20
Domácí teď balon hostům nepůjčují, avšak žádné ovoce to zatím nepřináší.
29:40
Domácí v pěti. Novák neudržel balon v rukou, Jonáš ale nedokázal tuto šanci využít.
28:36
Dolák si připsal druhý zákrok během přesilové hry hostů.
27:38
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
27:13
Suchý našel Konradyho na středu, ten vyslal jedovatou střelu na branku hostů, Novák však vyráží rukou .
25:58
Štíři také ve velké šanci, Dolák chytá.
25:14
Příhoda po nahrávce zpoza branky ve velké šanci trefuje Nováka.
24:41
Radim Vítek si obhodil hostujícího obránce, poté však mířil pouze do Nováka.
23:37
Další přesilovka zápasu nevyužita.
22:42
Sloup ve velké šanci minul balon.
21:37
Vyloučen hráč Martin Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
19:38
Stejným způsobem ho napodobil kolega z obrany Blažek.
19:14
Bistrý pouze do hrudi hostujícího golmana.
16:40
Vidíme poklidnou část třetiny, bez jakýchkoliv ohrožení obou branek.
13:05
Po pěkné kombinaci mohl Mikolášek přidat svůj třetí gól, bohužel ze záklonu přestřelil.
12:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Tomáš Brožek (2:1).
12:07
Vyskočil pěknou střelou pod břevno snižuje rozdíl skóre.
11:24
Domácí úspěšně zvládli i druhé oslabení.
09:24
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Pavel Šebelle.
09:24
Vyloučen hráč David Příhoda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
09:24
A uvidíme trestné střílení.
08:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (2:0).
08:18
Balon se odrazil k Mikoláškovi na hranici velkého brankoviště a beckhandem propálil vše co mu stálo v cestě.
07:59
Domácí na balonu v pěti.
06:58
První minuta přesilovky bez ohrožení svatyně Doláka.
05:58
Vyloučen hráč Matěj Soukup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
04:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Konrady (1:0).
04:29
Konrady sebral balon hostujícímu obránci, s míčkem zaběhl téměř do rohu, odkud přihrál Mikoláškovi a ten přesně k tyči dává první gól zápasu.
03:09
Domácí obrana zblokovala dvě střely Štírů, Dolák zatím bez práce.
02:32
Suchý ze standardní situace pouze nad branku hostů.
01:27
V první šanci zápasu se objevil Bistrý, poté co z posledního hráče prokličkoval téměř až na velké brankoviště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: František Novák; hráči v poli: Tomáš Brožek, Pavel Šebelle, Martin Vinkler, Ondřej Vyskočil, Lukáš Vácha
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Vojtěch Bistrý, Tomáš Vlček, David Příhoda, Martin Drobný, Matěj Soukup