4:2
3:2
2:5
0:1
branky (asistence): 04:31 Mikuláš Plášek (Vojtěch Pfaur), 05:52 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur), 10:20 Lukáš Sedláček (Tomáš Ureš), 10:52 Pavel Voráček (Lukáš Molhanec), 24:08 Tomáš Ureš (Mikuláš Plášek), 34:02 Tomáš Ureš (Lukáš Sedláček), 36:22 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur), 42:13 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur), 57:38 Mikuláš Plášek (Tomáš Ureš)
branky (asistence): 06:57 Daniel Kučera (Zbyněk Hlaváček), 13:14 Ondřej Halej (Marek Kubeš), 20:47 Jakub Holovej (Zbyněk Hlaváček), 35:08 Daniel Kellermann (Zbyněk Hlaváček), 46:08 Milan Skopový (Jakub Holovej), 47:34 Daniel Kučera (Oldřich Jireček), 57:14 Ondřej Halej (Vojtěch Bernas), 59:21 Oldřich Jireček (Daniel Kučera), 59:38 Vojtěch Bernas (Ondřej Halej), 60:18 Zbyněk Hlaváček (Oldřich Jireček)

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 9:10p
5. Mikuláš Plášek, 6. Tomáš Ureš, 11. Lukáš Sedláček, 11. Pavel Voráček, 25. Tomáš Ureš, 35. Tomáš Ureš, 37. Tomáš Ureš, 43. Tomáš Ureš, 58. Mikuláš Plášek - 7. Daniel Kučera, 14. Ondřej Halej, 21. Jakub Holovej, 36. Daniel Kellermann, 47. Milan Skopový, 48. Daniel Kučera, 58. Ondřej Halej, 60. Oldřich Jireček, 60. Vojtěch Bernas, 61. Zbyněk Hlaváček; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Adam Jiří Král 28 - Jan Štěpánek 27; po třetinách: 4:2, 3:2, 2:5, 0:1;
65:00
Trenér hostí nám pozápasový komentář neposkytl.
65:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Leipnera: Je to jedna a ta samá písnička pořád dokola. Pochvalu si dnes zaslouží náš golman Adam Král, který nás držel celý zápas. Děkujeme soupeři.
60:18
60:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Oldřich Jireček (9:10).
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině dopadli v poměru 13:19 z pohledu domácích.
59:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Halej (9:9).
59:22
Timeout Florbal Chomutov
59:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Daniel Kučera (9:8).
58:45
Skvělý Adam Král výborně zasáhl.
57:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Tomáš Ureš (9:7).
57:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Vojtěch Bernas (8:7).
55:08
Lukáš Sedláček minul prázdnou bránu,
53:02
Dobrý obranný blok Tomáše Ureše.
52:00
Kladno bude rozehrávat standartní situaci.
51:15
Timeout Kanonýři Kladno
51:15
Adam král skvěle zasáhl proti samostatnému úniku hostů.
49:01
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:50
Neskutečný zákrok hostujícího brankáře.
47:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Oldřich Jireček (8:6).
46:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Milan Skopový, asistoval Jakub Holovej (8:5).
45:36
Mikuláš Plášek ve velké šanci, ale minul.
45:27
Kladno zahrálo skvělou přesilovku.
44:36
Střelecký pokus Vojtěcha Pfaura končí vysoko nad brankou.
43:26
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
43:00
Vojta Novák bezpečně odpálil míček od jeho brány.
42:17
Vojta Balvín dobře vypálil, ale jeho pokus chytil brankář Chomutova.
42:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Vojtěch Pfaur (8:4).
41:40
Adam Král skvěle zasáhl.
40:00
40:00
39:59
V 2.třetině dopadli střely v poměru 11:12 z pohledu Kladna.
37:05
Dobrý zásah hostujícího brankáře.
36:22
35:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Zbyněk Hlaváček (6:4).
34:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Lukáš Sedláček (6:3).
33:50
David Burda skvěle napadá.
33:03
Kladno bude rozehrávat standartku.
31:32
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
31:15
Výborný zákrok Adama Krále.
29:40
Hráči Chomutova zatím výborně bránějí kladenskou přesilovu.
28:28
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
28:27
Samostatný únik Vojty Pfaura byl neproměněný.
27:01
Vynikající blok Vojty Vosyky .
26:34
Chomutov rozehrává standartku vysokým lobem.
25:36
Zblokovaná střela Chomutova.
24:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Mikuláš Plášek (5:3).
23:40
Vynikající odkop Vojtěcha Balvína z nebezpečné pozice.
23:00
Výborný únik Vojty Pfaura.
21:07
Skvělý zákrok Adama Krále.
20:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Zbyněk Hlaváček (4:3).
20:00
20:00
19:59
Za první třetinu dopadli střely v poměru 12:6 z pohledu domácích.
19:39
Vyloučen hráč Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
19:00
17:05
Špatná přihrávky Lukáše Sedláčka.
15:08
Mikuláš Plášek skvěle udělal dvě kličky a výborně přihrál Vojtu Pfaurovi, ale ten minul branku.
14:04
Lukáš Molhanec opět ve velké šanci ale neproměňuje.
13:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Marek Kubeš (4:2).
13:03
Kanonýři Kladno začali být na hřišti více aktivnější a také je to znát.
11:39
Lukáš Sedláček skvěle zastavil Chomutovský útok.
10:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Pavel Voráček, asistoval Lukáš Molhanec (4:1).
10:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Sedláček, asistoval Tomáš Ureš (3:1).
09:27
Lukáš Molhanec ve velké šanci ale neproměňuje .
08:57
Vyloučen hráč Milan Skopový družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
06:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Zbyněk Hlaváček (2:1).
06:27
Nebezpečná situace před brankou kanonýrů bezpečně odpaluje Vojtěch Novák.
05:52
04:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Vojtěch Pfaur (1:0).