3:0
2:5
0:0
0:1
branky (asistence): 10:03 Rostislav Gattnar (Ondřej Sidunov), 11:19 Jakub Koch, 11:40 Tomáš Hanzlík (Ondřej Čech), 21:16 Petr Šomodi (Daniel Filip), 23:01 Daniel Sekula
branky (asistence): 20:35 Filip Kříž (Martin Řezáč), 20:46 Tadeáš Daněk (Jan Diviš), 26:05 Jan Diviš (František Kosař), 27:31 Martin Řezáč (Jan Vacenovský), 36:01 Vojtěch Plaček (Jan Diviš), 61:04 Šimon Doubek (Martin Řezáč)

1. SC TEMPISH Vítkovice - VŠO FLORBAL CHODOV 5:6p
11. Rostislav Gattnar, 12. Jakub Koch, 12. Tomáš Hanzlík, 22. Petr Šomodi, 24. Daniel Sekula - 21. Filip Kříž, 21. Tadeáš Daněk, 27. Jan Diviš, 28. Martin Řezáč, 37. Vojtěch Plaček, 62. Šimon Doubek; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Denis Jasiok 26 - Karel Pergler 27; po třetinách: 3:0, 2:5, 0:0, 0:1;
61:04
61:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Šimon Doubek, asistoval Martin Řezáč (5:6).
61:04
Komentář trenéra hostů, pana Filipa Chmelíčka: Zase náš vlažný vstup do první třetiny způsobil to, že nás soupeř přehrával a po první třetině zaslouženě vedl 3:0. Od druhé třetiny až do konce naši hráči předvedli výtečný týmový výkon hodný play-off a jen díky tomu dnes bereme 2 body. Soupeři děkuji za férový a čistě odehraný zápas a přeji hodně štěstí směrem k play-off.
61:04
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Gurkovského: Přímý souboj o 4.místo s vítězným koncem pro Chodov. Škoda pro nás, zápas snese vysoké měřítko hodnocení. Každý z týmů dokázal soupeře dostat pod tlak a vytvořit si skvělé šance. Supr, supr kvalita, chválím náš tým a díky soupeři za fair-play zápas! Díky divákům, někdo dnes prostě vyhrát musel ;), jdeme se připravit na play-off.
60:55
Chodov získal míček a hrne se do útoku.
60:45
Domácí jsou bez brankáře a kombinují na polovině Chodova.
59:45
Šomodi R. se zmocnil míčku avšak zakopl o vlastní nohu a padá.
59:04
Diviš obral Filipa, ale z této šance nic nevytěžil.
57:45
Herblich z půlky hřiště zkusil vypálit přízemní střelu avšak Ulman jí tečoval mimo.
56:17
Ulman opět střílí ,ale Daněk blokuje.
55:27
Vítkovice se snaží dostat přes půlku ,ale Chodov velmi dobře brání.
54:30
Švábek vypustil z čepele ránu jako z děla, ale Gattnar neohroženě zastavil tuto střelu.
53:05
Chodov kombinuje.
52:45
Hanzlík se ocitl sám před bránou, ale šanci nevyužil
51:40
Gattnar zkusil z úhlu vystřelit ,ale tento pokus se nezdařil.
49:25
Šomodi R. zkusil vystřelit ,ale míček mu sjel z čepele.
48:15
Diviš zkoušel přízemní střelu, ale minul.
47:25
Daněk vystřelil z poloviny a míjí bránu Jasioka.
45:21
Filip našel Ulmana a ten střílel, ale krásným zákrokem Pregler vyrazil střelu.
42:45
Šomodi R. zkusil překvapit Chodov únikem přes střed hřiště, ale byl zastaven Plačkem.
41:55
Ulman zkusil překvapit Pergela, ale netrefil bránu.
37:23
Musíme vyzdvihnout také i golmana domácích, který krásně chytil střelu od Kříže.
36:01
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Jan Diviš (5:5).
36:01
Chodov vyrovnal z přečíslení.
35:45
Pěkným zákrokem se teď blýskl Pergler, kdy chytil ránu od Ulmana.
35:00
Dnešní utkání sleduje 71 diváků.
32:15
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Rostislav Gattnar.
32:15
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
32:15
Domácí po faulu na Ulmana pojedou nájezd.
31:30
Vítkovice hrajou klidně a nikam se nehrnou.
29:33
Radek Šomodi přízemní střelou těsně mijí bránu.
28:05
Vyloučen hráč Ondřej Novotný družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
28:05
Domácí si nyní taky zahrají přesilovou hru.
27:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jan Vacenovský (5:4).
27:31
Hosté využívají přesilovou hru, kdy Vacenovský dával křižnou přihrávku na Řezáče.
26:45
Vyloučen hráč Petr Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
26:45
Hosté si zahrají přesilovou hru.
26:25
Ulman našel Filipa, který trefuje pouze golmana.
26:05
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval František Kosař (5:3).
25:36
Vacenovský krásnou zadovkou nachází Maxa, který trefuje tyč.
24:03
Hanzlík tečoval ránu, kterou Pergler chytá.
23:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Sekula bez asistence (5:2).
23:01
Sekula přestřeluje golmana hostí.
21:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr Šomodi, asistoval Daniel Filip (4:2).
21:16
Filip našel Petra Šomodiho, který ze středu hřiště umístil střelu k pravé tyči.
20:46
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tadeáš Daněk, asistoval Jan Diviš (3:2).
20:45
Chodov vzápětí přidáva další gol, a snižuje na rozdíl jediné branky.
20:35
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Kříž, asistoval Martin Řezáč (3:1).
20:35
Druhé třetina lépe pro hosty, kteří hned snižují.
18:16
Kapec to zkoušel z poloviny hřiště, ale golman s přehledem chytá.
16:01
Vítkovice v obrovské šanci, Sekula střílel Pergel vyrazil , dorážet zkoušel Koch, ale Pergel chytil.
14:13
Chodov rozehrával z rohu a hledal Řezáče, který však prázdnou bránu minul
13:00
Chodov střílí jednu ránu za druhou ,ale neúspěšně.
11:53
Hosté zahrozili, když bekhendem to zkoušel Kosař, ale Jasiok vyrazil.
11:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Ondřej Čech (3:0).
11:40
Čech našel Hanzlíka a ten zakončil bekhendem do prázdné brány.
11:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch bez asistence (2:0).
10:49
Jasiok krásným výhozem z brány našel Filipa a ten trefil bohužel jen brankáře Chodova.
10:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (1:0).
09:25
Michna z volného úderu zkusil vypálit, ale Chodov tuto ránu zablokoval.