7:2
4:2
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 14:27 Martin Remeš, 27:45 Jan Kolář, 29:49 Jakub Pěnička (vlastní branka), 31:24 Vilém Kavan (Petr Tlapa), 31:36 Martin Remeš, 32:44 Jiří Mutínský (Vilém Kavan), 36:05 Jiří Mutínský (Petr Tlapa), 36:15 Ondřej Hurt, 44:54 Martin Remeš (Daniel Riley), 45:00 Jiří Mutínský (Jan Vochyán), 48:50 Martin Remeš, 55:43 Jan Lang (Jiří Mutínský)
FBC Liberec
branky (asistence): 27:40 Jan Jaroš (David Šklíba), 29:31 Lukáš Lhota (Dominik Musil), 53:35 Dominik Musil (Jan Jaroš), 54:20 Lukáš Lhota (Vítek Pospíšil)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Liberec 12:4
15. Martin Remeš, 28. Jan Kolář, 30. Jakub Pěnička, 32. Vilém Kavan, 32. Martin Remeš, 33. Jiří Mutínský, 37. Jiří Mutínský, 37. Ondřej Hurt, 45. Martin Remeš, 46. Jiří Mutínský, 49. Martin Remeš, 56. Jan Lang - 28. Jan Jaroš, 30. Lukáš Lhota, 54. Dominik Musil, 55. Lukáš Lhota; rozhodčí: Andreas Gassner - Lukáš Jakoubek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Patrik Zítka 18 - Ondřej Volejník 17, Jan Král 14; po třetinách: 1:0, 7:2, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Ježka: Utkání jsme prohráli ve svých hlavách ve druhé třetině, kdy po vstřelených gólech jsme v následujícím střídání gól obdrželi. Poté se nám už nepodařilo zachytit rozjetou Spartu. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině - 16:9 Střely celkem - 43:22
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích pana Mandelbauma: Dnes jsme soupeře přehráli ve všech směrech a chci poděkovat týmu za výborný výkon a zlepšení produktivity. Děkujeme soupeři za utkání a hodně štěstí ve zbytku sezóny.
60:00
59:54
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil David Šklíba.
59:54
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:54
6 vteřin před koncem zápasu zapískaly na nájezd který se nezdařil a tudíž je Martin Zeman vyloučen na 2 minuty.
59:08
Hra se opět přesunuje před branku Sparty.
57:31
Po krátké pauze se oba týmy dostávají zpět do rychlého tempa.
56:30
Sparta se dostává do útoku.
55:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Lang, asistoval Jiří Mutínský (12:4).
55:28
Neproměněná šance Sparty.
55:13
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
54:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Vítek Pospíšil (11:4).
54:20
Liberec opět snižuje náskok na 7 bodů.
53:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Dominik Musil, asistoval Jan Jaroš (11:3).
53:35
Liberec snižuje náskok Sparty na 8 bodů
52:42
Branka Sparty se vyskytuje pod neustálým nátlakem.
49:24
Sparťanská brána se ocitla pod tlakem.
48:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš bez asistence (11:2).
48:50
Martin Remeš vstřeluje 4. gól
48:21
Sparta zahajuje rychlý protiútok.
45:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Vochyán (10:2).
45:00
Jiří Mutínský vstřeluje hattrick a tím i 10. gól Sparty.
44:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Daniel Riley (9:2).
44:54
Martin Remeš vstřeluje hattrick a již 9 gól Sparty.
44:01
Liberec se dostává k míči.
42:28
Rychlý protiútok Sparty nezdařen.
40:01
Na začátku třetiny se na balónku drží Sparta.
40:00
40:00
Střeli ve druhé třetině - 13 Sparta : 6 Liberec
40:00
39:59
Gólovou přestřelku ukončuje závěrečný hvizd.
39:28
Nebezpečná šance Sparty.
36:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt bez asistence (8:2).
36:15
V gólové přestřelce pokračuje Ondřej Hurt.
36:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Petr Tlapa (7:2).
36:05
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Král družstva FBC Liberec
36:05
Jiří Mutínský vstřeluje druhý gól v řadě a rozjíždí další gólovou přestřelku.
35:27
První zranění zápasu.
34:47
Gólová šance Liberce nepromarněna.
32:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Vilém Kavan (6:2).
32:44
Následující gól v poměrně jednostranné gólové přestřelce vstřelil Jiří Mutínský.
31:36
31:36
Martin Remeš vstřelil již svůj 2. gól a pokračuje tím v gólové přestřelce.
31:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Petr Tlapa (4:2).
31:24
Vilém Kavan vstřelil 4. gól Sparty.
29:49
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Pěnička (3:2).
29:49
Jakub Pěnička vstřeluje vlastní gól a posílá Spartu do vedení.
29:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Dominik Musil (2:2).
29:31
Nedostatečný důraz Sparty před bránou zapříčinil gól Liberce
28:30
Další nebezpečná střela Sparty se štěstím zachycena Ondřejem Volejníkem
27:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář bez asistence (2:1).
27:45
Sparta okamžitě trestá Liberecký gól vlastním gólem.
27:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Jaroš, asistoval David Šklíba (1:1).