2:2
1:3
5:3
1:0
branky (asistence): 04:25 Filip Blažek, 17:44 Vojtěch Bistrý (Matouš Bešta), 35:54 Tomáš Vlček, 40:35 Martin Drobný (Tomáš Suchý), 50:00 Matěj Soukup (Martin Drobný), 50:50 Jakub Mikolášek (Matouš Bešta), 51:22 Tomáš Suchý (Matěj Soukup), 52:59 Tomáš Suchý (Martin Drobný), 64:15 Jakub Mikolášek (Filip Konrady)
branky (asistence): 05:12 Oldřich Jireček, 18:56 Michal Nechanický (Ondřej Halej), 24:11 Jiří Giptner (Oldřich Jireček), 33:32 Jakub Lukáš (Ondřej Halej), 34:45 Martin Peksa (Zbyněk Hlaváček), 43:15 Ondřej Halej (Michal Nechanický), 46:16 Oldřich Jireček (Daniel Kučera), 59:08 Daniel Kučera (Zbyněk Hlaváček)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Chomutov 9:8p
5. Filip Blažek, 18. Vojtěch Bistrý, 36. Tomáš Vlček, 41. Martin Drobný, 51. Matěj Soukup, 51. Jakub Mikolášek, 52. Tomáš Suchý, 53. Tomáš Suchý, 65. Jakub Mikolášek - 6. Oldřich Jireček, 19. Michal Nechanický, 25. Jiří Giptner, 34. Jakub Lukáš, 35. Martin Peksa, 44. Ondřej Halej, 47. Oldřich Jireček, 60. Daniel Kučera; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:6 + Milan Skopový 5; využití: 5:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Daniel Dolák 36 - Petr Apko 32; po třetinách: 2:2, 1:3, 5:3, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácích Jana Husáka: Klasická hra Chomutova, kdy aktivně napadají až za brankou prospěla utkání a vysoké tempo se muselo zamlouvat každému přítomnému. Moji kluci dali konečně hodně gólů, ale šancí bylo ještě víc. O bonusovém bodu rozhodla loterie 4na3 v prodloužení. Díky Chomutovu a přeji mu štěstí v dalších bojích.
65:00
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Lepší výsledek nás dneska stál pokles aktivity ve 3.třetině. Stále máme hodně vyloučených, jinak si myslím, že to byl v celku dobrý zápas z obou stran a divákům se snad líbil. Děkujeme soupeři a divákům.
64:15
64:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Konrady (9:8).
64:15
Mikolášek využívá svojí třetí šanci v prodloužení.
59:59
Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme atraktivní prodloužení 3 na 3.
59:59
Střely ve 3.třetině: Plzeň 12, Chomutov 13
59:46
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
59:46
Rozehrávka Plzně z rohu na polovině Chomutova. Uvidíme co nám kluci předvedou.
59:41
Standardní situace ze slibné vzdálenosti pro domácí.
59:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Zbyněk Hlaváček (8:8).
59:08
Kučera na polovině hřiště napřáhl ke střele, která proletěla kolem všech až do branky.
58:47
Chomutov opět v šesti.
58:38
Jireček pouze nad branku Doláka, Apko zpět v brance.
58:21
Hostě v šesti.
57:50
Timeout Florbal Chomutov
57:00
Máme tu doufejme poslední tři minuty zápasu, nervy na hřišti začínají pořádně pracovat.
52:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval Martin Drobný (8:7).
52:59
Suchý dělovkou od mantinelu otáčí skóre zápasu.
52:46
Drobný těsně minul branku.
52:20
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:20
Na hřišti bude mnohem více prostoru.
51:59
Vyloučen hráč Jakub Lukáš družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
51:59
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
51:59
Postrkování končí vyloučením na obou stranách.
51:37
Dolák podržel svůj tým.
51:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval Matěj Soukup (7:7).
51:22
Suchý vyrovnává skóre zápasu ze standardní situace.
50:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Matouš Bešta (6:7).
50:50
Mikolášek přidává další góóól.
50:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Martin Drobný (5:7).
50:00
Soukup po nahrávce od Drobného snižuje rozdíl skóre.
48:02
Dorostenecká lajna plzeňských nepouští Chomutov do hry.
46:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Daniel Kučera (4:7).
46:16
Po hezké kombinaci přidává svůj druhý gól Jireček.
45:27
Bernas sám na Doláka, pro štěstí domácích minul.
44:16
Kučerovo ránu vyrazil pravačkou Dolák.
43:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Michal Nechanický (4:6).
43:15
Chomutov si bere dvougólový náskok zpět.
42:32
Kučera vyslal dělovku ze středu hřiště, pouze nad branku Doláka.
41:57
Vlček v další šanci přehodil Apka, ale bohužel i branku.
40:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Drobný, asistoval Tomáš Suchý (4:5).
40:35
Drobný nastřelil břevno a následně balon skončil za zády Apka.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2.třetině: Plzeň 17, Chomutov 17
39:48
Bešta pouze nad branku. Hosté ve čtyřech.
39:24
Suchýho radost překazil Apko.
38:53
Chomutov se zatím statečně brání.
37:45
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
37:45
Velká šance pro domácí. Chomutov jde do tří.
35:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček bez asistence (3:5).
35:54
Vlček se při své asi 35. šanci víkendu dočkal.
35:43
Vyloučen hráč Milan Skopový družstva Florbal Chomutov na 5 minut za sekání.
35:43
Příhoda byl zasažen do obličeje, je tu dlouhá početní výhoda. Doufejme.
34:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Zbyněk Hlaváček (2:5).
34:07
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
34:07
Nešťastný zákrok nám přinese přesilovku také na druhé straně.
33:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Lukáš, asistoval Ondřej Halej (2:4).
33:32
Uvidíme, ale na druhé straně, než by se čekalo.
32:11
Vyloučen hráč Marek Kubeš družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
32:11
Faul na Soukupa. Třetí přesilová hra domácích. Uvidíme třetí gól?
31:34
Vlček v další šanci, ale není mu přáno.
30:42
Dolák si připisuje další důležitý zákrok.
29:43
Mikolášek mohl vyrovnat skóre, před jeho brankou ale rozhodčí přerušili hru.
29:28
Hlaváček svou střelu vyslal pouze do stropu.
28:17
Soukup výborně našel Vlčka, který má tento víkend velkou smůlu.
27:51
Domácí v pěti. Dolák pochytal několik střel z holí chomutovských hráčů.
27:27
Plzeňský obranný blok zatím pozorný. Co projde, má výborný Dolák.
25:51
Vyloučen hráč Šimon Jonáš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
25:51
Kubeš vyslal pozdrav Dolákovi, při druhé střele přišel ale faul, za který bude Jonáš potrestán.
24:53
Mikolášek, Konrady, Bešta v situaci 3 na 1 si počínali velmi špatně. První jmenovaný poslal nahrávku přímo mezi zbylé dva.
24:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Oldřich Jireček (2:3).
24:11
Z ničeho nic ale gól na druhé straně.
23:59
I Myška umí vyslat nebezpečnou střelu. Apko se o tom přesvědčil.
23:05
Mikolášek našel před brankou Konradyho, ten si však nepřinesl včerejší formu.
22:17
Plzeň zatápí Chomutovu, další střela Vlčka. Apko chytá.
21:24
Další střela Plzně, tentokrát z hole Vítka.
21:15
Bešta vyběhl z rohu až na hranici velkého brankoviště, odkud nemířil přesně.
20:21
Na druhé straně Drobný v šanci.
20:09
Chomutovský hráč mohl střílet do prázdné branky, na poslední chvíli tomu zabránil Soukup.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině: Plzeň 10, Chomutov 13
19:58
První třetina nám už nic víc nepřinese. Zápas ve vysokém tempu je vyrovnaný výsledkově i herně.
18:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michal Nechanický, asistoval Ondřej Halej (2:2).
18:56
Smolný gól přináší vyrovnání.
17:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Matouš Bešta (2:1).
17:44
A přeci jen gól z přesilové hry. Vojta Bistrý propálil vše co mu stálo v cestě.
17:01
Blažek střelou o mantinel našel před brankou Vlčka, Apko se stihl rychle přesunout a překazit radost plzeňským.
16:39
Drobný z úhlu trefuje pouze Apka.
15:47
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
15:47
Müllerovi nezbývalo nic jiného než zastavit Jonáše faulem.
13:45
Dvě šance Chomutova v krátkém časovém úseku.
13:24
13:02
Domácí v pěti.
12:38
Křižná nahrávka skrz plzeňskou obranu našla autora, ten přestřelil.
11:41
Bešta s Mikoláškem zdvojili Hlaváčka, balon končí v rohu u chomutovské střídačky.
11:01
Vyloučen hráč David Příhoda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:01
Je tu také první přesilovka hostů.
10:49
Příhoda dorážel před brankou Apka, trefuje jen jeho nohu.
10:35
Jireček vyslal nebezpečnou střelu. Naštěstí pro domácí těsně vedle branky Doláka.
09:33
Další situaci 2 na 1 zastavil tentokrát Bistrý.
08:32
Tempo zápasu je oproti včerejšku rozhodně vyšší. Chomutov na nic nečeká a napadá plzeňské hráče při rozehrávce.
08:07
Sloup teď zachytil nahrávku hostů v situaci 2 na 1.
05:58
Vlček trefil nához od Suchýho, Apko chytá.
05:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček bez asistence (1:1).
05:12
Jireček vyrovnává skóre zápasu.
04:41
Giptner měl na holi vyrovnání, pro štěstí domácích netrefil zařízení.
04:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek bez asistence (1:0).
04:25
Blažek skrytou střelou nedal Apkovi šanci.
02:42
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:42
Uvidíme první přesilovou hru. Vlčka na polovině fauloval Giptner.
01:44
Hra nám nepřinesla zatím žádnou střelu na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Petr Apko; hráči v poli: Jiří Giptner, Martin Peksa, Zbyněk Hlaváček, Daniel Kučera, Oldřich Jireček
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: David Příhoda, Martin Drobný, Matěj Soukup, Tomáš Suchý, Tomáš Vlček