1:3
2:6
3:5
- : -
branky (asistence): 17:39 Vojtěch Novák (Vojtěch Balvín), 29:28 Mikuláš Plášek (Lukáš Sedláček), 30:45 Vojtěch Pfaur (Mikuláš Plášek), 43:24 David Burda, 48:23 Tomáš Ureš (Mikuláš Plášek), 53:00 David Burda
branky (asistence): 13:42 Pavel Šebelle (Jan Procházka), 14:27 Daniel Drobiš (Martin Vinkler), 17:32 Martin Vinkler (Ondřej Vyskočil), 21:11 Tomáš Brožek, 27:33 Ondřej Veselý (Ondřej Šimek), 31:36 Jan Procházka (Ondřej Šimek), 33:11 Daniel Drobiš (Martin Vinkler), 34:30 Martin Vinkler (Ondřej Veselý), 36:20 Jan Procházka (Ondřej Šimek), 45:18 Ondřej Šimek (Jan Procházka), 48:06 Daniel Drobiš (Lukáš Vácha), 49:42 Ondřej Veselý, 52:17 Daniel Drobiš (Ondřej Vyskočil), 59:50 Lukáš Tinavský (Ondřej Vyskočil)

Kanonýři Kladno - FBC Štíři Č. Budějovice 6:14
18. Vojtěch Novák, 30. Mikuláš Plášek, 31. Vojtěch Pfaur, 44. David Burda, 49. Tomáš Ureš, 54. David Burda - 14. Pavel Šebelle, 15. Daniel Drobiš, 18. Martin Vinkler, 22. Tomáš Brožek, 28. Ondřej Veselý, 32. Jan Procházka, 34. Daniel Drobiš, 35. Martin Vinkler, 37. Jan Procházka, 46. Ondřej Šimek, 49. Daniel Drobiš, 50. Ondřej Veselý, 53. Daniel Drobiš, 60. Lukáš Tinavský; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2 + Vojtěch Vosyka 5:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Lämlein 25, Adam Jiří Král 3 - Aleš Křepelka 22; po třetinách: 1:3, 2:6, 3:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů p. Malého: Zápas jsme měli jasně pod kontrolou. Spoustu vyložených šancí jsme ještě neproměnili. Těšíme se na play-off a děkujeme za zápas.
59:59
Střely na branku ve 3. třetině 12:14
59:59
Komentář trenéra domácích p. Leipnera: Od začátku utkání jsme se sráželi zbytečnými ztrátami a nedůrazem na naší polovině, čímž jsme dostali soupeře na koně a ten si na hřišti dělal co chtěl. Takový výkon jaký jsme předvedli dnes by nestačil na body proti žádnému ze soupeřů. V play off budeme muset zabrat mnohem víc. Děkujeme Štírům za zápas a přejeme šťastnou cestu.
59:59
Střely celkem: 28:42
59:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Ondřej Vyskočil (6:14).
56:27
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
56:27
Vidíme další verzi prodloužení SSL...
56:06
Timeout Kanonýři Kladno
56:06
Vyloučen hráč Lukáš Sedláček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:50
Vosyka zpět na hřišti a hraje se v 5 na obou stranách
53:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda bez asistence (6:13).
52:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Ondřej Vyskočil (5:13).
52:17
Další ztráta Sedláčka u půlky a odchází se se sklopenou hlavou...
51:54
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:54
Po faulu na Pláška uvidíme hru 4na4
50:38
Vyloučen hráč Vojtěch Vosyka družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za bránění ve hře.
50:38
Vosyka fauloval v rohu a dostal pěti minutový trest
49:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý bez asistence (5:12).
49:42
Jihostroj pokračuje v gólostroji
48:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Mikuláš Plášek (5:11).
48:23
Kladno snižuje, po střele Ureše
48:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Lukáš Vácha (4:11).
48:06
Štíři s góly pořád nemají dost a hrají stále se stejným zaujetím
45:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (4:10).
45:18
Budějovičtí se dočkali "desítky"
44:33
V rozehře Štírů se rozmnožily chyby, ale tuto Molhanec s Burdou nezužitkovali
43:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda bez asistence (4:9).
36:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Ondřej Šimek (3:9).
36:20
Lob před brankoviště...zpracování a zakončení bez tlaku
34:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Vinkler, asistoval Ondřej Veselý (3:8).
34:30
Další střela z dálky doplachtila do branky domácích
33:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Martin Vinkler (3:7).
33:11
Další ztráta Kladna potrestaná
31:36
31:36
Budějice se prosazují po šesté...nezablokovaná střela ze středu, těsně pod půlkou
30:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Mikuláš Plášek (3:5).
30:45
Míček se náhodně odrazil na brankoviště k Pfaurovi, který skóroval s klidem Angličana
30:20
Kladenské gól nakopl a mají další dobré střídání
29:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Lukáš Sedláček (2:5).
29:28
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Jiří Král družstva Kanonýři Kladno
29:28
Rychlá akce domácích na jejímž konci byl střelec Plášek
27:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Ondřej Šimek (1:5).
27:33
Hosté využívají přesilovou hru...precizně trefený míček ze vzduchu
25:54
Vyloučen hráč David Burda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:05
Po dobrém bloku Molhance se do šance řítil Burda, ale Křepelka vymrštil svoji levačku a nedopustil snížení
24:23
Další šanci lépe hrajících hostů kryje Lamlein
21:40
Budějovičtí stihli i 3. šanci v oslabení...Lamlein vytěsnil hlavou
21:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek bez asistence (1:4).
21:11
Druhá šance v oslabení = gól
20:20
Domácí začali 2. třetinu přesilovkou, ale první šanci měli hosté, konkrétně po pěkné individuální akci rozezvučel břevno Šimek
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Martin Vinkler družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:59
Střely v 1. třetině: 6:13
19:59
V poslední vteřině mohl snížit Plášek, ale netrefil prudkou přihrávku od Ureše
17:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Vojtěch Balvín (1:3).
17:39
Novák prokličkoval mezi Štíry, plácnul do míčku backhandem a ten skončil v brance!
17:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Vinkler, asistoval Ondřej Vyskočil (0:3).
17:32
Domácí nepokryli standardku z rohu a je to už o 3...
16:30
Ureš zachytil míček u půlky, vyslal do brejku Pláška, ale ten mířil jen do prostředka branky
15:40
Domácím vyšel signál z rohu, ale Ureš netrefil zařízení
14:27
14:27
Sedláček vymýšlel florbal u půlky...ztratil a hosté odskakují do dvoubrankového náskoku
13:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Jan Procházka (0:1).