2:5
2:4
1:3
- : -
branky (asistence): 04:42 Adam Klimeš, 19:06 Adam Feber (Adam Klimeš), 27:55 Denis Tomančák (Adam Klimeš), 29:55 Adam Klimeš (Martin Kutáček), 58:38 Jan Fiedor (Daniel Matloch)
branky (asistence): 05:24 Zdeněk Vyhnánek (Lukáš Netrefa), 07:35 Lukáš Netrefa (Kryštof Lehečka), 09:06 Lukáš Netrefa (Daniel Goll), 15:31 Daniel Martínek (Jakub Kárník), 18:23 Lukáš Netrefa (Kryštof Lehečka), 25:56 Patrik Rozkovec (Sebastián Šlechta), 32:11 Sebastián Šlechta (Zdeněk Vyhnánek), 32:48 Lukáš Netrefa (Patrik Rozkovec), 38:23 Zdeněk Vyhnánek (Patrik Rozkovec), 51:21 Lukáš Netrefa (Kryštof Lehečka), 51:38 Daniel Korych (Daniel Martínek), 53:11 Lukáš Netrefa (Sebastián Šlechta)

Florbal Torpedo Havířov - Technology Florbal MB 5:12
5. Adam Klimeš, 20. Adam Feber, 28. Denis Tomančák, 30. Adam Klimeš, 59. Jan Fiedor - 6. Zdeněk Vyhnánek, 8. Lukáš Netrefa, 10. Lukáš Netrefa, 16. Daniel Martínek, 19. Lukáš Netrefa, 26. Patrik Rozkovec, 33. Sebastián Šlechta, 33. Lukáš Netrefa, 39. Zdeněk Vyhnánek, 52. Lukáš Netrefa, 52. Daniel Korych, 54. Lukáš Netrefa; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 6:4; využití: 0:6; diváků: 58; zásahy brankářů: David Funiok 16, David Lipowski 5 - Marek Macík 29; po třetinách: 2:5, 2:4, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Studeného Lukáše: Pro nás dnes velmi důležité utkání, které nám mohlo přinést vítězství ve skupině B. Jsem rád, že jsme ho zvládli včetně závěru. Soupeři děkuji za utkání a hráčům za odpovědný přístup k oběma zápasům o tomto víkendu.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: D - 13 a H - 8
60:00
Komentář trenéra domácích Ondruše Michala: Utkání se zlomilo v půlce utkání, kdy jsme byli ve dvojitém oslabení a soupeř obě potrestal. Díky soupeři za utkání.
60:00
58:38
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Daniel Matloch (5:12).
58:32
Rychle rozehraný volný úder nebyl efektivní ze strany Havířova.
56:40
Macík včas zareagoval na střelu Bitzánka, která míříla do praveho horního rohu brány.
56:10
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
54:51
Kučera projíždí přes střed, ale je vytlačen Pavlisem za bránu domácích.
53:43
Deák posílá cross na Holínku, který Macíka neprostřelil.
53:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Sebastián Šlechta (4:12).
52:19
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
51:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Korych, asistoval Daniel Martínek (4:11).
51:21
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Kryštof Lehečka (4:10).
49:44
Hejduk vystřelil z půlky hřiště prudký příklep, který trefil Pavlise.
48:30
Mladá Boleslav odehrála oslabení bez problémů.
47:24
Matloch promáchl míček, který mu nahrál Klimeš.
46:30
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
45:32
Křístek střílí mimo bránu a v rohu ho sebral Tomančák, který byl faulován.
44:45
Klimeš trefuje tyč ze středu.
44:04
Matloch 2x po sobě získal míček a také 2x po sobě mu ho obránce hostů vypinkl, když se chystal zakončit.
42:23
Leheček dostává tělo od Febera a získal volný úder.
41:12
Obránce hostů si povodil 3 hráče a pokračuje dále.
40:23
Korych se ujímá míčku a sbírá čas pro svůj tým.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Torpedo Havířov.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: D - 11 a H - 13
40:00
39:48
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra na zemi.
39:43
Netrefa si povodil 3 hráče a nahrál do prázdného prostoru, kde nikdo nebyl.
38:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Patrik Rozkovec (4:9).
37:47
Křístek poprvé čistě vyrazil míček běžícímu Vyhnánkovi.
36:13
Křístkova střela čiště vychycena Macíkem.
35:37
Klimeš vypinkl míček Lehečkovi, který natahoval na střelu.
34:33
Havířov se dostal do šance, ale všechny střely vyblokovali hráči Mladé Boleslavi.
32:48
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Patrik Rozkovec (4:8).
32:32
Havířov čelí obrovskému tlaku.
32:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Zdeněk Vyhnánek (4:7).
30:50
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:45
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
30:37
Mladá Boleslav využívá odloženého vyloučení.
29:55
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Martin Kutáček (4:6).
28:23
Průdký příklep ze strany Havířova proletěl kolem brány Macíka.
27:55
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denis Tomančák, asistoval Adam Klimeš (3:6).
26:55
Hejduk zabránil střele svým 'mečem' , ale poté se skácel k zemi bolestí.
26:21
Klimeš netrefuje bránu ze svého výjezdu.
25:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Sebastián Šlechta (2:6).
25:19
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:42
Kárník sebral míček letící na volného protihráče před jeho bránou a zachránil situaci.
23:11
Klimeš prohodil 2 hráče a Feber běží sám na Macíka, bohužel mu míček sjíždí a dostává se k Macíkovi.
22:12
Křístek běží přes střed, ale Netrefa mu vypinkl míček k mantinelu, kde souboj vyhrává Křístek a pokračuje dále.
20:43
Hosté měli šanci, ale Matloch dokázal situaci uklidnit a míček od brány vyhodil.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Technology Florbal MB.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D - 10 a H - 12
20:00
19:06
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Adam Klimeš (2:5).
18:57
Juščík v akci sám na Macíka, ale neúspěšně.
18:23
17:32
Krásná akce Havířova: Klimeš střílí do hráče před ním a poté se o dorážku pokusil Feber a v zápěti hned Fiedor, bohužel neúspěšně.
16:02
Havířov má problém se dostat k bráně hostů a míček ztrácí ihned na půlce.
15:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Jakub Kárník (1:4).
14:25
Na středu došlo k přebírání míčku mezi hostujícím a domácím celkem, ale v závěru je míček u hostů.
13:12
Rozkovec vypíchl míček Nivnickému a běží na Funioka, který nohama zachycuje míček.
11:21
Žádná výrazná šance ze strany Havířova v přesilové hře.
10:22
Mladá Boleslav drží míček v oslabení a sbírá čas.
10:06
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
09:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Daniel Goll (1:3).
08:21
Havířov zbytečně sóluje a dostává se tak pod tlak.
07:55
07:35
07:21
Hosté kombinují před bránou domácích, kteří stále odolávají.
06:21
Havířov po obdrženém gólu byl celou 6. minutu pod tlakem.
05:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Lukáš Netrefa (1:1).
05:15
Tomančák trefuje břevno.
04:42
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (1:0).
04:26
Vyloučen hráč Daniel Holinka družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
03:38
Tomančák zachytil míček na středu a nahrává Drongovi.
02:19
Kučera neprošel přes Fiedora a Febera a míček mají domácí.
01:02
Mladá Boleslav si připisuje první útočnou akci a Funiok svůj první zákrok.
00:22
Feber zvolil stejnou metodu jako ve včerejším zápase a napadá obránce hostů.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Technology Florbal MB.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Jakub Pařízek, Patrik Rozkovec, Zdeněk Vyhnánek, Vojtěch Hejduk
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Adam Klimeš, Tom Pavlis, Jan Fiedor, Adam Feber