1:3
0:1
3:3
- : -
branky (asistence): 10:56 Petr Mašek (Matouš Neubauer), 42:07 Martin Veselý (Matouš Neubauer), 45:23 Zdeněk Frank, 49:39 Zdeněk Frank
branky (asistence): 04:30 Lukáš Chalabala (Tomáš Zubek), 08:44 Lukáš Chalabala (Jiří Štěpánek), 12:39 Jan Hrtús (Michal Kundrata), 20:31 Martin Kelíšek (Michael Kořének), 48:31 Martin Janeček, 50:06 Martin Kelíšek (Jiří Štěpánek), 59:34 Martin Janeček

TJ Znojmo LAUFEN CZ - PANTHERS OTROKOVICE 4:7
11. Petr Mašek, 43. Martin Veselý, 46. Zdeněk Frank, 50. Zdeněk Frank - 5. Lukáš Chalabala, 9. Lukáš Chalabala, 13. Jan Hrtús, 21. Martin Kelíšek, 49. Martin Janeček, 51. Martin Kelíšek, 60. Martin Janeček; rozhodčí: Jan Busínský - Pavel Rýznar; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Ondřej Horník 21 - Martin Vičánek 17; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:3;
60:00
Střely ve třetí třetině 10:10, celkově 21:27. Děkuji za pozornost.
60:00
Trenér domácích Šťastník: "I přes porážku to dnes hodnotím pozitivně, náš výkon měl stoupající tendenci. Nejlépe jsme hráli ve 3. třetině, kde jsme konečně začali být i odvážní. Soupeř vyhrál především díky velmi kvalitnímu zakončení. Díky soupeři za pohodové a klidné utkání."
60:00
Trenér hostů Kvapil: "Výsledek neodpovídá hře, domácí hráli výborně v obraně. Naštěstí se nám podařilo dát rychlé góly, bohužel jsme nepřidali další a o výsledek jsme se museli porvat. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
59:34
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (4:7).
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
50:15
Ve Znojmě nám to začalo padat, ale stále o dvě branky vedou Otrokovice.
50:06
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Jiří Štěpánek (4:6).
49:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Frank z trestného střílení (4:5).
48:31
47:48
Znojmo cítí šanci a tlačí se dopředu!
46:49
Haša zůstal ležet a držel se za koleno, ale bude v pořádku.
45:23
44:33
Dománek se skvěle vrátil do obrany a získal míček.
43:34
Dvořák vzal únik 2 na 1 sám na sebe, ale Vičánka nepřekonal.
43:00
Domácí po vstřelené brance mírně ožili.
42:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Veselý, asistoval Matouš Neubauer (2:4).
42:00
Hosté jsou kompletní.
41:10
Znojmo se ještě nedostalo ke střele.
40:00
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 4:9. Tato část nebylo moc pro oko diváka záživná.
40:00
39:49
Horník vytáhl pěkný zákrok.
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
36:24
Přetahovaná o míček na polovině vyzněla lépe pro hosty.
35:09
Hraje se ze strany na stranu, ale bez šancí..
32:52
Hosté mají rozehrávku z poloviny.
30:28
Domácí se pouze brání, do útoku jdou pouze zřídka.
29:14
Mašek netrefil ze vzduchu přihrávku před prázdnou branku.
28:36
Ze země se těžce zvedal Lovecký, ale bude v pořádku.
26:14
Horník si poradil s přečíslením 3 na 1.
24:53
Mašek vyzkoušel pozornost Vičánka, ten bez problémů uspěl.
20:31
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Michael Kořének (1:4).
20:31
Domácí se ani nevzpamatovali a je to 1:4!
20:00
20:00
Střely v první třetině 7:8. Otrokovice začali lépe, Znojmo se postupem času dostalo do hry.
17:10
Máme tu herní poruchu, zašlápnutý míček.
15:52
Domácí tým na útočné polovině.
14:11
Lukáš Matoušek na poslední chvíli zablokován.
13:35
Niederhofer přestřelil.
12:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Michal Kundrata (1:3).
12:12
Další pokus Matouška.
11:42
Lukáš Matoušek trefuje tyč!
10:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Matouš Neubauer (1:2).
10:13
Vičánek si pohlídal pokus domácích.
09:08
Domácí se musí dále bránit..
08:44
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Jiří Štěpánek (0:2).
07:46
Horník se výborně přesunul a chytil pokus hostů.
06:44
Neubauer byl odzbrojen.
05:49
Lukáš Matoušek velmi dobře v obraně.
04:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Tomáš Zubek (0:1).
04:15
Hosté svírají domácí na jejich polovině.
03:49
Horník předvádí skvělý zákrok.
03:09
Domácí pokus Niederhofera kryje Vičánek.
02:40
Hosté kombinují na vlastní polovině, Znojmo dobře brání.
01:43
Pokus hostů zablokován.
00:39
Hosté vyhráli úvodní buly a zakládají první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Busínský a Pavel Rýznar.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Jakub Zdráhal, Jiří Štěpánek, Martin Janeček, Martin Kelíšek, Michael Kořének
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Martin Veselý, Tomáš Bajko, Zdeněk Frank, Daniel Dvořák, Luboš Niederhofer