4:2
3:4
1:0
FbC Plzeň
branky (asistence): 17:28 Adam Hudeček (Adam Hemerka), 21:45 Jonáš Kůra (Adam Hudeček), 34:50 Adam Hemerka (Jonáš Kůra), 39:00 Adam Tauš, 39:48 Vít Máček (Vojtěch Kužela), 45:33 Antonín Šmerák (Adam Klimeš), 49:55 Adam Hemerka (Adam Hudeček), 59:26 Jiří Halama (Jonáš Kůra), 63:57 Vít Máček (Vojtěch Kužela)
FbC Plzeň
branky (asistence): 03:48 Matěj Ševčík (Vít Malý), 07:28 Matěj Ševčík (Vít Malý), 27:10 Matěj Vošta (Matěj Ševčík), 30:22 Martin Beneš, 40:28 Ondřej Horažďovský (Martin Beneš), 46:46 Martin Beneš (Filip Nový), 51:12 Matěj Vošta (Matěj Ševčík), 58:35 Jakub Stelzer (Matěj Ševčík)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbC Plzeň 9:8p
18. Adam Hudeček, 22. Jonáš Kůra, 35. Adam Hemerka, 40. Adam Tauš, 40. Vít Máček, 46. Antonín Šmerák, 50. Adam Hemerka, 60. Jiří Halama, 64. Vít Máček - 4. Matěj Ševčík, 8. Matěj Ševčík, 28. Matěj Vošta, 31. Martin Beneš, 41. Ondřej Horažďovský, 47. Martin Beneš, 52. Matěj Vošta, 59. Jakub Stelzer; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Nejezchleb 15 - Matouš Eret 25; po třetinách: 1:2, 4:2, 3:4, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Komendy: Bojovný zápas dopadl po týmovém výkonu v náš prospěch. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Komentář trenéra hostů pana V. Michálka: Dnes jsme předvedli hodně koukatelný výkon. Trochu nás tíží rozehrávka a proměňování šancí, o prodloužení nemá cenu mluvit. Každopádně chci pochválit hráče za celý víkend a už od zítra se budeme soustředit na play-off. Děkuji soupeři za fair zápas .
63:57
63:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Vojtěch Kužela (9:8).
63:52
Brno bez brankáře často ohrožuje hostující branku,
61:40
Hattrick nastupuje opět bez brankáře!
60:01
Začíná prodloužení, které se bude hrát po dobu pěti minut a každý tým pošle na hrací plochu pouze 3 hráče.
60:00
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: 11:8.
59:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Jonáš Kůra (8:8).
58:46
Hattrick volí hru bez brankáře.
58:35
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Matěj Ševčík (7:8).
56:42
Hattrick drží balónek a tlačí zataženou Plzeň.
54:42
Brněnští hráči několikrát individuálně překonali obranu před sebou, vždy ale selhala koncovka.
53:28
Hosté hrají v plném počtu.
51:28
Vyloučen hráč Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
51:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Matěj Ševčík (7:7).
51:12
Vošta v brejku 2 na 1 zakončil do prázdné branky.
49:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Adam Hudeček (7:6).
49:55
Hemerka backhandem přeloboval ležícího gólmana.
48:34
Hattricku se nepodařilo proměnit dvě slušné šance.
46:46
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Filip Nový (6:6).
46:46
Nejezchlebovy po zemi projel míček až za záda.
45:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Adam Klimeš (6:5).
45:33
Šmerák si v rychlosti obhodil hostujícího obránce a zakončil ke vzdálenější tyči.
43:32
Eret vyrazil Malichovu dobře mířenou dorážku.
40:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Martin Beneš (5:5).
40:28
Pomalý balónek nešťastně proletěl za Nejezchlebovy záda.
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu 11:6 z pohledu domácích.
39:48
39:48
Máček posílá svou dorážkou domácí tým do vedení.
39:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Tauš bez asistence (4:4).
39:00
Taušova střela z půlky dvakrát změnila směr a následně zapadla pod vrchní tyčku.
37:20
Malichova dorážka minula mířený prostor.
36:58
V posledních minutách drží balón více domácí tým.
34:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Jonáš Kůra (3:4).
34:50
Hemerka zakončil skoro z nulového úhlu po nahrávce ze středu.
30:22
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš bez asistence (2:4).
30:22
Beneš prosóloval celé hřiště a pak elegantně zakončil backhandovou stranou čepele.
29:42
Individuální únik Kůry ukončil obránce Plzně, který jeho střelu zblokoval.
27:34
Vyloučen hráč Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Matěj Ševčík (2:3).
27:10
Po souboji na středu hřiště byl míček poslán na Voštu a ten prostřelil obrannou zeď Brna.
25:09
Brno překonalo tlak na své polovině a získalo míček.
21:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Adam Hudeček (2:2).
21:45
Neúmyslná klička Kůry položila brankáře a umožnila mu zakončit.
20:54
Šebkův pokus volejem ohrozil branku Brna.
18:14
Domácí vybojovali míček a začínají rozehrávat.
17:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Adam Hemerka (1:2).
17:28
Střelou od mantinelu Hudeček skóruje první domácí branku dnešního zápasu .
16:06
Máček agresivně přerušuje hostující rozehrávku.
13:24
Plzeňský protiútok 3 na1 končí střelou mimo domácí síť.
11:07
Brněnská kombinace končí backhandovým pokusem Hemerky.
09:35
Máčkova střela se pouze odrazila od masky hostujícího brankáře.
07:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Vít Malý (0:2).
07:28
Odraženy míček po střele Malého doklepl do domácí branky Ševčík.
06:05
Hudečkův pokus od mantinelu proletěl kolem vzdálenější tyče hostující branky.
03:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Vít Malý (0:1).
03:48
Po krosové přihrávce od Malého zakončoval Ševčík do prázdné brány.
03:31
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
00:05
Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Filip Nový, Ondřej Horažďovský, Martin Beneš, Matěj Nechutný, Jan Šůs
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Lukáš Nejezchleb; hráči v poli: Jakub Maleček, Vojtěch Kužela, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Vít Máček