0:2
0:4
3:5
- : -
branky (asistence): 48:18 Dominik Sláma (Antonín Lavička), 51:53 Michal Stráský (Martin Fajt), 56:14 Tomáš Kotačka
branky (asistence): 10:19 Jakub Buršík (Jan Horák), 11:25 Jonáš Janata (Tomáš Pour), 23:48 Dominik Šimáně (Matěj Surák), 26:40 Tomáš Pour (Filip Forman), 28:56 Filip Forman (Jakub Buršík), 29:43 Matěj Surák (Jan Šobotník), 40:36 Tomáš Pour (Filip Forman), 47:10 Jonáš Janata (Jakub Buršík), 51:25 Filip Horák (Filip Forman), 53:53 Jakub Buršík (Tomáš Pour), 56:49 Tomáš Pour

itelligence Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:11
49. Dominik Sláma, 52. Michal Stráský, 57. Tomáš Kotačka - 11. Jakub Buršík, 12. Jonáš Janata, 24. Dominik Šimáně, 27. Tomáš Pour, 29. Filip Forman, 30. Matěj Surák, 41. Tomáš Pour, 48. Jonáš Janata, 52. Filip Horák, 54. Jakub Buršík, 57. Tomáš Pour; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Jaroslav Šlagor 10, Jakub Flek 10 - Ondřej Kratěk 13; po třetinách: 0:2, 0:4, 3:5;
60:00
Komentář trenéra domácích Rosti Kohúta: Dnes dobrá škola. Škoda, že jsme začali pořádně střílet až ve 3.třetině, vstřelených branek mohlo být více. Gratuluji soupeři a hráčům děkuji.
60:00
Střely ve 3.třetině: iBB: 10, FbŠ: 10.
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Jedličky: Atraktivní utkání kde padlo hodně branek. Divákům se to určitě líbilo a my jsme spokojení, že jsme základní čas zakončili výhrou . Děkujeme soupeři
60:00
Střely celkem: iBB: 16, FbŠ: 31.
60:00
59:51
Drápal krosem našel Černovického, ten nestihl vystřelit a tak mu nahrávku vrátil, Drápal pak vystřelil vysoko nad.
59:33
Janata podržel v souboji Kučeru, domácí mají time out a zkusí nacvičit hru v šesti.
59:32
Timeout itelligence Bulldogs Brno
59:32
Vyloučen hráč Jonáš Janata družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
58:41
Pěkná kombinace domácích, Kotačka krosem na Fajta, střela byla po zemi a Kratěk se stihl přesunout.
57:44
Buldoci teď vyprodukovali asi tři fauly za deset vteřin.
56:50
Pour opět vystřelil prudkou střelu a Flek tahá míček ze síťky.
56:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour bez asistence (3:11).
56:15
Kotačka vystřelil od mantinelu, Kratěk celou dobu střelu viděl a stejně pustil.
56:14
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kotačka bez asistence (3:10).
55:20
V pásmu si teď celé střídání zahrála lajna brněnských mladíků, ale šance z toho žádná nebyla.
54:20
Gold střílel z křídla, pak i dorážel a míček se kutálel po brankové čáře.
53:54
Buršík pěknou dorážkou dává 10.branku Bohemky.
53:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Tomáš Pour (2:10).
53:28
Šobotník střílí po zemi a vedle.
51:54
Stráský střelou z dálky snižuje stav utkání.
51:53
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michal Stráský, asistoval Martin Fajt (2:9).
51:26
Hezká kombinace Bohemky končí střelou do prázdné branky Filipa Horáka.
51:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Filip Forman (1:9).
50:13
Ondrák blokuje střelu Buršíka do prázdné branky.
49:19
Kotačka blokuje střelu Horáka a míček letí za mantinel.
48:19
Sláma trefuje pěknou přihrávku od Lavičky.
48:18
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Antonín Lavička (1:8).
48:00
Tyč po střele Otcovského.
47:11
Janata v pohodě dorazil míček za Fleka, který před tím zasahoval při střele Buršíka.
47:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Jakub Buršík (0:8).
47:02
Forman to zkusil z velkého úhlu.
46:42
Buršík netrefuje prázdnou bránu.
45:52
Forman sundal Golda, nečekaně se ještě diví, spíš by se měl divit, že není vyloučený.
45:19
Sláma si míček zpracoval rukou.
45:18
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
43:31
Černovický vypíchl míček a Kadavý vystřelil.
42:15
Kombinace domácích končí střelou Stráského těsně vedle.
41:40
Tak i Kratěk dostal do hlavy, ale není tak hrozné jako u Šlagora, kterého musela odvézt sanitka.
40:37
Forman krosem našel Poura a ten prudkou střelou na bližší tyčku zvyšuje vedení klokanů.
40:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Filip Forman (0:7).
39:15
Buršík prověřil Fleka táhlou střelou z dálky.
38:23
Čuda hodně nešetrně fauloval Kučeru za vlastní bránou, ten se z toho otřepal a hraje dál.
37:43
Táborčík střílí hodně nepřesně.
37:22
Bohemka má volný úder u mantinelu.
36:30
Od vzájemného vyloučení se hra hodně uklidnila, tempo je vlažné.
32:38
Vyloučen hráč Filip Horák družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
31:45
Buldoci jsou zamčení ve svém pásmu a na půlku Bohemky se dostávají jen velmi sporadicky.
30:04
Šimáně i Gold jsou na hřišti.
29:44
Surák vystřelil od mantinelu a zvýšil skóre.
29:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Surák, asistoval Jan Šobotník (0:6).
28:57
Forman se prosazuje při hře 4 na 4.
28:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (0:5).
28:04
Gold se Šimáněm se trošku nepohodli a oba zchladí hlavy. Hraje se 4 na 4.
28:03
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
28:03
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
26:41
Pour se prosazuje prudkou střelou do horní části branky.
26:40
26:12
Ostřejší souboj u mantinelu a Pešák jde sedět.
26:11
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
25:12
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Flek družstva itelligence Bulldogs Brno
25:12
Hra je přerušena poté co jeden z hráčů Bohemky kopl do hlavy Šlagora. Vypadá to, že Flek už se chystá do branky.
24:52
Bohemka opět okupuje prostor před Šlagorem.
23:49
Surák vybojoval míček u mantinelu a předložil do Šimáněmu, který nekompromisně proměnil.
23:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně, asistoval Matěj Surák (0:3).
23:34
Lavička blokuje střelu Poura.
22:36
Gold dobře obráněný Otcovským.
21:52
Kramář byl důrazný v souboji v rohu a má míček v moci.
21:28
Drápalovi sjel míček z čepele a střílí do prázdna.
21:02
Kadavý blokuje přihrávku Šimáněho a je na míčku.
18:00
Sláma na míčku a chtěl se nacpat do forhendové kličky, ale brání hráč mu to nedovolil.
17:42
Sláma blokuje střelu Šobotníka.
16:52
Lavička střílí do bloku.
16:35
Bohemka opět kontroluje míček a je usazená v pásmu Buldoků.