3:1
3:4
3:3
- : -
branky (asistence): 07:57 Aleš Poloprutský, 09:52 Ondřej Kawulok (Vojtěch Esterka), 17:02 Ondřej Kawulok (Vojtěch Esterka), 29:28 Vojtěch Esterka (Miroslav Fořt), 34:20 Aleš Poloprutský (Adam Pucarević), 39:31 Ondřej Kawulok (Dominik Beneš), 45:32 Dominik Beneš (Vojtěch Esterka), 47:09 Ondřej Kawulok (Dominik Beneš), 55:21 Dominik Beneš (Ondřej Kawulok)
branky (asistence): 19:51 Matěj Kurell (Tomáš Váňa), 25:23 Marek Pixa (Ondřej Řezník), 28:21 Tomáš Váňa (Matěj Kurell), 29:49 Ondřej Řezník (Marek Pixa), 38:11 Ondřej Řezník (Marek Pixa), 42:12 Dalibor Švéda, 42:53 Ondřej Řezník (Marek Pixa), 47:39 Marek Pixa (Jan Faitenhanzl)

Florbal Ústí - PSN Tatran Střešovice 9:8
8. Aleš Poloprutský, 10. Ondřej Kawulok, 18. Ondřej Kawulok, 30. Vojtěch Esterka, 35. Aleš Poloprutský, 40. Ondřej Kawulok, 46. Dominik Beneš, 48. Ondřej Kawulok, 56. Dominik Beneš - 20. Matěj Kurell, 26. Marek Pixa, 29. Tomáš Váňa, 30. Ondřej Řezník, 39. Ondřej Řezník, 43. Dalibor Švéda, 43. Ondřej Řezník, 48. Marek Pixa; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Karel Čáp 23 - Vojtěch Šimůnek 21; po třetinách: 3:1, 3:4, 3:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácího týmu Florbal Ústí Marka Vojty: Atraktivní utkání, kdy oba týmy chtěly tvořit a rychle jednat. Bylo k vidění velké množství pěkných kombinací. Děkuji fanouškům a soupeři za kvalitní utkání.
60:00
Vyjádření trenéra hostujícího týmu PSN Tatran Střešovice Jiřího Jakoubka: Odehráli jsme super utkání s výborně hrajícím soupeřem, které mohlo skončit jakkoliv. Těšíme se na Play-Off a děkujeme soupeři za zápas.
56:42
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
55:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Ondřej Kawulok (9:8).
47:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Jan Faitenhanzl (8:8).
47:35
Sádlova střela zablokována
47:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dominik Beneš (8:7).
46:34
Ústí teď ožilo a zasypává Šimůnka střelama, nejblíže měl ke gólu Fořt
45:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Vojtěch Esterka (7:7).
42:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Marek Pixa (6:7).
42:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda bez asistence (6:6).
34:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Adam Pucarević (5:4).
34:04
Zeman si naběhl na přihrávku Fichsiga, ale minul
33:01
Kawulok další střela
31:50
Esterka krásnou střelou trefuje Šimůnka, jeho vyraženou střelu těsně míjí Pucarevič
30:40
Hra se teď přelévá ze strany na stranu jak herně tak gólově je na co se koukat
29:49
29:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Miroslav Fořt (4:3).
28:30
Vyloučen hráč Jakub Kerzel družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
28:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Matěj Kurell (3:3).
25:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Ondřej Řezník (3:2).
24:08
Nebezpečná standartka končí na blocích Ústí
23:40
Stejně jako v první třetině je teď ze začátku aktivnější Tatran, ovšem bez výraznější šance
19:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Kurell, asistoval Tomáš Váňa (3:1).