2:2
0:6
3:6
- : -
branky (asistence): 04:09 Lucie Reinšteinová (Jitka Novotná), 09:36 Zuzana Hynková, 40:07 Andrea Kadidlová (Eliška Charvátová), 44:20 Lucie Reinšteinová (Julie Bartolomějevová), 51:59 Eliška Charvátová (Julie Bartolomějevová)
branky (asistence): 01:25 Lenka Svobodová (Tereza Vaníčková), 11:33 Karolína Slavíková (Kristýnka Otcovská), 21:43 Laura Vytrhlíková, 23:15 Tereza Vaníčková (Lenka Svobodová), 23:44 Laura Vytrhlíková (Monika Netušilová), 27:08 Andrea Sára Šulcová (Kristýnka Otcovská), 30:03 Tereza Vaníčková (Laura Vytrhlíková), 31:14 Julie Bartolomějevová (vlastní branka), 41:31 Michaela Poštová (Vendula Bártová), 42:58 Laura Vytrhlíková (Nela Havlínová), 49:25 Kristýnka Otcovská (Tereza Vaníčková), 52:47 Nela Havlínová (Michaela Poštová), 56:34 Laura Vytrhlíková (Tereza Vaníčková), 58:32 Laura Vytrhlíková (Karolína Slavíková)

FbŠ Bohemians - SK BIVOJKY LITVÍNOV 5:14
5. Lucie Reinšteinová, 10. Zuzana Hynková, 41. Andrea Kadidlová, 45. Lucie Reinšteinová, 52. Eliška Charvátová - 2. Lenka Svobodová, 12. Karolína Slavíková, 22. Laura Vytrhlíková, 24. Tereza Vaníčková, 24. Laura Vytrhlíková, 28. Andrea Sára Šulcová, 31. Tereza Vaníčková, 32. Julie Bartolomějevová, 42. Michaela Poštová, 43. Laura Vytrhlíková, 50. Kristýnka Otcovská, 53. Nela Havlínová, 57. Laura Vytrhlíková, 59. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 0:4; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Radka Höflerová 4, Dominika Horáková 7 - Tereza Kotlanová 15; po třetinách: 2:2, 0:6, 3:6;
60:00
Střely ve třetí třetině: 10:6
60:00
Komentář trenéra hostí (Vadim Všetula):Utkání připomínalo prezidentské volby. Pohyb jako přesun pana prezidenta k volební urně. Pak náš šok , z ataku holek z Fbš, takže jsme čuměli jak ochranka. Naštěstí byli domácí oblečené no a nakonec očekávaný výsledek. Třetí třetina ukázala, že i v úhlu - 45 ° se dá dát gól a to ne jeden. Díky, ale druhé kolo je i zítra. Díky za pořádání.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): Dneska by nám přes naše brankářky spadl do branky i gymnastický míč, ale pevně věřím, že už zítra bude jejich výkon lepší. Gratulujeme soupeři k výhře, kde rozhodl především náš vstup do druhé třetiny a poté ztráta koncentrace.
60:00
58:32
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Karolína Slavíková (5:14).
56:34
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Tereza Vaníčková (5:13).
52:47
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Michaela Poštová (5:12).
51:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Charvátová, asistoval Julie Bartolomějevová (5:11).
49:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Tereza Vaníčková (4:11).
49:00
Vyloučen hráč Nela Havlínová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
44:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Reinšteinová, asistoval Julie Bartolomějevová (4:10).
44:14
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
43:40
Vyloučen hráč Andrea Sára Šulcová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
42:58
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Nela Havlínová (3:10).
41:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Michaela Poštová, asistoval Vendula Bártová (3:9).
40:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Eliška Charvátová (3:8).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 6:10
40:00
31:14
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Julie Bartolomějevová (2:8).
30:03
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Vaníčková, asistoval Laura Vytrhlíková (2:7).
30:03
Střídání brankáře. Nový brankář Dominika Horáková družstva FbŠ Bohemians
27:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Andrea Sára Šulcová, asistoval Kristýnka Otcovská (2:6).
23:44
Timeout FbŠ Bohemians
23:44
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Monika Netušilová (2:5).
23:15
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Vaníčková, asistoval Lenka Svobodová (2:4).
21:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (2:3).
20:00
Vyloučen hráč Nela Havlínová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 4:9
20:00
11:33
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýnka Otcovská (2:2).
09:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Hynková bez asistence (2:1).
04:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Reinšteinová, asistoval Jitka Novotná (1:1).
01:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Tereza Vaníčková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Nela Havlínová, Kristýna Střihavková, Kristýnka Otcovská, Monika Netušilová, Karolína Slavíková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Andrea Kadidlová, Karla Batíková, Julie Bartolomějevová, Eliška Charvátová