0:3
1:5
1:3
- : -
branky (asistence): 29:58 Alžběta Švehlová (Eva Smutná), 50:16 Alžběta Švehlová (Klára Jahodová)
branky (asistence): 03:58 Eliška Planková (Michaela Kubečková), 09:22 Tereza Zemanová (Denisa Hyršová), 12:09 Tereza Zemanová (Denisa Hyršová), 20:47 Eliška Planková (Tereza Gálová), 29:05 Denisa Hyršová (Natálie Hurníková), 29:23 Sabrina Moravcová (Tereza Chlupatá), 37:49 Tereza Zemanová (Denisa Hyršová), 39:47 Denisa Hyršová (Natálie Hurníková), 44:34 Vlaďka Maděrová, 53:11 Sabrina Moravcová (Tereza Zemanová), 59:41 Tereza Gálová (Vlaďka Maděrová)

K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:11
30. Alžběta Švehlová, 51. Alžběta Švehlová - 4. Eliška Planková, 10. Tereza Zemanová, 13. Tereza Zemanová, 21. Eliška Planková, 30. Denisa Hyršová, 30. Sabrina Moravcová, 38. Tereza Zemanová, 40. Denisa Hyršová, 45. Vlaďka Maděrová, 54. Sabrina Moravcová, 60. Tereza Gálová; rozhodčí: Jan Pres - Lukáš Večeřa; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Michaela Malinová 33 - Viktorie Karasová 15; po třetinách: 0:3, 1:5, 1:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Loskota: Pro nás možná až moc krutý výsledek, ale bohužel jsme v produktivitě navázali na včerejší nepovedenou druhou polovinu utkání a nechávali jsme hlavně vyniknout vítkovickou gólmanku. V obraně jsme občas až naivně skákali na špek rychlým kombinacím nahraj a běž za což nás soupeř trestal. Celkově mě těší předvedená hra v přechodu do útoku a čeká nás spousta práce na klíčové finální fázi.
60:00
Střely K1 Florbal Židenice vs. 1.SC Tempish Vítkovice 7:9
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Martiníka: Pohledný zápas, plný pohybu a nasazení. Z naší strany slušně zvládnutý, dokázali jsme využívat šance, a´t už po našich vypracovaných kombinacích, tak jsme i dokázali potrestat odvážnou aktivní hru soupeřek. Pochvalu dne s zaslouží celý tým a především naše druhá útočná formace Hyršová - Hurníková - Zemanová. Díky soupeřkám za zápas.
60:00
59:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Gálová, asistoval Vlaďka Maděrová (2:11).
53:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Tereza Zemanová (2:10).
50:56
Malinová vytáhla další skvělý zákrok.
50:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Alžběta Švehlová, asistoval Klára Jahodová (2:9).
50:16
Alžběta Švehlová se pokouší o hattrick. Držíme ji palce.
47:46
Vynikající obraný zákrok Elišky Machalové, zastavil slibný útok Vítkovic.
44:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová bez asistence (1:9).
44:00
Zatím se hraje čtyři minuty bez přerušení. Je vidět, že holky o pauze trochu vychladly.
40:00
40:00
První desetiminutovka druhé hrací části patřila těsně více Židenicím. Ty to, ale nedokázaly zúročit. Naopak v druhé polovině již Vítkovice převzaly iniciativu a na rozdíl od domácích, dokázaly své šance proměnit.
40:00
Střely K1 Florbal Židenice vs . 1.SC TEMPISH Vítkovice 10:21
40:00
39:49
Hyršová z Vítkovic dnes opravdu řádí. Další zářez díky skvělé pozici ve velkém brankovišti.
39:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Natálie Hurníková (1:8).
39:39
Na tvrdé souboje srovnává domácí Skřivánková na 2:2.
37:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Denisa Hyršová (1:7).
35:46
Švehlová tentokrát vybídla Kláru Jahodovou. Ta však prudký nához před bránu hostujícího týmu nedokázala přesně usměrnit.
35:00
Utkání sleduje 40 diváků. Děkujeme!
34:54
Vítkovice nastřelují po třetí horní tyč zařízení domácích.
33:41
Hra je plná nepřesností a tvrdých soubojů. Žádný z týmů se dlouho v útočném pásmu neohřívá.
29:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Alžběta Švehlová, asistoval Eva Smutná (1:6).
29:58
Švehlová využila pobídku Evy Smutné a na podruhé překonala hostující Karasovou.
29:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Tereza Chlupatá (0:6).
29:23
Dvakrát trefa do pravého rohu branky zvyšuje náskok Vítkovic.
29:05
27:05
Hostující Kubečková potvrzuje přitvrzující tendence v tomto zápase. Tentokrát zahodila domácí Janečkovou za mantinel.
26:43
Tentokrát tvrdost florbalu poznala Škopíková, když při pokus oběhnout poslední hráčku narazila na ukázkový strom.
22:34
Domácí Filipová nemilosrdně zbourala hostující hráčku.
20:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Tereza Gálová (0:4).
20:47
Vítkovice nejprve nastřelili břevno a poté již umístila Planková její střelu přesně.
20:00
20:00
Střely po první třetině K1 Florbal Židenice 10:14 1.SC TEMPISH Vítkovice
20:00
19:56
Nebezpečný závar před Malinovou. Naštěstí však neúspěšný.
19:00
Vítkovice opět získaly balónek na svou stranu a pevně drží Židenice zamknuté na jejich třetině.
16:30
Tentokrát v obrovské šanci Jahodová Monika. S takovou to musí brzo padnout!
14:39
Domácí Janečková se ocitla sama před golmankou. Šanci však promrhala.
14:02
Šance jsou na obou stranách, avšak ty Vítkovické končí s chirurgickou přesností.
12:09
10:35
Moravcová nastřeluje břevno!
09:22
09:22
Po půlminutě Vítkovice trestají hru rukou domácí Sedláčkové.
08:48
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
07:15
Vítkovice překročili půlku a hned zahrozili. Malinová však jistým zákrokem kryje domácí svatyni.
05:50
Domácí už minutu drží zamčený hostující tým na jejich polovině, zatím však bez výsledku.
03:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Michaela Kubečková (0:1).
03:58
Po dvou zkušebních střelách se Vítkovice prosadili kombinací Plankové a Kubečkové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Pres a Lukáš Večeřa.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Michaela Kubečková, Tereza Gálová, Eliška Planková, Vlaďka Maděrová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Michaela Malinová; hráči v poli: Klára Jahodová, Eliška Machalová, Michaela Skřivánková, Eliška Škopíková, Tereza Hamzová